Soupisky
5. třída B muži
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nagy Ondrej1964kraj. muži 601-700 
2.Veselý Vladimír1974kraj. muži 601-700 
3.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
4.Reich František1947kraj. muži 601-700 
5.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 701-800 
6.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
7.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
8.Kosmák Tomáš1965kraj. muži 701-800 
9.Tučková Eliška1986kraj. muži 801-900 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jan1979kraj. muži 401 
2.Šimon Milan1959kraj. muži 401 
3.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
4.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
5.Michalec Jiří1981kraj. muži N701 
6.Hlaváček Petr1972kraj. muži N835 
7.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
8.Skopal Tadeáš1981kraj. muži N 
9.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
10.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
11.Kolařík Filip1984kraj. muži N 
12.Král Jakub1988kraj. muži N 
13.Vlach Jaroslav1949kraj. muži N 
14.Markes Zbyněk1966kraj. muži N701 
15.Hložek Vojtěch1986kraj. muži N 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
2.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
3.Šírek Evžen1994kraj. muži 501 
4.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
5.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
6.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
7.Lacman Jiří1948kraj. muži 601 
8.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
9.Nový Pavel1974kraj. muži 701 
10.Ščuka Martin1998kraj. dci 701 
11.Tichý Stanislav1948kraj. muži 701 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Patrik1966kraj. muži 501 
2.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501 
3.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501 
4.Táborský Michal1967kraj. muži 501 
5.Franc Ivan1946kraj. muži 701 
6.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701 
7.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
8.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
9.Makal František1976kraj. muži 701 
10.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
11.Vaňo Lukáš1984kraj. muži 701 
12.Skála Ladislav1933kraj. muži 701 
13.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701 
14.Schlaichert Miroslav1966kraj. muži 701 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Milan1954kraj. muži 401-500 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 401-500 
3.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501-600 
4.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501-600 
5.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
6.Kop František1959kraj. muži 701-800 
7.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
8.Ondráček Petr1979kraj. muži 701-800 
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botka Michal1989kraj. muži 401cizinec 
2.Housar Ondřej1988kraj. muži 401 
3.Habera Michal1993kraj. muži 501cizinec 
4.Beňovič Marek1992kraj. muži 601cizinec 
5.Helisová Kateřina1981kraj. muži 601 
6.Patho Gabriel1986kraj. muži 601cizinec 
7.Patho Róbert1986kraj. muži 601cizinec 
8.Winter Daniel1974kraj. muži 701 
9.Bartha Attila1991kraj. muži 701cizinec 
10.Vošický Otto1970kraj. muži 701 
11.Zelinka Mikuláš1991nez. muži  
12.Milota Martin1992nez. muži  
13.Veselý Filip1983nez. muži  
14.Knorek Timotheus1992nez. muži  
15.Syrovátková Marie1985nez. muži  
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klindera Antonín1946kraj. muži 501.-600. 
2.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
3.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.-600. 
4.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
5.Erben Michal1982kraj. muži 601.-700. 
6.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
7.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
8.Fišera Petr1958kraj. muži 701.-800. 
9.Černý Martin1954kraj. muži 701.-800. 
10.Litomiský Petr1982kraj. muži 601.-700 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Josef1935kraj. muži 501-600 
2.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
3.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501-600 
4.Samohejl Erich1935kraj. muži 601-700 
5.Brožek Jan1932kraj. muži N 800 
6.Peregrin Jan1951kraj. muži N 
7.Bařák Tomáš1974kraj. muži N 
8.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 61-80 
9.Poláková Růžena1976kraj. ženy 101-120 
TTC Praha - klub stolního tenisu C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501-600 
2.Jansa Jiří1957kraj. muži 501-600 
3.Fejks Michal1982kraj. muži 501-600 
4.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501-600 
5.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
6.Filip Miroslav1966kraj. muži N600 
7.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
8.Mutl David1980kraj. muži 601-700 
9.Moravec Lukáš1989kraj. muži 601-700 
10.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
11.Monyč Valerij1972kraj. muži 601-700 
12.Zahradník Václav1960kraj. muži 601-700 
13.Haba Martin1984kraj. muži 601-700 
14.Malát Ondřej1999kraj. muži 701-800 
15.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701-800 
16.Bárta Vít1956kraj. muži 701-800 
17.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701-800 
18.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701-800 
19.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
20.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
21.Paroubek Jan1958kraj. muži 701-800 
22.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701-800 
23.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701-800 
24.Váňa Petr1964kraj. muži 701-800 
25.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701-800 
26.Smíšek Jan1944kraj. muži 701-800 
27.Nedvěd Jiří1981kraj. muži N800 
28.Buriánek Václav1956kraj. muži 801-900 
29.Kelbl Jiří1999kraj. muži 801-900 
30.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 801-900 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601-700 
2.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
3.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
4.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
5.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
6.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
7.Hodoušek David1995kraj. muži 801-823 
8.Šmolík Milan1971kraj. muži N823 
9.Libič Ladislav1980kraj. muži N823cizinec 
10.Sochor Adam2002kraj. mži 18 
11.Kavická Andrea1991kraj. muži N 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
2.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
3.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600 
4.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
5.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
6.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
7.Kubišta Jan1958kraj. muži 700N 
8.Shrbený Josef1982kraj. muži 701-800 
9.Skopec Daniel2001kraj. muži 701-800 
10.John Adam1998kraj. muži 701-800 
11.Setnička Lukáš1998kraj. muži 701-800 
12.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-835 
13.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-835 
14.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-835 
15.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-835 
16.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-835 
17.Cerman Jakub1972nez. muži  
18.Bartoň Aleš1971nez. muži  
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunder Jiří1964kraj. muži 501 
2.Kachlík Jan1949kraj. muži 501 
3.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 601 
4.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601 
5.Jantač Petr1996kraj. muži 601 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
7.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
8.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
9.Pocar Jan1971kraj. muži 701 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS