Soupisky
Extraliga žen
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Éllö Vivien1974ČR ženy 5Ncizinec 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 7. 
3.Kučerová Aneta1991ČR ženy 11. 
4.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 72Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
5.Tušlová Veronika1998ČR ženy 88.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 12 
2.Rozínková Daniela1993ČR ženy 16 
3.Moskovits Daniela1993ČR ženy N25cizinec 
4.Macurová Andrea1978ČR ženy 69 
5.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
6.Rozínková Monika1998kraj. ženy N14 
7.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N45 
8.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 65Střídavý start z SK Dobré, z.s.
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynářová Karolína1996ČR ženy 10 
2.Stachová Olesja1985ČR ženy 11 Ncizinec 
3.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 58 
4.Truksová Lucia1995ČR ženy 22 Ncizinec 
5.Jakubcová Hana1994ČR ženy 59 
6.Klempererová Anna2003kraj. sžy 6Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bachurová Kateřina1989nez. ženy  
8.Kuličová Aneta2002nez. Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
10.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
11.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovová Nikita1999ČR ženy 32 
2.Sikorová Kamila1997ČR ženy 47 
3.Štěpánová Gabriela2001kraj. ženy 9 
4.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 16-20 
5.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 16-20N 
6.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 73Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
KST Hluk MP Dream
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikitchanka Alina1997ČR ženy 5Ncizinec 
2.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 40 
3.Botková Andrea1975ČR ženy 49 
4.Vybíralová Monika1986ČR ženy 63 
5.Hnátková Barbora2000kraj. ženy 3. 
6.Malíková Klára2002kraj. ženy 6 
7.Karabcová Lucie1988nez. ženy  
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 17. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 24. 
3.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 41. 
4.Jírová Monika1971ČR ženy 37. 
5.Stará Kateřina1996ČR ženy 44. 
6.Matějovská Anna2000ČR ženy 76. 
7.Polívková Barbora2000ČR ženy 83. 
8.Beranová Sára1999kraj. ženy 8. 
9.Míková Karolína1995kraj. ženy 8.N 
10.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 9.-12. 
11.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 9.-12. 
12.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.-26. 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 28 
2.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 30 
3.Vachovcová Alena1974ČR ženy 31 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 38 
5.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 40Ncizinec 
6.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 
7.Novotná Lucie1997ČR ženy 81 
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 3 
2.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 8 
4.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 29 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9Hostování z SKST Hodonín
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23Hostování z SKST Hodonín
3.Šlehobrová Simona1994ČR ženy 27 
4.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 35Ncizinec 
5.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
6.Lustigová Barbora2003nez. ženy  
7.Záděrová Linda2003kraj. ženy 21-30NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 6 
2.Blašková Zdena2001ČR ženy 19Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 21 
4.Hrachová Marie1963ČR ženy 35 
5.Somrová Gabriela1981ČR ženy 93 
6.Daňová Barbora1999kraj. ženy 13 
7.Daňová Andrea1997kraj. ženy 18 
8.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 18 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy