Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž I.třídy
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Jan1960kraj. muži 81-90 
2.Tůma Tomáš1971kraj. muži 81-90 
3.Hošťálek Petr1969kraj. muži 121-130 
4.Šabík Vladimír1962reg. muži 31-40 
5.Mikulík Radek1981reg. muži 31-40 
6.Říha Jaroslav1962reg. muži 31-40 
7.Šošolík Pavel1964reg. muži 31-40 
8.Kristýnek Boris st.1966reg. muži N31-40 
9.Ondruch Marek1992reg. muži 51-70 
10.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
11.Nesvadba Pavel1973reg. muži 71-114 
12.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 71-114 
13.Janečka Pavel1966reg. muži 71-114 
14.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-114 
KST Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jakub1999kraj. muži 61-70 
2.Oharek David1999kraj. muži 61-70 
3.Svoboda Jiří1978kraj. muži 101-110 
4.Střelec Marek1968reg. muži 50N 
5.Viktorínová Michaela2000reg. muži 71-80 
6.Dufek Jan2003reg. muži 81-90 
7.Střelec Jiří1998reg. muži 81-90 
8.Koudelík Lukáš2002reg. muži 91-100 
9.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 101-120 
10.Doležel Tomáš2002reg. muži 101-120N 
11.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120N 
12.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
13.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 161-180 
14.Vavrys Ondřej2002kraj. dci 92 
15.Šerý Ondřej2005kraj. sži 97 
16.Březinová Zuzana2004kraj. dky 16 
17.Krčál Roman1965nez. muži xxx 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřica Tomáš1997kraj. muži 81 - 90 
2.Bártek Dušan1974kraj. muži 101 - 110 
3.Kubík Josef1967kraj. muži 101 - 110 
4.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 101 -110N 
5.Panáček Anton1964kraj. muži 131 - 140cizinec 
6.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31 - 40 
7.Zgabaj Miroslav st.1948reg. muži 31 - 40 
8.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41 - 50 
9.Karola Josef1949reg. muži 41 - 50 
10.Stuppiello Claudia1996reg. muži 41 - 50 
11.Černohorský Tomáš2004reg. muži 61 - 70 
TJ Fryšták B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 41. - 50. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 41. - 50. 
3.Pekař Pavel1969kraj. muži 61. - 70. 
4.Fišer Roman1969kraj. muži 61. - 70. 
5.Babica Vladimír1981kraj. muži 131. - 140. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
7.Vanžura Jiří1988reg. muži 36 N 
8.Nepimach David1974reg. muži 71. - 80. 
9.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 91. - 100. N 
10.Gregor Radek1974reg. muži 131. - 140. 
11.Gálík Jaromír1968reg. muži 141. - 160. 
12.Výmola Antonín1941reg. muži 141. - 160. 
13.Kalup Richard1967reg. muži 161. - 180. 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
3.Holík Alois1963kraj. muži 91-100 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
5.Ondrašík Petr1978kraj. muži 101-110N 
6.Mancl Zdeněk1976kraj. muži 141-150 
7.Hons Jakub1986kraj. muži 141-150 
8.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80 
9.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
10.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
11.Fiala Radim1976reg. muži 71-80N 
12.Hlobil Stanislav1974reg. muži 81-90 
13.Janečka Václav2002reg. muži 81-90Hostování z KST Zlín, z.s.
14.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
15.Jílek Petr1962reg. muži 91-100 
16.Janečka Bronislav1969reg. muži 91-100 
17.Cviček Petr1947reg. muži 91-100 
18.Silný Jakub1998reg. muži 101-120 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Milan1966kraj. muži 91-100 
2.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
3.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 111-120 
4.Matějíček Jakub1988kraj. muži 121-130 
5.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 141-150 
6.Čaník Tomáš1995kraj. muži 141-150 
7.Salát Jan1988reg. muži 61-70 
8.Kučera Ondřej2001reg. muži 61-70 
9.Ježek Vít1994reg. muži 61-70 N. 
10.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
11.Pitner Dominik1998reg. muži 91-100 
12.Kolísek Josef1999reg. muži 91-100 
13.Uher Jaroslav1949reg. muži 121-130 N. 
14.Uher Antonín2000reg. muži 141-150 
15.Polách Dominik1995reg. muži 141-150 N. 
16.Jurásek Robin2000reg. muži 211-220 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
2.Hladil Radek1965kraj. muži 51-60 
3.Vlček Radim1974kraj. muži 61-70 
4.Hráský Luděk1950kraj. muži 131-140 
5.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
6.Juráň Radek1992kraj. muži 141-150 
7.Cibulka Stanislav1964reg. muži 31-40 
8.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
9.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
10.Šíma Martin1989reg. muži 51-60 
11.Drápela Marek1974reg. muži 51-60 
12.Křenek Jakub1997reg. muži 71-78 
13.Skřidlovský Martin1971nez. muži  
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 81-90 
2.Vaculín Libor1963kraj. muži 101-110 
3.Brzokoupil Jiří1950kraj. muži 131-140 
4.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 131-140 
5.Mikulenka Petr1990reg. muži 31-40 
6.Jaroň Michal1989reg. muži 41-50 
7.Knébl Radovan1961reg. muži 51-60 
8.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 51-60 
9.Kubját Petr1976reg. muži 61-70 
10.Kubiš Stanislav1958reg. muži 61-70 
11.Mičkal Ivan1964nez. muži  
TJ Nivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 41.-50. 
2.Beníček Martin1985kraj. muži 51.-60. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 121.-130. N 
4.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
5.Výmola Vladimír1954reg. muži 41.-50. 
6.Šopík Jiří1985reg. muži 61.-70. N 
7.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
8.Janča Tomáš1986reg. muži 91.-100. 
9.Bršlica Josef1947reg. muži 101.-110. N 
10.Kapsa Michal1985reg. muži 121.-130. 
11.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. N 
12.Gregůrek Ivo1975reg. muži 141.-150. N 
13.Janečka Jiří1952reg. muži 151.-160. N 
14.Fojtík Martin1972reg. muži 181.-190. 
15.Libra Petr1989reg. muži 191.-200. 
16.Fraňo Jan1964reg. muži 201.-210. 
17.Žmolík Pavel1964nez. muži  
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák František1973kraj. muži 71-80 
2.Gonda Tomáš1969kraj. muži 91-100 
3.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 131-140 
4.Fojtík Marek1997reg. muži 71-80 
5.Řepa Josef1955reg. muži 71-80 N 
6.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 101-120 
7.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 121-140 
8.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 
9.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 
10.Solař Karel1999reg. muži 201-240 N 
11.Martiška Petr1997reg. muži 241-274 
12.Růžička Petr2000reg. muži 241-274 
13.Strnka Josef1999reg. muži 241-274 N 
14.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži N 
15.Unzeitig Ladislav1968reg. muži N 
16.Pospíchal Ondřej1983reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Rudolf1949kraj. muži 41-50 
2.Vykoukal Martin1987kraj. muži 91-100 
3.Jániš Pavel1982kraj. muži 121-130 
4.Paďour Ladislav1987kraj. muži 121-130 
5.Kozub Kamil1976kraj. muži 131-140 
6.Říha Petr1974reg. muži 71-80 
7.Karal Oldřich1962reg. muži 71-80 N 
8.Matulík Jaromír1957reg. muži 81-90 
9.Kubáč Petr1986reg. muži 101-120 
10.Daněk Pavel1957reg. muži 141-160 
11.Štuler Jaromír1951reg. muži 141-160 N 
12.Koiš Jaroslav1962reg. muži 161-180 N 
13.Fišer Pavel1951nez. muži  
14.Řehák Lukáš1985nez. muži  
15.Plišťák Jaroslav ml.1977nez. muži  
TJ Sokol Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolaja Radomil1964kraj. muži 71.80. 
2.Pavelčík František1963kraj. muži 101.-110. 
3.Kučera Josef1965kraj. muži 101.-110. 
4.Cifr Radomír1964kraj. muži 101.-110. 
5.Mlýnek Radomír1966reg. muži 61.-70. 
6.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 71.-80. 
7.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 71.-80.N 
8.Vráblík Dušan1955reg. muži 101.-110. 
9.Kubíček Martin1984reg. muži 101.-110. 
10.Křapa Ivo1967reg. muži 131.-140. 
11.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.-140. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy