Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS III. třídy
TJ Sokol Šarovy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzaník Marek1972reg. muži 141-160 N 
2.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
3.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
4.Solař Martin1982reg. muži 181. - 200. N 
5.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
6.Kadlčík Petr1980reg. muži 201-240 
7.Lišaník Josef1964reg. muži 201-240 
8.Weiss Jaromír1956reg. muži 201-240 
9.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
10.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
11.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 
12.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
13.Plhák Jan st.1968nez.  
14.Fejt David1980nez.  
15.Kadlčík Tomáš1982nez.  
16.Mach Petr1981nez.  
17.Soukup Jan1983nez.  
18.Balšán Matěj2003nez.  
19.Kovačíková Michaela2002nez.  
20.Křenová Eva2006nez.  
21.Procházka Václav2002nez.  
22.Šimíková Mirka2004nez.  
23.Soukup Dušan1974nez.  
TJ Sokol Bohuslavice u Zlína
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Portisch Miroslav1976reg. muži 181-200 
2.Kučera Stanislav1963reg. muži 201-240 
3.Lapčík František1947reg. muži 201-240 
4.Mikeštík Petr1979reg. muži 201-240 
5.Ivanovský Ivan1966reg. muži 201-240N 
6.Škráček Dan1977nez. muži  
7.Milis Ladislav1973nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
2.Šindelář Petr1976reg. muži 161-180 
3.Búbela Pavel1993reg. muži 181-200 
4.Silný Libor1974reg. muži 181-200 
5.Holman David2000reg. muži 201-240 
6.Urban Roman1957reg. muži 201-240 
7.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
8.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-240N 
9.Ševčíková Hana1956reg. muži 201-240N 
10.Tichý Tomáš1997nez. muži  
11.Mancl Pavel1978nez. muži  
12.Černohous Radko2003nez. muži  
13.Zeman Ondřej2003nez. muži  
14.Černohous Jan2006nez. muži  
TJ Sokol Mysločovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrý Filip1992reg. muži 161-180 
2.Gazdoš Dominik2002reg. muži 181-200 
3.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200 
4.Šidlík Jaromír1938reg. muži 201-240 
5.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
6.Gerža Martin2001reg. muži 201-240 
7.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-274 
8.Juřica Michal2000reg. muži 241-274 
9.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-274 
10.Gazdoš Martin1980reg. muži 241-274N 
11.Juřica Jakub2003reg. muži 241-274N 
12.Žák Lukáš1999reg. muži 241-274N 
13.Janík Dominik2001reg. muži N 
14.Krajčovič Michal1974reg. muži N 
15.Kutra Jaroslav1966reg. muži N 
16.Pavlov Andrej2003reg. muži N 
17.Polišenský Alois1999reg. muži N 
18.Rašík David2000reg. muži N 
19.Zapletal Vojtěch2003reg. muži N 
SK Újezd "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Filip1998reg. muži 181-200 
2.Zicha Stanislav1975reg. muži 201-240 
3.Růčka Ludvík1944reg. muži 201-240 
4.Šandor Josef1977reg. muži 201-240 
5.Balouch Vladimír1980reg. muži 201-240 
6.Zicha Patrik1998reg. muži 201-240N 
7.Zicha Jakub2000reg. muži N 
SK Rokytnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Zdeněk1962reg. muži 141-160 
2.Žalek René1974reg. muži 161-180 
3.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 181-200 
4.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 181-200 
5.Bureš Petr1971nez. muži  
6.Vilímková Marie1974nez. ženy  
7.Burešová Jana1974nez. muži  
8.Bureš Daniel2001nez. muži Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
9.Bureš Michal2004nez. muži Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
10.Černý Michal1999nez. muži Hostování z Sportovní kluby Slavičín, z.s.
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-120 
2.Miklas Milan1980reg. muži 161-180 
3.Výmola Karel1946reg. muži 161-180 
4.Štourač Jaroslav1961reg. muži 201-240 
5.Bárta Jiří1982reg. muži 201-240 
6.Štourač Michal1995reg. muži 201-240 
7.Žmolík Pavel1985reg. muži 241-274 
8.Boráň Petr1969reg. muži 241-274N 
9.Tomášek Ivan1967nez. muži  
10.Matulík Petr1962nez. muži  
11.Heinrich Ladislav1962nez. muži  
TJ Sokol Valašské Klobouky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Miroslav1972reg. muži 181-200 
2.Fojtů Dalibor1966reg. muži 201-240 
3.Juřica Petr1972reg. muži 201-240 
4.Kyjanka Petr1990reg. muži 201-240N 
5.Bělaška Martin1993reg. muži 201-240N 
6.Zikmund Petr1985reg. muži 241-274N 
7.Kostka Jiří1990reg. muži N 
8.Raška Martin2001reg. muži N 
9.Šulc Milan1959reg. muži N 
Sport centrum Bylnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 
2.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 
3.Solař Karel1999reg. muži 201-240 N 
4.Martiška Petr1997reg. muži 241-274 
5.Růžička Petr2000reg. muži 241-274 
6.Strnka Josef1999reg. muži 241-274 N 
7.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži N 
8.Unzeitig Ladislav1968reg. muži N 
9.Pospíchal Ondřej1983reg. muži N 
10.Krahulec Karel1997nez. muži N 
11.Fojtík Jakub2002nez. muži N 
12.Holba Josef2001nez. muži N 
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 141-160 
2.Pinďák Miroslav1967reg. muži 181-200 
3.Šuráň Jiří1987reg. muži 181-200 
4.Hýbl Radim2000reg. muži 201-240 N 
5.Hnaníček Josef1964reg. muži N 
6.Strnad Filip1997reg. muži N 
7.Faldík František1964reg. muži N 
TJ Sokol Slopné "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-180 
2.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
3.Trunkát Josef1985reg. muži 161-180N 
4.Maňas Zdeněk1956reg. muži 181-200 
5.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 181-200 
6.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
7.Surá Kateřina1972reg. muži 241-274 
8.Váňa Václav1961reg. muži 241-274 
9.Váňa Jakub1993reg. muži 241-274 
10.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-274 
11.Petrů Daniel1978reg. muži 241-274 
12.Řehák Martin1995reg. muži - 
13.Trunkát Evžen1984reg. muži - 
14.Škarek Jan1998reg. muži - 
15.Tkadlecová Tereza1999reg. muži - 
16.Chlud Jan1992reg. muži - 
17.Kolařík Josef1968reg. muži - 
18.Kozubík Jan1996reg. muži - 
19.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
20.Kozubík Pavel1992reg. muži - 
FS Napajedla "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malovaný Radek1991reg. muži 121-140N 
2.Koščo Peter1984reg. muži 121-140N 
3.Čevela Slavomír1961reg. muži 141-160 
4.Jestříbek Martin1976reg. muži 161-180 
5.Truhlář Martin1991reg. muži 161-180 
6.Hastík Petr1947reg. muži 181-200N 
7.Zatloukal Darek1967reg. muži 181-200N 
8.Vlček Lubomír1952reg. muži 181-200N 
9.Škrabala Jaroslav1952reg. muži - 
10.Zatloukal Radim1992reg. muži - 
11.Mrva Jan1987reg. muži - 
SK Slavičín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macků Robert1974reg. muži 101-120N 
2.Münster Petr1963reg. muži 141-160N 
3.Fojtů Jaromír1953reg. muži 161-180 
4.Kovařík Luděk st.1975reg. muži 181-200 
5.Martinec Antonín1952reg. muži N 
6.Rohlena Ivo1972reg. muži N 
7.Rohlena Jiří1948reg. muži N 
8.Zabloudil Jiří1959reg. muži N 
9.Kamenčák Josef2000reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy