Soupisky
2. liga žen skupina B
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. ženy 10 
2.Nováková Martina2002kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Vašinová Karina1977kraj. ženy 20N 
4.Brabencová Pavlína1975kraj. ženy 21Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
5.Peštová Eva1950kraj. ženy 22 
6.Chuchlová Jana1999kraj. dky 6Hostování z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
7.Kohlmannová Aneta2001ČR sžy 23Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Andrea1978ČR ženy 69 
2.Šitinová Petra1985ČR ženy 84 
3.Hejzlarová Lucie1999kraj. ženy 36 
4.Macurová Denisa2003kraj. mžy 7 
5.Ulrychová Hana1988nez. ženy N 
6.Hušková Lucie2006nez. nžy  
7.Masopustová Klára2001kraj. ženy 40NStřídavý start z TJ Sokol Stěžery
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976ČR ženy 100 
2.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 12 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
4.Rozínková Monika1998kraj. ženy N14 
5.Grimmerová Diana2004ČR mžy 27 
6.Šichanová Vendula2007nez. nžy  
7.Dospělová Michaela1999kraj. ženy 32Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
8.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 35.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 33 
2.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N45 
3.Bačinová Lucie2004kraj. sžy 7 
4.Ducháčová Kateřina2004ČR mžy 42 
5.Sazimová Adéla2006ČR nžy 13 
6.Tučková Adéla1999kraj. ženy 34Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 12 
2.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 14 
3.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 15 
4.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 16Hostování z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
5.Pazderníková Veronika1997kraj. ženy 19 
6.Fuksová Kristýna1997nez. ženy  
7.Dvořáčková Viktorie2002nez. ženy  
8.Tomčíková Anna2002nez. ženy  
9.Hořínková Slávina1948nez. ženy  
SKST Vlašim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míková Karolína1995kraj. ženy 8.N 
2.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 9.-12. 
3.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 14.-16. 
4.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14.-16. 
5.Křížová Alena1989nez.  
SKST Vlašim E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9.-12. 
2.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 9.-12. 
3.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 14.-16. 
4.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.-26. 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977ČR ženy 96Hostování z TJ Sokol Hylváty
2.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6-11 
3.Cacková Tereza1998kraj. ženy 6-11Hostování z TJ Lanškroun,z.s.
4.Šedová Eliška2001kraj. ženy 6-11 
5.Krupová Soňa2005nez. ženy  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemková Barbora1988ČR ženy 92 
2.Částková Eliška1991kraj. ženy 4 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 6-11 
5.Motlová Monika1994nez. ženy  
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 6-11 
2.Sedláčková Martina1985kraj. ženy 6-11Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Chrast
3.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 12-17 
4.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 12-17 
5.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 17N 
6.Karlíková Viktorie2003kraj. ženy 17N 
7.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 17N 
8.Sedláčková Karla2001kraj. dky 9 
TJ Sokol Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránská Anna2002kraj. ženy 17-21Hostování z Viktoria Radim
2.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 22-26 
3.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 22-26Hostování z ST EUROMASTER Kolín
4.Čubová Jana1988nez. ženy není na žebříčkuHostování z Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
5.Franeková Věra2003nez. ženy není na žebříčku 
6.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 38Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
7.Štěrbová Kateřina2003kraj. sžy 20-22Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Tereza1984ČR ženy 70 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 70 
3.Polanská Jana1970kraj. ženy 9 
4.Hojková Eva1956kraj. ženy 13 
5.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 17 
6.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 18 
7.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 18NHostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
8.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 20 
9.Hlavacká Jana1971reg. ženy 10 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS