Soupisky
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
TTC Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 101-120 
2.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-140 
3.Malý Tomáš1973kraj. muži 121-140 
4.Švorc Jan1994kraj. muži 171-200 
5.Mach Milan ml.1985kraj. muži N170 
6.Čapek Libor1974kraj. muži N 
Sokol PP Hradec Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Daniel1996kraj. muži 101-120 N 
2.Frízel Radek1980kraj. muži 171-200 
3.Janovský Dan2003reg. muži 91-100 
4.Bláha Petr1977kraj. muži 230 N 
5.Hušek Adam2001kraj. muži 231-260 
6.Kosinka Josef1959kraj. muži 231-260 
7.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
8.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
9.Pauliš František1955reg. muži 71-80 
10.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
11.Tměj Ronald1969reg. muži 90 N 
12.Flejberk Jiří1955reg. muži 100 N 
13.Riedl Josef1940reg. muži 101-113 
14.Tesolin Riccardo2003reg. muži 101-113 
15.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 101-113 
16.Bém Milan1935reg. muži 101-113 
17.Tměj Milan1947reg. muži 101-113 
18.Kačer Pavel1959reg. muži 113 N 
19.Truněček Martin2004kraj. sži 18 
20.Šorm Luboš ml.2005kraj. sži 22 
21.Ježek Tomáš2003kraj. sži 23-24 
22.Lebeda Matyáš2005kraj. sži 29 
23.Hendrich Radek2006kraj. mži 34-40 
24.Bárta Adam1990nez. muži  
25.Skákal Martin1974nez. muži  
26.Míl Marek2002nez. sži  
27.Kinský Tomáš2002nez. sži  
28.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45 
29.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11 
30.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 N 
31.Tmějová Marta1948nez. ženy  
Sokol Nemyčeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pažout Radek1987kraj. muži 171-200 
2.Veselý František1971kraj. muži 213-260 
3.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 54 
4.Brett Ondřej1987reg. muži 64 
5.Kašík Martin1968reg. muži N 134 
6.Žáček Oldřich1960reg. muži N 142 
7.Trč Roman st.1957reg. muži 144 
8.Stránský Michal1982reg. muži 154-156 
9.Macek David1982reg. muži 159-160 
10.Bareš Jaromír1967reg. muži 166 
11.Hendrych Lukáš1975reg. muži 183 
12.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 186-188 
13.Homola Ondřej1996reg. muži 199-201 
14.Nosek Milan1966reg. muži 209 
15.Ludvík Luděk1955reg. muži 231 
16.Novotný David1994reg. muži 245 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170 
2.Fišar Tomáš1988kraj. muži 171-200 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
4.Růžek Roman1995kraj. muži 201-230 
5.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
6.Stoklas Horst1966reg. muži 53 
7.Stuchlik Jiří1960reg. muži 55 
8.Virag Miroslav1976reg. muži 66 
9.Hanuš Jaromír1985reg. muži 121 
10.Štefan Dominik1998reg. muži 122-123 
11.Osten Pavel1949reg. muži 164 
12.Vavrinec Miroslav1959reg. muži 186-188 
13.Nožička Jaroslav1990reg. muži 202 
14.Knap Jan1966reg. muži 238 
15.Vydra Roman1966reg. muži 242 
16.Vydra Tomáš1998nez. muži N 
17.Fejfar Igor1969nez. muži N 
18.Kňourek Václav1993nez. muži N 
19.Fejfar Jakub1999reg. muži 29Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad z.s.
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer Jiří1969kraj. muži 91.-100. 
2.Soukup Jiří1968kraj. muži 101.-120. 
3.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 101.-120. 
4.Gebauer Jan1995reg. muži N95. 
5.Kříž Milan st.1952reg. muži 61. 
6.Harcuba Pavel1968reg. muži N66. 
7.Tintěra Aleš1978reg. muži 77. 
8.Rajm Martin1995reg. muži N86. 
9.Rejha Josef1971reg. muži 119. 
10.Havránek Lukáš1997reg. muži 147. 
11.Augustin Ondřej1998reg. muži 205. 
12.Douša Tomáš1998reg. muži 212. 
13.Forgáč Adam1999reg. muži 213. 
14.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 247. 
15.Kašík Martin2002reg. dci 48. 
16.Bodlák Ondřej1972nez. muži  
DTJ-Slavia Hradec Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Roman1976kraj. muži 141.-170. 
2.Chládek Martin1997kraj. muži 141.-170. 
3.Mates Michal1970kraj. muži 141.-170. 
4.Kolman Ivo1967kraj. muži 200.N 
5.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 200.N 
6.Šumpík Jiří1960kraj. muži 231.-260. 
7.Režný Pavel1966kraj. muži 201.-230. 
8.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 260.N 
9.Světlík Matěj2001reg. muži 101.-113. 
10.Šilhanová Martina1971kraj. ženy 20. 
11.Pozník David1985nez. muži  
12.Křížek Pavel1960nez. muži  
13.Petřík Petr1995nez. muži  
14.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
15.Zemek Tomáš1993nez. muži  
16.Košťál Petr1995nez. muži  
17.Černíková Bohuslava1955nez. ženy  
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízek Martin1973kraj. muži 121-140 
2.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 121-140 
3.Mrázek Vladimír1985kraj. muži 141-170 
4.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 171-200 
5.Kynčl Milan1974kraj. muži 171-200 
6.Vidra Milan1959kraj. muži 201-230 
7.Hrubý Michal1977kraj. muži 231-260 
8.Kraus Adam1994reg. muži 81-90 
9.Vlášek Vladimír1969reg. muži 90N 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži N80 
2.Kycelt Martin1996kraj. muži 141-170 
3.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 141-170 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 171-200 
5.Kycelt Pavel1971kraj. muži 171-200 
6.Jiřička Josef1983reg. muži 81-90 
7.Havlín Jan1966reg. muži 81-90 
8.Šedivý Roman2000reg. muži 81-90 
9.Jeřábek Jan1973reg. muži 91-100 
10.Kycelt Jakub2004reg. muži N100 
11.Leden Michal1976reg. muži N100 
12.Koníček Jan1992reg. muži 101-113 
13.Petrovický Aleš1979reg. muži 101-113 
14.Veselý Zdeněk1960reg. muži 101-113 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Daniel1974kraj. muži 141.-170. 
2.Kalvach Petr1949kraj. muži N 170. 
3.Bohačíková Kristýna1999reg. muži N 165. 
4.Doubek Martin1965reg. muži 71.-75. 
5.Buchar Petr1960reg. muži 71.-75. 
6.Pilař Jan1995reg. muži 91.-95. 
7.Bönisch Milan1947reg. muži 101.-110. 
8.Klug Otmar1958reg. muži 101.-110. 
9.Rulc Bohumír1946reg. muži 101.-110. 
10.Hauschwitz Matěj2002reg. muži N 110. 
11.Klimenta Matěj2002reg. muži N 120. 
12.Křížek Matěj1999reg. muži 131.-140. 
13.Mádle Martin1961reg. muži 141.-150. 
14.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 35. 
15.Valeš Jakub2003kraj. sži 19. 
16.Bartoš Petr ml.2002kraj. sži 21. 
17.Vích David2004ČR mži 84. 
18.Sixta Vít2005ČR mži 99. 
19.Dymák Ladislav1976nez.  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prousek Vít1987kraj. muži 121 - 140 
2.Dufek Lukáš1997kraj. muži 121 - 140 
3.Novák Jiří1982kraj. muži 121 - 140 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141 - 170 
5.Částka David1999reg. muži 71 - 80 
6.Bohdanecký Petr1968reg. muži 81 - 90 
7.Halberštát Ondřej2002reg. muži 113N 
8.Čapek Jiří1992nez. muži  
9.Masopustová Klára2001kraj. ženy 40N 
10.Krása Jakub2005kraj. nži 21 - 23 
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 170N 
2.Michálek Roman1970kraj. muži 171 - 200 
3.Hrbek Martin1964kraj. muži 201 - 230 
4.Kašpar David1999kraj. muži 231 - 260 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231 - 260 
6.Šimek Karel1960reg. muži 81 - 90 
7.Tichý Václav1954reg. muži 81 - 90 
8.Masopustová Monika1976nez.  
9.Drašnar Jan1974nez.  
KPST Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
2.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 171-200 
3.Pospíšil Pavel1952reg. muži 71-80 
4.Ludvík Ivan1955reg. muži 71-80 
5.Příborský David1979nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS