Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS IV. třídy
TJ Sokol Šarovy "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlčík Petr1980reg. muži 201-240 
2.Lišaník Josef1964reg. muži 201-240 
3.Weiss Jaromír1956reg. muži 201-240 
4.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
5.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
6.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 
7.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
8.Plhák Jan st.1968nez.  
9.Fejt David1980nez.  
10.Kadlčík Tomáš1982nez.  
11.Mach Petr1981nez.  
12.Soukup Jan1983nez.  
13.Balšán Matěj2003nez.  
14.Kovačíková Michaela2002nez.  
15.Křenová Eva2006nez.  
16.Procházka Václav2002nez.  
17.Šimíková Mirka2004nez.  
18.Soukup Dušan1974nez.  
19.Svoboda Milan ml.2006nez.  
20.Zuzaník Marek ml.2002nez.  
TJ Vysoké Pole "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Miroslav1955reg. muži 161-180N 
2.Adámek Pavel1973reg. muži 201-240 
3.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
4.Milis Ladislav ml.1999reg. muži 201-240 
5.Jatel Radek1966reg. muži 241-274 
6.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
7.Machů Radek ml.1966reg. muži N 
8.Struška Bronislav1967reg. muži N 
9.Struška Libor1997reg. muži N 
TJ Sokol Mysločovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
2.Gerža Martin2001reg. muži 201-240 
3.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-274 
4.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-274 
5.Juřica Michal2000reg. muži 241-274 
6.Gazdoš Martin1980reg. muži 241-274N 
7.Juřica Jakub2003reg. muži 241-274N 
8.Žák Lukáš1999reg. muži 241-274N 
9.Janík Dominik2001reg. muži N 
10.Krajčovič Michal1974reg. muži N 
11.Kutra Jaroslav1966reg. muži N 
12.Pavlov Andrej2003reg. muži N 
13.Polišenský Alois1999reg. muži N 
14.Rašík David2000reg. muži N 
15.Zapletal Vojtěch2003reg. muži N 
16.Šilhánová Jana1994nez.  
17.Hobza Vojtěch2007nez.  
18.Hobza Richard2009nez.  
TJ Sokol Kostelec "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Pavel1957reg. muži 141-160 
2.Štuler Jaromír1951reg. muži 141-160 N 
3.Koiš Jaroslav1962reg. muži 161-180 N 
4.Řehák Lukáš1985nez. muži  
5.Plišťák Jaroslav ml.1977nez. muži  
6.Juránek Radim1961nez. muži  
7.Kopečný Zdeněk st.1972nez. muži  
8.Fišer Jiří1980nez. muži  
9.Maňaska Martin1966nez. muži  
10.Kopečný Roman2004nez. muži  
11.Kopečný Zdeněk ml.2000nez. muži  
12.Strejček Karel2002nez. muži  
TJ Sokol Salaš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valášek Igor1978reg. muži 201-240 
2.Nevělík Zdeněk1951reg. muži 201-240 
3.Žídek Zdeněk1987nez. muži  
4.Tomášek Martin1970nez. muži  
5.Vančík Martin1976nez. muži  
6.Pavlů Leopold1959nez. muži  
7.Tomášek Martin ml.1997nez. muži  
ST Slovácká Sparta Spytihněv
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilíček David1975reg. muži 181-200N 
2.Bilíček František1955reg. muži 201-240 
3.Zpěvák Alois1960reg. muži 201-240 
4.Šanda Zbyněk1972reg. muži 201-240 
5.Škrabal Zbyněk1971reg. muži 241-274N 
6.Nováček Karel1971reg. muži 241-274N 
7.Bednařík Robert1969reg. muži 241-274N 
8.Rizovski Ivan1970reg. muži 241-274N 
9.Kotásek Petr1975reg. muži N 
10.Miklas Petr1972reg. muži N 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Jiří1982reg. muži 201-240 
2.Štourač Michal1995reg. muži 201-240 
3.Žmolík Pavel1985reg. muži 241-274 
4.Boráň Petr1969reg. muži 241-274N 
5.Tomášek Ivan1967nez. muži  
6.Heinrich Ladislav1962nez. muži  
7.Matulík Petr1962nez. muži  
SK Bohuslavice nad Vláří "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 181-200 
2.Machovský Gustav1965reg. muži 201-240 
3.Tomeček Josef1974reg. muži 201-240 
4.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 241-274 
5.Fojtů Lukáš1984reg. muži 241-274N 
6.Maček Libor1966reg. muži nezařazen 
7.Machuča František1966reg. muži nezařazen 
8.Fojtů Petr1986reg. muži nezařazen 
Orel Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Alexandr2000reg. muži 161-180N 
2.Kania Pavel1998reg. muži 181-200N 
3.Huňka Tomáš1981reg. muži 201-240 
4.Novák Josef1997reg. muži 201-240 
5.Slouka Břetislav1961reg. muži 241-274 
6.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-274 
7.Eichler Vojtěch2001reg. muži 241-274N 
8.Vítek Martin1999reg. muži 241-274N 
9.Zeman Vojtěch2003nez.  
10.Karbus Dominik1998nez.  
11.Juřík Tomáš1987nez.  
12.Hanuš Jan1999nez.  
13.Jozífková Kateřina2003nez.  
14.Terč Šimon2002nez.  
15.Divílek Ondřej1998nez.  
16.Krahula Tomáš2006nez.  
17.Ondra Vojtěch2004nez.  
18.Polák Adam2003nez.  
19.Přívara Michal2001nez.  
ŠSK při ZŠ Želechovice n/D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Filip1997reg. muži 201-240 
2.Svoboda David2000reg. muži 201-240 
3.Gereková Kateřina1994reg. muži 241-274 
4.Janíček Petr1995reg. muži 241-274 
5.Pekárek Antonín1966nez. muži  
6.Svoboda Pavel1967nez. muži  
7.Vlček Jan2003nez. muži  
8.Dvořák Jakub2003nez. muži  
TJ Sokol Slopné "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 181-200 
2.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
3.Surá Kateřina1972reg. muži 241-274 
4.Váňa Václav1961reg. muži 241-274 
5.Kolařík Josef1968reg. muži - 
6.Škarek Jan1998reg. muži - 
7.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
8.Kozubík Pavel1992reg. muži - 
TJ Sokol Slopné "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Jakub1993reg. muži 241-274 
2.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-274 
3.Petrů Daniel1978reg. muži 241-274 
4.Trunkát Evžen1984reg. muži - 
5.Tkadlecová Tereza1999reg. muži - 
6.Řehák Martin1995reg. muži - 
7.Kozubík Jan1996reg. muži - 
8.Chlud Jan1992reg. muži - 
9.Fiodor Daniel1971reg. muži - 
Orel Kašava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
2.Dočkal Jakub1999reg. muži 201-240 
3.Holík František1951reg. muži 201-240 
4.Marušák Daniel1998reg. muži 201-240 
5.Polášek Jiří1977reg. muži 241-274 
6.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži 241-274N 
7.Březík Radek2000reg. muži N 
8.Křižka Tomáš2003reg. muži N 
9.Kruťa Michal2002reg. muži N 
10.Marcoň Jan2003reg. muži N 
11.Marušák Jan2001reg. muži N 
12.Šála Jaromír1967reg. muži N 
13.Šarman Martin2001reg. muži N 
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Jan1980nez. muži  
2.Pišín Miroslav1968nez. muži  
3.Volf Jiří1977nez. muži  
4.Kolomazník Radek1972nez. muži  
5.Kolesa Václav1959nez. muži  
6.Teichmann Petr2001nez. muži  
7.Korvas Jaroslav1968nez. muži  
8.Laciga Jakub1988nez. muži  
9.Ondruška František1976nez. muži  
10.Šustrová Zuzana1978nez. muži  
11.Mareček Ivo1968nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS