Soupisky
Krajská soutěž 1. třídy
Sokol PP Hradec Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
2.Pleskač Jan1980kraj. muži 91-100 
3.Mynář Marian1988kraj. muži 100 N 
4.Zeman Daniel1983kraj. muži 101-120 N 
5.Málek Daniel1996kraj. muži 101-120 N 
6.Frízel Radek1980kraj. muži 171-200 
7.Tuček Tomáš1965kraj. muži 171-200 
8.Bláha Petr1977kraj. muži 230 N 
9.Hušek Adam2001kraj. muži 231-260 
10.Kosinka Josef1959kraj. muži 231-260 
11.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
12.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
13.Pauliš František1955reg. muži 71-80 
14.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
15.Jakubský Filip2002reg. muži 90 N 
16.Tměj Ronald1969reg. muži 90 N 
17.Janovský Dan2003reg. muži 91-100 
18.Flejberk Jiří1955reg. muži 100 N 
19.Riedl Josef1940reg. muži 101-113 
20.Tesolin Riccardo2003reg. muži 101-113 
21.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 101-113 
22.Bém Milan1935reg. muži 101-113 
23.Tměj Milan1947reg. muži 101-113 
24.Kačer Pavel1959reg. muži 113 N 
25.Truněček Martin2004kraj. sži 18 
26.Šorm Luboš ml.2005kraj. sži 22 
27.Ježek Tomáš2003kraj. sži 23-24 
28.Lebeda Matyáš2005kraj. sži 29 
29.Hendrich Radek2006kraj. mži 34-40 
30.Bárta Adam1990nez. muži  
31.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45 
32.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11 
33.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 N 
34.Tmějová Marta1948nez. ženy  
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ornst Jan1966kraj. muži 101-120 
2.Trč Roman ml.1976kraj. muži 121-140 
3.Kazda Petr1979kraj. muži 141-170 
4.Trč Tomáš1978kraj. muži 171-200 
5.Pažout Radek1987kraj. muži 171-200 
6.Veselý František1971kraj. muži 213-260 
7.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 54 
8.Brett Ondřej1987reg. muži 64 
9.Kašík Martin1968reg. muži N 134 
10.Žáček Oldřich1960reg. muži N 142 
11.Trč Roman st.1957reg. muži 144 
12.Stránský Michal1982reg. muži 154-156 
13.Rössler Leoš1973reg. muži 190 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 101-120 
3.Novotný Milan1960kraj. muži 120 N 
4.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-140 
5.Oláh Jan1973kraj. muži 171-200 
6.Folc Martin1965kraj. muži 200 N 
7.Smékal Lubomír1986kraj. muži 201-230 
8.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
9.Hofman Jan1959reg. muži 61-65 
10.Čáp Milan1958reg. muži 71-75 
11.Berger Martin st.1960reg. muži 111-120 
12.Hejna Josef1971reg. muži 140 N 
13.Berger Martin ml.1987nez. muži -- 
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Milan1974kraj. muži 61-70. 
2.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 71-80. 
3.Rejha Jan1980nez. muži 90. 
4.Kašpar Petr1981kraj. muži 101-120. 
5.Harcuba Petr1966kraj. muži 231-260. 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 231-260.Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Novotný Milan1968kraj. muži 231-260. 
8.Bilanský Přemysl1961reg. muži 89. 
9.Novotný Zdeněk1967reg. muži 103. 
10.Hlava Martin1970reg. muži 194. 
11.Mikule Stanislav1951reg. muži 195. 
12.Veselý Lubomír1977reg. muži 224. 
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 47 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 61-70 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 171-200 
4.Macháček Michal1977reg. muži 41 
5.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 48 
6.Podolka Jan1947reg. muži 51-60 
7.Jedlinský Jiří1974reg. muži 61-70 
8.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 61-70 
9.Kosek Jan1973reg. muži 61-70 
10.Souhrada Vladimír1949nez.  
11.Tauer Jan1973nez.  
SK Janské Lázně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnik Ondřej1991kraj. muži 81-90 
2.Toth Vlastimil1963kraj. muži 91-100 
3.Nývlt Ladislav1964kraj. muži 141-170 
4.Žďárský Miroslav1990reg. muži 76-80 
5.Soukup Josef1949reg. muži 86-90 
6.Friedrich Tomáš1988reg. muži 96 - 100 
7.Tothová Nikola1991reg. muži 110N 
8.Holub Petr1966reg. muži 111-120 
9.Kocík Richard st.1967reg. muži 111-120 
10.Klouček Pavel1987nez. muži N 
11.Divecký Filip2000kraj. muži 141 - 170Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
12.Čenovský David2002reg. muži 51 - 60Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
13.Pilař Matěj2000reg. muži 46Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
14.Divecký Jan2000reg. muži 51 - 60Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
15.Pilař Jiří1998reg. muži 61 - 70Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 71-80 
2.Ducháč Radek1976kraj. muži 81-90 
3.Janko Lukáš1971kraj. muži 121-140 
4.Mach Milan st.1965kraj. muži 121-140 
5.Škoda Ivan1962nez. muži  
6.Hlaváček Lubor1965nez. muži  
DTJ -Slavia Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píše Pavel1976kraj. muži 81.-90. 
2.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 90.Ncizinec 
3.Kubíček Pavel1969kraj. muži 101.-120. 
4.Paclík Jiří1950kraj. muži 101.-120. 
5.Daněk Roman1976kraj. muži 141.-170. 
6.Chládek Martin1997kraj. muži 141.-170. 
7.Mates Michal1970kraj. muži 141.-170. 
8.Kolman Ivo1967kraj. muži 200.N 
9.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 200.N 
10.Režný Pavel1966kraj. muži 201.-230. 
11.Šumpík Jiří1960kraj. muži 231.-260. 
12.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 260.N 
13.Světlík Matěj2001reg. muži 101.-113. 
14.Šilhanová Martina1971kraj. ženy 20. 
15.Křížek Pavel1960nez. muži  
16.Petřík Petr1995nez. muži  
17.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
18.Zemek Tomáš1993nez. muži  
Sokol Železnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Petr1972kraj. muži 50 
2.Horák Karel1970kraj. muži 81-90 
3.Frýba Zdeněk1974kraj. muži 101-120 
4.Rohlíček Jan1981reg. muži 67 
5.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži 79 
6.Kalousek Jaroslav1952reg. muži 82 
7.Vraštil Jiří1967reg. muži 90 
8.Kabela Filip1981reg. muži 92 
9.Kudrnáč Miloslav1961reg. muži 128 
10.Macák Lukáš1978nez. muži N 
11.Záboj Matěj2002kraj. muži 198-250.Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
12.Stránská Anna2002reg. muži 2Střídavý start z Viktoria Radim
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži N70 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 71-80 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
6.Všetečka Martin1956kraj. muži 171-200 
7.Janovský Jan1996reg. muži 66-70 
8.Vašina Lukáš1992reg. muži N120 
9.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
10.Spatzier František1940reg. muži 141-150 
11.Konrád Michal1992reg. muži N150 
12.Fišera Jiří1963reg. muži N160 
13.Jůza Tomáš1974nez.  
14.Havrda Luboš1960nez.  
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Horák Jaroslav1949kraj. muži 81-90 
3.Kodym Matěj1992kraj. muži N170 
4.Brázda Martin1959kraj. muži 231-260 
5.Šín Jiří1948kraj. muži 201-230 
6.Matěásko Jiří1970kraj. muži 231-260 
7.Tomeš Petr1957reg. muži 61-65 
8.Polanský Petr1967reg. muži 86-90 
9.Mikeška Michal1998reg. muži 111-120 
10.Svoboda Bohumil1960reg. muži 121-130 
11.Novotný Pavel1967nez.  
12.Vích Karel1943nez.  
13.Kotucz Kamil1982nez. muži  
TJ Trutnov - Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jaroslav1974kraj. muži 70.N 
2.Tuček Adam1991kraj. muži 81.-90. 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 101.-120. 
4.Rozporka Bohuslav1964kraj. muži 120.N 
5.Vašíček Karel1943kraj. muži 121.-140. 
6.Tuček Josef1952kraj. muži 201.-230. 
7.Hladík Michal1986kraj. muži 201.-230. 
8.Birke Marek1973reg. muži 61.-65. 
9.Libnar Radek1975reg. muži 65.N 
10.Šolc Oldřich1949reg. muži 86.-90. 
11.Švarc Zdeněk1964reg. muži 91.-95. 
12.Benko Jakub1998reg. muži 121.-130. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline