Soupisky
Krajská divize mužů
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 25,5 
2.Perný Michal1976kraj. muži 50,5 
3.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
4.Smetana Josef1983kraj. muži 50,5 
5.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 115,5 
6.Mečl Jan st.1964kraj. muži 115,5 
7.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
8.Klement Milan1982reg. muži 70,5 
9.Mikula Oldřich1935reg. muži 70,5 
10.Novák Kamil1967reg. muži 90,5 
11.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 110,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 18. 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 25,5 
3.Řípa David1991kraj. muži 35,5 
4.Pařízek Martin2000kraj. muži 50,5 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 70,5 
6.Vaníček Jiří1974kraj. muži 115,5 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
8.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
9.Huk Martin2000reg. muži 70,5 
10.Lieskovský Daniel1997reg. muži 70,5 
11.Svatoňová Tereza1998kraj. muži xxx 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
2.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
3.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
4.Pavlata Petr1957kraj. muži 101.-120. 
5.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
6.Exner Petr1977nez.  
7.Hrubý Tomáš1985nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Josef1975kraj. muži 21-30 
2.Bittner Martin1967kraj. muži 21-30 
3.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
4.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
5.Tauš René1971kraj. muži 31-40 
6.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
7.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
8.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
9.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
10.Daníček Radek1983reg. muži 22 
11.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Ondřej1994kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
6.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
7.Březina Štěpán1948reg. muži 31 - 40 
8.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31 - 40 
9.Tuzar Zdenek1950reg. muži 31 - 40 
10.Jaderný Petr1958reg. muži 41 - 60 
11.Sršeň Petr1955reg. muži 41 - 60 
12.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 101-130Střídavý start z TJ Jiskra Kamenický Šenov, Sokolská 629, z.s.
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-60 
2.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
3.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
4.Vojtěch Petr1960kraj. muži 41-60 
5.Horník Stanislav1957kraj. muži 61-80 
6.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
7.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
8.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
9.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
10.Šákr Josef1956reg. muži 21-30 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-40 
12.Lepšík Jan1995reg. muži 41-60 
13.Hofman Denis1999reg. muži 61-100 
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martenek Tomáš1970kraj. muži 21-30 
2.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 61-80 
4.Hudský Jiří1963kraj. muži 61-80 
5.Zahradník Petr1962kraj. muži 101-130 
6.Charvát Luboš1967reg. muži 41-60 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61-80 
8.Živnůstka Miroslav1960kraj. muži 61-80 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-80 
10.Lipenský Robert1972reg. muži 81-100 
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
2.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
3.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
4.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61-80 
5.Dvořák Petr1971kraj. muži 81-100 
6.Frýba Jiří1965nez. muži  
7.Novota Petr1990nez. muži  
8.Šilhán Pavel1984nez. muži  
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Roman1959kraj. muži 41 
2.Hübsch Otto1973kraj. muži 41 
3.Polák Tomáš1982kraj. muži 61 
4.Pavelka Josef1959kraj. muži 81 
5.Fišera Milan1967kraj. muži 101 
6.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 101 
7.Mládek Petr1973reg. muži 31 
8.Král Pavel1965reg. muži 41 
9.Hanzlíček Jaroslav1965kraj. muži 61 
10.Čeřovský Ivo1962reg. muži 61 
11.Česenek Vratislav1965nez. muži  
12.Fišera Tadeáš1999nez.  
13.Grančič Ivan1966nez.  
14.Grančič Václav1973nez.  
15.Novotný Miroslav1972nez.  
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 61-80 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 61-80 
3.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
4.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
5.Kocour Jan1986kraj. muži 101-130 
6.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
7.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
8.Šírek František1946reg. muži 21-60 
9.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
10.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
11.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
12.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
13.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
14.Čerňavská Renata1993kraj. muži 131-159cizinec 
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 21. - 30. 
2.Horák Leoš1967kraj. muži 31. - 40. 
3.Suchánek Martin1987kraj. muži 31. - 40. 
4.Horák Čeněk1965kraj. muži 31. - 40. 
5.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
6.Boháč Vladimír1951kraj. muži 101. - 130. 
7.Drechsler Matěj1987reg. muži 41. - 60 
8.Blažek Petr1958reg. muži 41. - 60 
9.Hovorková Iva1987reg. muži 121. - 188. 
10.Žambera Jan1988reg. muži 121. - 188. 
11.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 188. 
12.Horák David1998reg. muži 121. - 188. 
13.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 188. 
14.Štětina Tomáš2000reg. muži 121. - 188. 
15.Čapek Karel1999nez. dci  
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
2.Svoboda Michal1993kraj. muži 35,5 
3.Brožík Karel1978kraj. muži 40N 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 90,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Salomon Daniel1996kraj. muži 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Turnov
6.Dominh Martin1996kraj. muži 90,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
7.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS