Soupisky
Český pohár
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jiří1963kraj. muži 51.N 
2.Novák Tomáš1975reg. muži 31.-50. 
3.Pacourek Jan1974reg. muži 21.-30. 
4.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 31.-50. 
5.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 31.-50. 
6.Linc Jiří1970reg. muži 51.-100. 
7.Polášek Milan1952reg. muži 31.-50. 
8.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 103-148 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 199-269 
3.Moravec Milan1964kraj. muži 199-269 
4.Spiegl Richard1963kraj. muži 199-269 
5.Szabo Jiří1974kraj. muži 375N 
6.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-30 
7.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
8.Moravec Ladislav ml.1993reg. muži 50.5N 
9.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
10.Lážnovský Jan1958reg. muži 51-100 
11.Moravec Michal1996reg. muži 201-258 
SK Viktorie Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 26 
2.Vraštil Petr1975reg. muži 31 
3.Škoda Jiří1992reg. muži 40,5 
4.Matoušek Michal1982reg. muži 31 
5.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 41 
6.Novák Marek1996reg. muži 41 
7.Pavlín Jiří1962reg. muži 51 
8.Šimáček Libor1964reg. muži 51 
9.Matoušek Tomáš1985reg. muži 61 
10.Ptáčník Martin1989reg. muži 70,5 
11.Heřman Miroslav1978reg. muži 71 
12.Sladovník David1995reg. muži 90,5 
13.Škoda Petr1999reg. muži 101 
TJ Sokol Týnec nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 149.-198. 
2.Moravec Stanislav1971kraj. muži 199.-269. 
3.Valenta Richard1976kraj. muži 270.-375. 
4.Brunclík Marek1969kraj. muži 270.-375. 
5.Cincibus Milan1967reg. muži 51.-100. 
6.Chval Jan1990reg. muži 101.-150. 
TJ Lokomotiva Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 199-269 
2.Kokojan Tomáš1966kraj. muži 270-375 
3.Šimek Jiří1958kraj. muži 270-375 
4.Mucha Lubomír1953kraj. muži 270-375 
5.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 375N 
6.Třešňák Josef1970reg. muži 21-30 
7.Eliška Roman1977reg. muži 31-50 
8.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
9.Hájek Zdeněk1974reg. muži 71-100 
10.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
11.Vejtruba Václav1944reg. muži 71-100 
12.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 101-150 
13.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
14.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
15.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 201-244 
16.Sláčal Jan2001reg. muži 201-244 
17.Sláčal Pavel2004reg. muži 201-244 
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Ivan1959reg. muži 31-50 
2.Martin Josef ml.1982reg. muži 31.-50. 
3.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 51.-100. 
4.Lambert Zdeněk1950reg. muži 51.-100. 
5.Šlégr Václav1947reg. muži 51.-100. 
6.Spáčil Ladislav1954reg. muži 51.-100. 
7.Dvořák Vladimír1946reg. muži 51.-100. 
8.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 51.-100. 
9.Bossanyi Michal1962reg. muži 101.-150. 
10.Budský Radek1970reg. muži 101.-150. 
11.Pitro Miroslav1956reg. muži 101.-150. 
12.Novák Robert1973reg. muži 101.-150. 
13.Nekolný Josef1970reg. muži N 
14.Kaše Radek1974reg. muži N 
15.Kaše Jakub2001reg. sži N 
16.Ševčík Josef1956reg. muži N 
KST Rakovník "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 29.-51. 
2.Kettner Martin1987kraj. muži 52.-70. 
3.Přibík Jan1974kraj. muži 71.-102. 
4.Štepka Vladimír1987kraj. muži 71.-102. 
5.Kos Zdeněk1966kraj. muži 103.-148. 
6.Čech Pavel1968kraj. muži 148.N 
7.Andrt Tomáš1966kraj. muži 149.-198. 
8.Rezek Jan1985kraj. muži 149.-198. 
9.Fabinger Vít1978kraj. muži 199.-269. 
10.Brabec Stanislav1962kraj. muži 199.-269. 
11.Krůta Václav1987kraj. muži 199.-269. 
12.Cír Radek1975kraj. muži 375.N 
13.Mikeš Milan1976reg. muži 30,5N 
14.Pisár Jan2004reg. muži 151.-200. 
TJ Sadská "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 52-70 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 52-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 70N 
4.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 103-148 
5.Beran Martin1975kraj. muži 103-148 
6.Vojáček Jiří1979kraj. muži 103-148 
7.Fedačka Michal1976kraj. muži 149-198 
8.Vydra Milan1969kraj. muži 199-269 
9.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 51-70 
10.Hubáček Jiří1971reg. muži 51-70 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
12.Dědek Martin1972reg. muži 71-100 
13.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
TJ Sadská "B"/Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martin Petr1980kraj. muži 71-102 
2.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-102 
3.Chlumský Petr1987kraj. muži 149-198 
4.Kurel David1982kraj. muži 149-198 
5.Motl Milan1975kraj. muži 199-269 
6.Počarovský Pavel1975kraj. muži 375N 
7.Hendrych Roman1973reg. muži 101-150 
8.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 151-200 
9.Špinar Rostislav1979nez. muži  
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 52-70 
2.Chládek Luboš1982kraj. muži 52-70 
3.Koros Pavel1981kraj. muži 71-102 
4.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 71-102 
5.Ungr Jan II.1958kraj. muži 269N 
6.Novák Michal1998kraj. muži 279-375 
7.Novák Ondřej1992kraj. muži 279-375 
8.Čepelák Vladimír st.1959kraj. muži 279-375 
9.Koros Zdeněk1980reg. muži 3 
10.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 11-20 
11.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 31-40 
12.Rataj Miloš1976reg. muži 11-20 
13.Novák Stanislav1967reg. muži 31-40 
14.Špička Jiří1958reg. muži 31-40 
15.Kebrle Josef1955reg. muži 11-20 
16.Sedláček Petr1997reg. muži 81-100N 
17.Ungr Jan I.1952nez.  
18.Veigend Josef1956nez.  
19.Janeček Jan1947nez.  
20.Flemr Lubomír1956nez.  
21.Belhadj Sarah2002nez.  
22.Flieger Vítek2002nez.  
23.Koros Zdeněk1953nez.  
24.Kratochvíl Matěj2003nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 102. 
2.Kastner Patrik1974kraj. muži 149. - 198. 
3.Beniš Ondřej1990kraj. muži 198. N 
4.Hoďák Václav1990kraj. muži 198N 
5.Kroupa Milan1965kraj. muži 199. - 269. 
6.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 199. - 269. 
7.Grill Josef1967kraj. muži 270. - 375. 
8.Dusil Petr1999kraj. muži 270. - 375. 
9.Knobloch Pavel1989kraj. muži 270. - 375. 
10.Kraušner Miroslav1974kraj. muži 270. - 375. 
11.Koloc Jaroslav1979kraj. muži 270. - 375. 
12.Mareš Jan1983kraj. muži 270. - 375. 
13.Vančura Karel1990kraj. muži 270. - 375. 
14.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40. 
15.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
16.Kracman Martin1973reg. muži 51. - 60. 
17.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80. 
18.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80. N 
19.Kučera Josef1961reg. muži 101. - 120. 
20.Kracman Horst1998reg. muži 151. - 205. 
21.Švasta Jindřich1957reg. muži 151. - 205. 
KST Rakovník "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepka Martin ml.1992kraj. muži 375.N 
2.Adamczuk Janusz1981reg. muži 31.-50. 
3.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
4.Macek Zdeněk ml.1991reg. muži 31.-50. 
5.Hejda Václav ml.2002reg. muži 151.-200. 
6.Froněk Petr1961reg. muži 258,5 
7.Adamczuk Jan2002nez.  
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži kraj199-269 
2.Vendl Jakub1985kraj. muži reg.6 
3.Wávra Pavel1966kraj. muži reg.8 
4.Ulrich Radek1973kraj. muži reg.10 
5.Lhoták Lubor1978kraj. muži reg.11-30 
6.Svoboda Pavel1976reg. muži reg.31-50 
7.Svoboda Karel1945reg. muži reg.31-50 
8.Čebiš Luboš1973kraj. muži reg.51-100 
9.Konrád Martin1987reg. muži reg.51-100 
10.Laštovička Jiří1952reg. muži reg.51-100 
11.Mokříž Bohuslav1964kraj. muži reg.101-150 
TTC Brandýs nad Labem "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 103-148 
2.Mifka Alexius1962kraj. muži 103-148 
3.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 103-148 
4.Sysel Pavel1964kraj. muži 103-148 
5.Gräf Miloš1972kraj. muži 103-148 
6.Berger Miroslav1965kraj. muži 148N 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 149-198 
8.Holub Zdeněk1954kraj. muži 149-198 
9.Nekola Tomáš st.1973kraj. muži 199-269 
10.Ivan Milan1964kraj. muži 199-269 
11.Vošahlík Radek1976reg. muži 41-60 
12.Pelant Jiří1979reg. muži 41-60 
13.Hendrych Ladislav1983reg. muži 61-80 
14.Sviták Petr1996reg. muži 101-120 
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 71-102 
2.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 270-375 
3.Daňkovský Richard1994kraj. muži 375N 
4.Chalupa Josef ml.2000reg. muži 21-30 
5.Šejvl Jakub2000reg. muži 41-60 
6.Strnad Richard1997reg. muži 81-100 
7.Šumelda Alan1990reg. muži 101-120 
8.Balák Kryštof2001reg. muži 121-140 
9.Mitka Kryštof2002reg. muži 121-140 
10.Lang Petr1971reg. muži 121-140 
11.Pokorný Tomáš1999reg. muži 141-160 
12.Šimáně Dominik2001reg. muži 161-182 
13.Sviták Filip1999reg. muži 161-182 
14.Sysel Vojtěch2000kraj. sži 52 
15.Zítek Martin2002kraj. mži 24 
TJ Spartak Čenkov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podaný Robert1983reg. muži 71.-100. 
2.Coufal Zdeněk1952reg. muži 101.-130. 
3.Moravec Patrik1977reg. muži 101.-130. 
4.Anděl Milan1957reg. muži 130N 
5.Kubát Petr1955nez. muži  
6.Vinš Petr1983nez. muži N 
7.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-130. 
8.Švec Ladislav1989reg. muži 131.-147. 
9.Bím Braňislav1973reg. muži 131.-147. 
10.Růžička Rostislav1985reg. muži 147N 
11.Krajč Martin1989reg. muži 147N 
12.Kepič Jan1985nez. muži  
TJ Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 149-198 
2.Čakovský Milan st.1971kraj. muži 199-269 
3.Lövl Jan1984kraj. muži 269N 
4.Cyrus Miroslav1979kraj. muži 270-375 
5.Cikán Michal1989kraj. muži 375N 
6.Zikmunda Zdeněk1962kraj. muži 375N 
7.Vančura Filip1987reg. muži 16-20N 
8.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
9.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
10.Mundil Robert1988reg. muži 31-40 
11.Faltýn Karel1955reg. muži 41-50 
12.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
KST Slatina "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykysalý Roman1980reg. muži 51-60 
2.Ocásek Rostislav1964reg. muži 51-60 
3.Rapp Jiří1963reg. muži 81-90 
4.Barták Jiří1963reg. muži 81-90 
5.Balada Luboš1962reg. muži 161-182 
KST Slatina "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Petr1970reg. muži 101-120 
2.Laštovka Jiří1965reg. muži 101-120 
3.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 121-140 
4.Folbrecht Roman1964reg. muži 121-140 
5.Javůrek Roman1970reg. muži 121-140 
6.Matějíček Marcel1979nez. muži  
7.Melkus Alan1959reg. muži 161-182 
8.Nedvěd Vladimír1977nez. muži  
9.Pudil Miroslav1974reg. muži 141-160 
TJ Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967reg. muži 28 
2.Urban Jiří1973reg. muži 61 - 70 
3.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51 - 60 
4.Sokolovský Petr1951reg. muži 51 - 60 
5.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61 - 70 
6.Tájek Jaroslav1948reg. muži 61 - 70 
TJ Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fryš Zdeněk1978reg. muži 81 - 90 
2.Šťastný Jiří1957reg. muži 81 - 90 
3.Korec Oldřich1954reg. muži 81 - 90 
4.Škach Pavel1952reg. muži 81 - 90 
7.Kořenář Josef1943reg. muži 91 - 100 
TJ Sokol Unhošť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Miroslav1946reg. muži 101 - 120 
2.Švejda Ondřej1994reg. muži 121 - 140 
3.Frolík Václav1947reg. muži 141 - 160 
4.Suchan Milan1957reg. muži 141 - 160 
5.Ledvinová Lucie1986reg. muži 160,5 
6.Plecitý Lukáš1988reg. muži N 
TJ Neratovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988reg. muži 25. 
2.Čuba Milan1965reg. muži 33.-35. 
3.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 43.-46. 
4.Hanák Jan1949reg. muži 43.-46. 
5.Klouček Milan1957reg. muži 60.-63. 
6.Janda Filip2000reg. muži 108.N 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 21. - 30. 
2.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 21. - 30. 
3.Čermák Luboš1966reg. muži 31. - 50. 
4.Stibor Josef1956reg. muži 51. - 100. 
5.Cibulka Josef1962reg. muži 50,5 
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977kraj. muži 270-375 
2.Čtveráček Martin1974kraj. muži 270-375 
3.Král Jiří1966reg. muži 61-70 
4.Mulenko Martin1992reg. muži 91-100 
5.Mulenková Eva2000reg. muži 101-110 
6.Nešpor Miroslav1952reg. muži 111-118 
7.Pícha Pavel1994reg. muži 61-70 
8.Pícha Tomáš2002reg. sži 16-20 
9.Šafránek Martin1994reg. muži 51-60 
10.Šamalík Zdeněk1947reg. muži 91-100 
11.Šimek Jan1980reg. muži 41-50 
12.Šimková Aneta2001reg. muži nez.111-118 
13.Švarc Ondřej1996reg. muži 270 - 375 
14.Švarc Petr1967kraj. muži 270-375 
15.Trojan Josef1952reg. muži 81-90 
16.Váša Jan1979reg. muži 41-50 
17.Váša Jiří1945reg. muži 71-80 
18.Vlasák Ota1958reg. muži 41-50 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 11-30 
2.Petřík Petr1989reg. muži 51-100 
3.Pych Luděk1972reg. muži 51-100 
4.Březina Miroslav st.1963reg. muži 31-50 
5.Bodlák Karel1963reg. muži 51-100 
6.Kačírek David1977reg. muži 51-100 
7.Řehák Josef ml.1987reg. muži 101-150 
8.Vrkota Jiří1973reg. muži 101-150 
SK Nová Ves I. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Martin1989reg. muži 51-100 
2.Šíma Roman1966reg. muži 51-100 
3.Tvrdík Leoš1964reg. muži 101-150 
4.Petřík Daniel1967reg. muži 51-100 
5.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 101-150 
6.Voslař Jiří1949reg. muži 101-150 
7.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-183 
8.Bodláková Tereza1988reg. muži 101-150 
TJ Sokol Buštěhrad "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Pavel1954kraj. muži 199-269 
2.Hnidka Marian1975kraj. muži 270-375 
3.Řezníček Lukáš1993kraj. muži 270-375 
4.Krejčí Tomáš1989kraj. muži 270-375 
TJ Sokol Buštěhrad "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolz Daniel1974reg. muži 51-60 
2.Nykl Zdeněk1935reg. muži 71-80 
3.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
4.Marák Michal1969reg. muži 90,5 
5.Sláma Jan1951reg. muži 101-120 
TJ Sokol Buštěhrad "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Miroslav1992reg. muži 91-100 
2.Kasík Martin1989reg. muži 101-120 
3.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 101-120 
4.Táborský Oldřich1959reg. muži 121-140 
5.Pesl Václav2000reg. muži 141-160 
6.Lukáš David2000reg. muži 141-160 
7.Hofman Luděk1960reg. muži 182,5 
TJ Sokol Buštěhrad "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Ondřej1996reg. muži 161-182 
2.Lafek Dominik2002reg. muži 161-182 
3.Průša Jan2002reg. muži 161-182 
4.Průša Jakub2002reg. muži 182,5 
5.Černý Karel2004reg. muži 182,5 
6.Gallat David2004reg. nži nez 
7.Urban Adam2002nez. mži nez 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001kraj. muži 71.-102. 
2.Blažek Petr1978kraj. muži 103.-148. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 270.-375. 
4.Krous Martin1970kraj. muži 270.-375. 
5.Plachý Josef1947reg. muži 100,5 
6.Birnbaum Ota1998reg. muži 121-140 
7.Šeršeň Miroslav1994reg. muži 121-140 
8.Cimrmanová Eliška2002reg. muži 161-182 
9.Plachá Liliana2003reg. muži 182,5 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančiga Roman1981kraj. muži 103-148 
2.Kubát Pavel1954kraj. muži 149-198 
3.Spousta Jan1967kraj. muži 199-269 
4.Kunc Petr1970kraj. muži 199-269 
5.Roztočil Jiří1961kraj. muži 270-375 
6.Křemen Josef1973kraj. muži 270-375 
7.Kunc Jaroslav1969kraj. muži 375N 
8.Macháček Pavel1964reg. muži 11-20 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 21-30 
10.Červenka Miroslav1964reg. muži 21-30 
11.Kuška Miroslav1957reg. muži 41-50 
12.Cajthaml Pavel1970reg. muži 41-50 
13.Drahovzal Petr1951reg. muži 66-80 
14.Zíma Radek1976reg. muži 81-100 
15.Müller Michal1977reg. muži 81-100 
16.Dvořák Pavel1963reg. muži 101-124 
17.Mencl Josef1970reg. muži 101-124 
18.Hatina Petr1987reg. muži 101-124 
TJ Sokol Velim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 39 
2.Jeřala Lukáš1988reg. muži 136 
3.Jeřala Pavel1974reg. muži 45 
4.Kopecký Pavel1989reg. muži 111 
5.Řehák Aleš1971nez.  
6.Resová Ivana1981nez.  
7.Sixta Pavel1990reg. muži 89 
8.Škopek Martin1969reg. muži 68 
9.Svoboda Jan1995reg. muži 119 
10.Vaňková Zhijing1973reg. muži 183 
11.Vejtruba František1954reg. muži 70 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 149 - 198 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 199 - 269 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 270 - 375 
4.Horsák Oldřich1960kraj. muži 375 N 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 41 - 50 
6.Durdis Petr st.1955reg. muži 41 - 50 
7.Procházka Zdeněk1948reg. muži 61 - 80 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 51 - 60 
9.Reiter Jiří1960reg. muži 81 - 100 N 
10.Potměšil Pavel1962reg. muži 101 - 120 
11.Černý Jaroslav1941reg. muži 121 - 150 
12.Soumar Vladimír1960reg. muži 121 - 150 N 
13.Němec Filip1994reg. muži 121 - 150 N 
14.Zajíček Martin1990nez. muži  
15.Veselý Martin2004reg. mži 6 - 7 
TJ Sokol Starý Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 24 
2.Havránek Stanislav1948reg. muži 52 
3.Krastev Dilyan1960reg. muži 32cizinec 
4.Salák Alois1958reg. muži 35 
5.Bajtler Luboš1955reg. muži 41 
6.Melichar Lukáš1977reg. muži 140 
7.Vyšata Pavel1971reg. muži 141 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 156 
9.Pánek Daniel1976nez. muži  
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weisser Petr1984reg. muži 18. 
2.Kočiš Ludovít1970reg. muži 21.-24. 
3.Košatý Jan1985reg. muži 26.-28. 
4.Novák Aleš1975reg. muži 46.N 
5.Salmon Ivan1961reg. muži 57.-59. 
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 52.-70. 
2.Hušek Antonín1968kraj. muži 199.-269. 
3.Hála Pavel1977kraj. muži 199.-269. 
4.Steiner František1983kraj. muži 199.-269. 
5.Steiner Petr1971kraj. muži 270.-375. 
6.Tůma Radek1992kraj. muži 375.N 
7.Petráň Zdeněk1985reg. muži 51.-70. 
8.Herink Jan1993reg. muži 70N 
9.Podsedník Jan1987reg. muži 71.-100. 
10.Kříž Lukáš1997reg. muži 71.-100. 
11.Suchý Miroslav1956reg. muži 100N 
12.Burian Václav1962reg. muži 101.-130. 
13.Lukeš Václav1956reg. muži 101.-130. 
14.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 101.-130. 
15.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
16.Landsperská Michaela2004nez.  
17.Hladký Aleš1989nez.  
18.Krátká Tereza2004nez.  
19.Locker Antonín2003nez.  
20.Petráň Ondřej1991nez.  
21.Srchová Barbora2003nez.  
22.Steinerová Vanessa2005nez.  
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 29-51. 
2.Kučera Lukáš1994kraj. muži 103-148. 
3.Herout Tomáš1985kraj. muži 148.N 
4.Bleha Lukáš1991kraj. muži 149-198. 
5.Budjač Libor1964kraj. muži 149-198. 
6.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 198.N 
7.Škopková Věra1994kraj. muži 199-269. 
8.Němec Marek1995kraj. muži 270-375. 
9.Kamarýt Jiří1990nez.  
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout Václav1981kraj. muži 270-375. 
2.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31-40. 
3.Semaník Viktor1972reg. muži 41-50. 
4.Friš Miroslav1963reg. muži 71-80. 
5.Dušek Jiří1936reg. muži 81-90. 
6.Limberk David1991reg. muži 81-90.N 
7.Beznoska Jaroslav ml.2003reg. sži 7. 
8.Procházka Jan2002reg. sži 11-15. 
9.Menšíková Šárka2002reg. sži 11-15. 
Sokol Mělník - Pšovka "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 20. 
2.Hraba Milan1954reg. muži 33.-35. 
3.Líska Vladislav1969reg. muži 36.-37. 
4.Kasáček Martin1973reg. muži 38.-42. 
5.Čech Miroslav1958reg. muži 56.N 
Sokol Mělník - Pšovka "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Václav1962reg. muži 57.-59. 
2.Štros Jan1977reg. muži 82. 
3.Prokeš Filip1978reg. muži 83.-89. 
4.Carva Pavel1981reg. muži 89.N 
5.Kůs Ludvík1951reg. muži 90.-92. 
6.Kostrhoun Michal1968reg. muži 98.-101. 
TJ Start Mlékojedy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Josef1964reg. muži 43-46 
2.Zajbrlík Petr1972reg. muži 50-51 
3.Polák Karel1997reg. muži 52-55 
4.Krejčí Michal1976reg. muži 68.-72. 
5.Strnad Jiří1972reg. muži 83.-89. 
6.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 98.-101. 
TJ Start Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháček Radek1974reg. muži 93.-94. 
2.Chavalka Pavel1978reg. muži 102.-106. 
3.Nikolov Kiril1947reg. muži 102.-106. 
4.Palkovič Ivan1963reg. muži 102.-106. 
5.Novák Jiří1969reg. muži 107.-108. 
6.Všetečka Ondřej1978reg. muži 108.N 
7.Bartók Štefan1983nez. nez.cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy