Soupisky
1. liga žen
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čornyjová Adéla1992ČR ženy 86 
2.Hauznerová Michaela1977kraj. ženy 7 
3.Allertová Sára1999kraj. ženy 8 
4.Smíšková Martina1979kraj. ženy 10 
5.Nováková Martina2002kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Vašinová Karina1977kraj. ženy 20N 
7.Peštová Eva1950kraj. ženy 22 
8.Cacková Tereza1998kraj. ženy 6-11Střídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
9.Kohlmannová Aneta2001ČR sžy 23Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truksová Lucia1995ČR ženy 22 Ncizinec 
2.Hrušková Hana1994ČR ženy 59 
3.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 60Hostování z SK Dobré, z.s.
4.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Klempererová Anna2003kraj. sžy 6Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bachurová Kateřina1989nez. ženy  
8.Kuličová Aneta2002nez. Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Sokol Nusle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 22 
2.Vondráková Markéta1980ČR ženy 25 
3.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 34 
4.Procházková Olga1978ČR ženy 51 
5.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 53Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Stochov-Honice
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 39Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Sokolnice
2.Babáková Radka1972ČR ženy 67 
3.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
4.Kupčíková Michaela1975nez. ženy  
5.Strnadová Iva1977nez. ženy Hostování z Akademický sportovní spolek Brno, z.s.
6.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 48Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
7.Blechová Barbora1998ČR ženy 66Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
8.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 72Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 76. 
2.Polívková Barbora2000ČR ženy 83. 
3.Beranová Sára1999kraj. ženy 8. 
4.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9.-12. 
5.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 9.-12. 
6.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 14.-16. 
7.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.-26. 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 68 
2.Vítková Hana1984ČR ženy 77Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
3.Luňová Veronika1997kraj. ženy 21-40 
4.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
6.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101-120 
7.Vysocká Karolína1998kraj. ženy 21-40Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblíková Klára1997ČR ženy 55 
2.Kaba Radka1975ČR ženy 56 
3.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 62 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
5.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21.-40. 
6.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61,-80. 
7.Stránská Anna2002kraj. ženy 17-21Střídavý start z Viktoria Radim
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 26 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 33 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 98 
4.Trávníčková Karla1973nez.  
5.Suková Petra1994nez.  
6.Zemánková Veronika1998nez.  
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Klára2000ČR ženy 78Hostování z SKST Hodonín z.s.
2.Kůřilová Jana1979kraj. ženy N 20 
3.Vránová Radana1994kraj. ženy N 20Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
4.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21 - 30 
5.Kubinová Dagmar1991kraj. ženy 21 - 30 
6.Příkaská Lenka1981kraj. ženy N 21 - 30 
7.Lungová Michaela2002kraj. ženy 41 - 50 
8.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 29Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
9.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 10Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
SK Frýdlant n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrachová Marie1963ČR ženy 35 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 73 
3.Somrová Gabriela1981ČR ženy 93 
4.Daňová Barbora1999kraj. ženy 13 
5.Daňová Andrea1997kraj. ženy 18 
6.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 18 
7.Kotková Daniela2000kraj. dky 13 
8.Kurajská Tereza2001kraj. dky 14 
9.Březinová Barbora2004kraj. dky 20 
10.Rozkydalová Eliška2002kraj. dky 21 
11.Hrabcová Anna2001kraj. dky 24 
12.Májová Markéta1979nez.  
13.Veličková Petra1991nez.  
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 37. 
2.Stará Kateřina1996ČR ženy 44. 
3.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 65.Hostování z SK Dobré, z.s.
4.Míková Karolína1995kraj. ženy 8.N 
5.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 9.-12. 
6.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14.-16. 
7.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 14.-16. 
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 46Hostování z SK Kamenice nad Lipou z.s.
2.Němečková Monika1995ČR ženy 50 
3.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 75 
4.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21-40cizinec 
5.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy