Soupisky
3. liga mužů skupina D
SK Slatina - Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 40 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 51 - 60 
3.Orság David1978kraj. muži 51 - 60 
4.Zetocha Martin1981kraj. muži 51 - 60 
5.Frýb Tomáš1973kraj. muži 111 120 
6.Táborský Jindřich1956kraj. muži 121 130 
7.Traxler Jan1985kraj. muži 121 130 
8.Oleksík Václav1972reg. muži 121-130N 
9.Tupec Pavel1978kraj. muži 131 1240 
10.Plotěný Michal1981kraj. muži 131 140 N 
11.Fila Martin1991kraj. muži 141 150 
12.Konečný Lukáš1998kraj. muži 21-30Střídavý start z TJ Chropyně
13.Skála Radek2002kraj. muži 101-110Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1986kraj. muži 2N 
2.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 13 
3.Šilhán Petr1995kraj. muži 35 
4.Nastoupil Petr1990kraj. muži 51-60 
5.Štěpán Libor1969kraj. muži 101-110 
6.Bíla Jindřich1980kraj. muži 131-140 
7.Jelínek Stanislav1984nez. muži  
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 45 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 71-80 
3.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 71-80N 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 101-110 
5.Horák Aleš1985kraj. muži 131-140N 
6.Veber Marek1973kraj. muži 161-170 
7.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 181-190 
8.Netolička Lubomír1971kraj. muži 191-200 
9.Polák Jaromír1971reg. muži 51-60 
10.Filák Tomáš1988reg. muži 61-70N 
11.Svoboda Aleš1996kraj. muži 14Střídavý start z TJ Sokol Jemnice
TJ Jiskra Strážnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973kraj. muži 31 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41 
3.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 51-60 
4.Kubina Jaromír1966kraj. muži 81-90 
5.Jamný Petr1976kraj. muži 71-80 
6.Martinek Tomáš1982kraj. muži 201-210 
7.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 231-240 
8.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
9.Morávek Radim2003reg. muži 91-100 
10.Sochor Dalibor1959reg. muži 131-140 
11.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
12.Borúfka Andrej1973nez. muži  
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Miroslav1984ČR muži 70 
2.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 8 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 11 
4.Juřík Lumír1984kraj. muži 18 N 
5.Novák David1985kraj. muži 26 
6.Možíš Karel1996kraj. muži 36 
7.Melek Milan1979kraj. muži 38 Ncizinec 
8.Brhel Tomáš1988kraj. muži 49 
9.Mesaroš Petr1961kraj. muži 51.-60. 
10.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 61-70 
11.Brychta Edo1992kraj. muži 61-70 Ncizinec 
12.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 71-80 
13.Buriánek Patrik1993kraj. muži 81-90 
14.Hašlík Jakub1996kraj. muži 91-100 
15.Hasil Tomáš1979kraj. muži 121-130 N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14. 
2.Forman Libor1981kraj. muži 25. 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 27. 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 37. 
5.Kříž Bohumil1984kraj. muži 43. 
6.Vybíral Pavel1972kraj. muži 91.-100. 
7.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 101.-110. 
8.Nechvátal Petr1982kraj. muži 131.-140. 
9.Andorko Pavel1994kraj. muži 141.-150. 
10.Ondra Milan1970kraj. muži 181.-190. 
11.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros René1974kraj. muži 32. 
2.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 34. 
3.Sedlář David2000kraj. muži 47. 
4.Antoš Jiří1977kraj. muži 48. 
5.Charous Jan1992kraj. muži 50.-60. N 
6.Vitula Josef1974kraj. muži 61.-70. 
7.Nováček Libor1965kraj. muži 71.-80. 
8.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 71.-80. 
9.Sedlář Jakub1984kraj. muži 71.-80. 
10.Dospíšil Pavel ml.1991kraj. muži 221-230. N 
11.Hruška Pavel1984reg. muži 71.-80. 
12.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 131.-140. 
13.Pololáník Jiří1996reg. muži 161.-170. 
14.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 111-120Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 1 
2.Jírek Jan1975kraj. muži 2 
3.Palát Petr1992kraj. muži 4 
4.Veselský Roman1982kraj. muži 7 
5.Veselský Tomáš1980kraj. muži 11 
6.Hudec Stanislav1959kraj. muži 15 
7.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 51-60 
8.Hájek Miroslav1958kraj. muži 71-80 
9.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
10.Přiklopil Jan1996kraj. muži 81-90 
11.Vaněk Josef1958kraj. muži 81-90 
12.Veselský Oldřich1957reg. muži 26-30 
TJ Baník Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 17. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 19. 
3.Hrdlička Petr1985kraj. muži 61.-70. 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 61.-70.Hostování z SKST Hodonín z.s.
5.Kurka Milan1964kraj. muži 81.-90. 
6.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 81.-90. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 101.-110. 
8.Sedlák Roman1970reg. muži 121.-130. 
9.Bolfík Lukáš1979reg. muži 121.-130. 
10.Hubačka Miroslav1984reg. muži 151.-160.N 
TJ Jiskra Litomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 17. 
2.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 19. 
3.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 22. 
4.Šesták Radek1979kraj. muži 26.-30. 
5.Sochor Martin1984kraj. muži 26.-30. 
6.Dostál Jiří1972kraj. muži 36.-40. 
7.Flodr Tomáš1978kraj. muži 81.-90. 
8.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
9.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
10.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 3 
2.Jahůdka Petr1976kraj. muži 14 
3.Račák Vítězslav1976kraj. muži 16 
4.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
5.Strejček Jiří1973kraj. muži 31-40 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 41-50 N 
7.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 
8.Plhák Martin1999reg. muži 61-70 
9.Gajdůšek Robert1970reg. muži 61-70 
10.Henzl Libor1969reg. muži 121-140 
11.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
12.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 
13.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 15 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 29 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 33 
4.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 61-70 
5.Nikl Pavel1967kraj. muži 81-90 
6.Rachunek Martin1997kraj. muži 141-150 
7.Vašíček Tomáš1997kraj. muži 171-180 
8.Koutný František1962kraj. muži 201-210 
9.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
10.Studnička Ondřej1997reg. muži 61-70 
11.Boruta Vladislav1965reg. muži 71-80 
12.Valko Jan1999reg. muži 111-120 
13.Vašíček Jan1999kraj. muži 41-45Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy