Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS II. třídy
TJ Sokol Šarovy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdůšek Robert1970reg. muži 61-70 
2.Henzl Libor1969reg. muži 121-140 
3.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
4.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 
5.Zuzaník Marek1972reg. muži 141-160 N 
6.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
7.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
8.Solař Martin1982reg. muži 181. - 200. N 
9.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
10.Kadlčík Petr1980reg. muži 201-240 
11.Lišaník Josef1964reg. muži 201-240 
12.Weiss Jaromír1956reg. muži 201-240 
13.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
14.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
15.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 
16.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
17.Plhák Jan st.1968nez.  
18.Mach Petr1981nez.  
19.Kadlčík Tomáš1982nez.  
20.Soukup Jan1983nez.  
21.Fejt David1980nez.  
22.Soukup Dušan1974nez.  
TJ Vysoké Pole "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stružka Radomír1962reg. muži 121-140 
2.Machů Roman st.1967reg. muži 121-140 
3.Machů Radek st.1963reg. muži 121-140 
4.Fojtů Miroslav1961reg. muži 141-160 
5.Kovařík Miroslav1955reg. muži 161-180N 
6.Adámek Pavel1973reg. muži 201-240 
7.Milis Ladislav ml.1999reg. muži 201-240 
8.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
9.Jatel Radek1966reg. muži 241-274 
10.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
11.Machů Radek ml.1966reg. muži N 
12.Struška Bronislav1967reg. muži N 
TJ Sokol Mysločovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Michal1991reg. muži 101-120N 
2.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 121-140 
3.Musil Josef1954reg. muži 121-140 
4.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
5.Mokrý Filip1992reg. muži 161-180 
6.Gazdoš Dominik2002reg. muži 181-200 
7.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200 
8.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
9.Gerža Martin2001reg. muži 201-240 
10.Šidlík Jaromír1938reg. muži 201-240 
11.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-274 
12.Juřica Michal2000reg. muži 241-274 
13.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-274 
14.Gazdoš Martin1980reg. muži 241-274N 
15.Juřica Jakub2003reg. muži 241-274N 
16.Žák Lukáš1999reg. muži 241-274N 
17.Janík Dominik2001reg. muži N 
18.Krajčovič Michal1974reg. muži N 
19.Kutra Jaroslav1966reg. muži N 
20.Pavlov Andrej2003reg. muži N 
21.Polišenský Alois1999reg. muži N 
22.Rašík David2000reg. muži N 
23.Zapletal Vojtěch2003reg. muži N 
KST Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 101-120 
2.Doležel Tomáš2002reg. muži 101-120N 
3.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120N 
4.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
5.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 161-180 
6.Vavrys Ondřej2002kraj. dci 92 
7.Šerý Ondřej2005kraj. sži 97 
8.Březinová Zuzana2004kraj. dky 16 
9.Dřímal Radovan1983nez. muži xxx 
10.Štětkář Michal2001nez. muži xxx 
11.Veselý Jiří1977nez. muži xxx 
12.Bezděková Gábina1972nez. ženy xxx 
TJ Sokol Pohořelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schöpf Roman1978reg. muži 121-140 
2.Zedek Richard1952reg. muži 121-140 
3.Vrzala Josef1975reg. muži 141-160 
4.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 141-160Hostování z KST Zlín, z.s.
5.Vrzalová Štěpánka2004reg. muži NHostování z KST Zlín, z.s.
6.Slavík Alois1953reg. muži N 
7.Vrzalová Martina1978reg. muži N 
TJ Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 91-100 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 101-120 
3.Lenczyk Dušan1973reg. muži 121-140 
4.Vávra Jaromír1952reg. muži 161-180 
5.Tomanec Libor1990reg. muži 241-274N 
6.Glück Zdeněk1956nez.  
7.Smetánka Jan1956nez.  
SK Bohuslavice nad Vláří "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trllo Jaroslav1957reg. muži 121-140 
2.Klabačka Milan1960reg. muži 141-160 
3.Jaroš Vladislav st.1969reg. muži 161-180 
4.Vaněk Bronislav st.1966reg. muži 161-180 
5.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 181-200 
6.Machovský Gustav1965reg. muži 201-240 
7.Tomeček Josef1974reg. muži 201-240 
8.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 241-274 
9.Fojtů Lukáš1984reg. muži 241-274N 
10.Fojtů Petr1986reg. muži nezařazen 
11.Maček Libor1966reg. muži nezařazen 
12.Machuča František1966reg. muži nezařazen 
TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miko Lubomír1967reg. muži 81-90N 
2.Chytil Jan1984reg. muži 101-120 
3.Šuráň Adam1992reg. muži 101-120 
4.Miko Petr1965reg. muži 101-120 
5.Mikulec Karel1975reg. muži 161-180N 
6.Šebesta Petr1974reg. muži 181-200 
7.Novák Vítězslav1974reg. muži N 
Orel Zlín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Oldřich1948reg. muži 101-120N 
2.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 141-160 
3.Výmola Patrik2000reg. muži 141-160 
4.Veselka David1993reg. muži 161-180 
5.Čížek Alexandr2000reg. muži 161-180N 
6.Kania Pavel1998reg. muži 181-200N 
7.Huňka Tomáš1981reg. muži 201-240 
8.Novák Josef1997reg. muži 201-240 
9.Slouka Břetislav1961reg. muži 241-274 
10.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-274 
11.Eichler Vojtěch2001reg. muži 241-274N 
12.Vítek Martin1999reg. muži 241-274N 
13.Klímek Tomáš1981nez.  
14.Juřík Tomáš1987nez.  
15.Zelenka Zbyněk1954nez.  
16.Zeman Vojtěch2003nez.  
17.Karbus Dominik1998nez.  
18.Hanuš Jan1999nez.  
19.Jozífková Kateřina2003nez.  
Sport centrum Bylnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unzeitig Patrik1995kraj. muži 121-130 
2.Řepa Josef1955reg. muži 71-80 N 
3.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 101-120 
4.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 121-140 
5.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 
6.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 
7.Solař Karel1999reg. muži 201-240 N 
8.Martiška Petr1997reg. muži 241-274 
9.Růžička Petr2000reg. muži 241-274 
10.Strnka Josef1999reg. muži 241-274 N 
11.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži N 
12.Unzeitig Ladislav1968reg. muži N 
13.Pospíchal Ondřej1983reg. muži N 
TJ Sokol Slopné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Marek1976reg. muži 101-120 
2.Malý David1993reg. muži 121-140 
3.Žáček Libor1992reg. muži 141-160 
4.Tkadlec Petr1969reg. muži 141-160 
5.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-180 
6.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
7.Trunkát Josef1985reg. muži 161-180N 
8.Maňas Zdeněk1956reg. muži 181-200 
9.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 181-200 
10.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
11.Surá Kateřina1972reg. muži 241-274 
12.Vána Václav1961reg. muži 241-274 
13.Vána Jakub1993reg. muži 241-274 
14.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-274 
15.Petrů Daniel1978reg. muži 241-274 
16.Chlud Jan1992reg. muži - 
17.Kolařík Josef1968reg. muži - 
18.Kozubík Jan1996reg. muži - 
19.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
20.Kozubík Pavel1992reg. muži - 
21.Řehák Martin1995reg. muži - 
22.Škarek Jan1998reg. muži - 
23.Tkadlecová Tereza1999reg. muži - 
24.Trunkát Evžen1984reg. muži - 
Orel Kašava "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Roman1963reg. muži 121-140 
2.Černoch Břetislav1953reg. muži 161-180 
3.Čevela Vladislav1954reg. muži 161-180 
4.Kruťa Josef1974reg. muži 161-180 
5.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
6.Dočkal Jakub1999reg. muži 201-240 
7.Holík František1951reg. muži 201-240 
8.Marušák Daniel1998reg. muži 201-240 
9.Polášek Jiří1977reg. muži 241-274 
10.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži 241-274N 
11.Březík Radek2000reg. muži N 
12.Křižka Tomáš2003reg. muži N 
13.Kruťa Michal2002reg. muži N 
14.Marcoň Jan2003reg. muži N 
15.Marušák Jan2001reg. muži N 
16.Šála Jaromír1967reg. muži N 
17.Šarman Martin2001reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS