Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor II
GC N. Bystřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plucar Ondřej1989kraj. muži 21-100 
2.Nedělka Libor1973reg. muži 21-100 
3.Mátl Ladislav1953reg. muži 21-100 
4.Votava Libor1970reg. muži 21-100 
5.Kinšt Otakar1954reg. muži 101-191 
6.Valášek Jakub1979reg. muži 101-191 
7.Buřil Marek1990nez. muži  
8.Běhan Milan1953nez. muži N 
9.Ondrůšek Stanislav1959reg. muži 101-191N 
10.Přibyl Roman1996reg. muži 101-191 
11.Pavelek Václav1958reg. muži 101-191 
12.Vondrášek Martin1972reg. muži 101-191N 
13.Smrž Pavel1966reg. muži 101-191 
14.Vytiska Jiří1970reg. muži 101-191N 
15.Kříž Miroslav1994reg. muži 101-191N 
16.Strojek Daniel2000reg. muži N 
Č. Velenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuruc Ladislav1959reg. muži 21-50 
2.Hruška Zdeněk1963reg. muži 51-100 
3.Schandl Luděk1963reg. muži 51-100 
4.Ševčík Petr1967reg. muži 51-100 
5.Čábelka Jaroslav1974reg. muži 101-191 
6.Hauk Pavel1969reg. muži 101-191 
7.Herda Jaroslav1951nez. muži  
8.Janda Petr1977nez. muži  
9.Janda Roman1979nez. muži 51-100 
10.Košumberský František1969reg. muži 101-191 
11.Strouha František1945reg. muži 101-191 
12.Tóth Štěpán ml.1984nez. muži 101-191 
13.Vlačiha Vladimír1978nez. muži  
14.Vondrys Pavel1965reg. muži 101-191 
TJ Třeboň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schams Miroslav1948reg. muži 101-191 
2.Košina Pavel1997reg. muži 101-191 
3.Dvořák Karel1978reg. muži 101-191 
4.Pešek Vojtěch2001reg. muži 101-191 
5.Benda Miroslav1968reg. muži 101-191 
6.Samec Jaroslav1970reg. muži 101-191 
7.Brezovský Michal1969nez. muži  
8.Samec Jaroslav ml.1999nez. muži  
9.Vlček Jiří1963nez. muži  
10.Hroděj Lukáš1999nez. muži  
11.Husník Marek1999nez. muži  
Sport Dírná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomíček Petr1966reg. muži 51-100 
2.Čoudek Miroslav1965reg. muži 51-100 
3.Hanzlík Vlastimil1956reg. muži 101-191 
4.Spurný Jaromír1968reg. muži 101-151 
5.Sekyra Jiří1952reg. muži 101-191 
6.Košner Petr1961nez.  
7.Petrů Vratislav1971nez.  
8.Voneš Roman1979nez.  
9.Novobílský Robin1979nez.  
10.Wratislav Evžen1961nez.  
Chlum A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flaška Josef1977reg. muži 50-100 
2.Flaška Martin1979reg. muži 50-100 
3.Vlček Václav1986reg. muži 100-150 
4.Dvořák Josef st.1951reg. muži 100-150 
5.Dlouhý Karel1949reg. muži 100-150 
6.Pepich Pavol1966reg. muži 100-150 
7.Outlý Rostislav1992reg. muži 100-150 
8.Ondráček Milan1968nez. muži  
9.Pepich Petr1994reg. muži 150-199 
10.Trsek Miroslav1958reg. muži 100-150 
11.Pepichová Markéta1996reg. muži 150-199 
12.Poslová Eva1997nez. muži  
13.Posel František2000nez. muži  
14.Vančura Dušan2001nez. muži  
ST KD Dačice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Martin1973reg. muži 51-100 
2.Kněžíček Jakub1993reg. muži 101-191 
3.Syrovátka Jan1973reg. muži 101-191 
4.Mareš Martin ml.1998reg. muži 101-191 
5.Mašát David1996reg. muži 101-191 
6.Lébr Martin1998nez. muži  
7.Svoboda Pavel2001nez. muži  
Staving Studená D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastný Tomáš ml.2000reg. muži 101-191 
2.Šindelář Radim2000reg. muži 101-191 
3.Ondráček Jan2002reg. muži 101-191 
4.Michálková Jana1999reg. muži 101-191 
5.Brada Adam ml.2002reg. muži 101-191 
6.Lahoda Kamil1947nez.  
7.Jandová Kateřina2002nez.  
8.Jandová Simona1998nez.  
Jitka J. Hradec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dáňa Vladimír1951reg. muži 21-100 
2.Hulík Ladislav1952reg. muži 21-100 
3.Fridrich Jan1947reg. muži 21-100 
4.Petrů Richard1955reg. muži 21-100 
5.Totzauer Luboš1964nez. muži  
TJ N. Včelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuhájková Libuše1979reg. muži 21-100 
2.Gulikáš Libor1979reg. muži 21-100 
3.Šindelář Richard1980reg. muži 101-191 
4.Šuhájek František1948reg. muži 101-191 
5.Němeček Jiří1968reg. muži 101-191 
TJ Kunžak B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peč Ondřej1997reg. muži 101-191 
2.Račák David1998reg. muži 101-191 
3.Brabec Petr1972reg. muži 101-191 
4.Koukol Milan1961reg. muži 101-191 
5.Košťál Zdeněk1963nez. muži  
6.Paďouk Stanislav1976nez. muži  
7.Procházka Tomáš1997nez. muži  
8.Uraj Jaromír1998nez. muži  
9.Krištof Libor1967nez. muži  
OST K. Řečice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hloušek Karel1960reg. muži 101-191 
2.Adámek Eduard1947reg. muži 101-191 
3.Slanina Oldřich1983reg. muži 101-191 
4.Fišer Petr1969reg. muži 101-191 
5.Slanina Jindřich1979nez. muži  
6.Budík Robert1968nez. muži  
7.Novotný Miroslav1957nez. muži  
8.Skalický Petr1962nez. muži  
Majdalena A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Ivo1966reg. muži 21-100 
2.Klestil Marek1973reg. muži 21-100 
3.Kopřiva Daniel1989reg. muži 101-191 
4.Kuta Jiří1963reg. muži 101-191 
5.Švec Bohumil1962reg. muži 101-191 
6.Kopřiva Marek1993reg. muži 101-191 
7.Šimáček Luboš1973nez. muži  
8.Egert Daniel1993reg. muži 101-191 
9.Fejtek Miroslav1973nez. muži  
10.Kužel Jan1971nez. muži  
11.Vrchota Rudolf1965reg. muži 101-191 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS