Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Milan1990kraj. muži 111-120 
2.Žák Radek1977kraj. muži 111-120 
3.Ščepka Milan1967reg. muži 51-60 
4.Jančík Petr1982reg. muži 71-80N 
5.Vyoral Pavel1964reg. muži 61-70N 
6.Gazdoš Zdeněk1963reg. muži 81-90 
7.Jančík Svatoslav1996reg. muži 81-90N 
8.Podola Milan1986reg. muži 91-100 
9.Adamec Michal1991reg. muži 101-120N 
10.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 121-140 
11.Musil Josef1954reg. muži 121-140 
12.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
TJ Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 71-80 
2.Autrata Vít1974kraj. muži 111-120 
3.Mořický Tomáš1995reg. muži 41-50 
4.Smištík Miroslav1962reg. muži 41-50 
5.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
6.Velan Martin1994reg. muži 101-110 
7.Šašinka Albert2000reg. muži 131-140N 
8.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-160N 
TJ Sokol Šarovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 31-40 
2.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 41-50 N 
3.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 
4.Plhák Martin1999reg. muži 61-70 
5.Gajdůšek Robert1970reg. muži 61-70 
6.Henzl Libor1969reg. muži 121-140 
7.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
8.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 
9.Zuzaník Marek1972reg. muži 141-160 N 
10.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
11.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
12.Solař Martin1982reg. muži 181. - 200. N 
TJ Rožnov pod Radhoštěm C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Vladimír1966kraj. muži 111.-120. 
2.Ryl Ivan1964reg. muži 31.-40. 
3.Šubčík Leopold1955reg. muži 41.-50. 
4.Kokinopulos Miroslav1967reg. muži 41.-50. 
5.Semela Pavel1962reg. muži 41.-50. 
6.Křenek Radomír1961reg. muži 61.-70. 
7.Mariňák Matúš1991reg. muži 71.-78.cizinec 
8.Nosek Vladimír1954nez. muži  
TJ Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
2.Hajduk Jan1975reg. muži 41-50 
3.Vlk Radim1967reg. muži 41-50 
4.Smištíková Dana1961reg. muži 51-60 
5.Smišťík Roman1971reg. muži 91-100 
6.Volák Marek1994reg. muži 101-110 
7.Bureš Petr1969reg. muži 141-150N 
8.Rybnikář Aleš1999reg. muži 171-180 
SKST Slušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 11-120 
2.Adam Vladislav1954reg. muži 61-70 
3.Orság Jaroslav1962reg. muži 61-70 
4.Štěpán Ondřej1976reg. muži 61-70 
5.Březík Bohumil1954reg. muži 71-80 
6.Chovanec Michal1975reg. muži 101-120 
7.Kresta Richard1979reg. muži 101-120 
8.Lysoněk Petr1980reg. muži 121-140 
9.Böhm Jiří1964reg. muži 161-180N 
10.Lysoněk Marek1978reg. muži 161-180N 
11.Macík Jan1980nez.  
12.Müller Petr1961nez.  
13.Orság Jan1988nez.  
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panáček Anton1964kraj. muži 131 - 140cizinec 
2.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31 - 40 
3.Zgabaj Miroslav st.1948reg. muži 31 - 40 
4.Karola Josef1949reg. muži 41 - 50 
5.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41 - 50 
6.Stuppiello Claudia1996reg. muži 41 - 50 
7.Skalský Michal1991reg. muži 51 - 60N 
8.Kostka Jindřich2002reg. muži 61 - 70 
9.Černohorský Tomáš2004reg. muži 61 - 70 
10.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 29 
11.Sicha Rostislav2005kraj. dci 51 
12.Tomša Radim2004kraj. dci 56 
13.Hanáková Nela2004kraj. dky 13 
14.Hnátková Kateřina2003kraj. dky 14 
SK Spartak Hulín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Tomáš1969kraj. muži N81-90 
2.Mikulík Radek1981reg. muži 31-40 
3.Říha Jaroslav1962reg. muži 31-40 
4.Kristýnek Boris st.1966reg. muži N31-40 
5.Šošolík Pavel1964reg. muži 31-40 
6.Miklík Martin1973reg. muži N41-50 
7.Ondruch Marek1992reg. muži 51-70 
8.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
9.Nesvadba Pavel1973reg. muži 71-114 
10.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 71-114 
11.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-114 
12.Janečka Pavel1966reg. muži 71-114 
13.Slovák Josef1973reg. muži N71-114 
14.Gremlica Jakub2001reg. muži N71-114 
15.Matuška Martin1991reg. muži N71-114 
16.Podlezl Josef1981reg. muži N71-114 
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
2.Juráň Radek1992kraj. muži 141-150 
3.Cibulka Stanislav1964reg. muži 31-40 
4.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
5.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
6.Drápela Marek1974reg. muži 51-60 
7.Šíma Martin1989reg. muži 51-60 
8.Románek Michal1997reg. muži 51-60 
9.Vahala Jiří1994reg. muži 61-70 
10.Vahala Marek2000reg. muži 71-78 
11.Křenek Jakub1997reg. muži 71-78 
12.Téglová Tatiana1972nez.  
KST Zlín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000reg. muži 71-80 
2.Dufek Jan2003reg. muži 81-90 
3.Střelec Jiří1998reg. muži 81-90 
4.Koudelík Lukáš2002reg. muži 91-100 
5.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 101-120 
6.Doležel Tomáš2002reg. muži 101-120N 
7.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120N 
8.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
9.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 161-180 
10.Vavrys Ondřej2002kraj. dci 92 
11.Šerý Ondřej2005kraj. sži 97 
12.Březinová Zuzana2004kraj. dky 16 
Orel Uherské Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Petr1965reg. muži 41-50 
2.Šmíd Václav1970reg. muži 51-60 
3.Nožička Jiří1965reg. muži 51-60 
4.Novotný Stanislav1959reg. muži 51-60 N 
5.Malík Vladimír1974reg. muži 61-70 
6.Miroš Miroslav1967reg. muži 81-90 
7.Jančík Martin1997reg. muži 81-90 N 
8.Basovník Kamil1972reg. muži 91-100 
9.Macháček Ondřej1996reg. muži 111-120 
10.Zavadil Antonín1990reg. muži 111-120 
11.Podivínská Miroslava1963reg. muži 141-150 
12.Sklenář Jaroslav1957reg. muži 151-160 
TJ Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mich Pavel1970reg. muži 21-30 
2.Musil Drahomír1959reg. muži 21-30 
3.Kocourek Tomáš1974reg. muži 31-40 
4.Tlach Petr1964nez. muži 31-40 
5.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
6.Skácel Dalibor1965reg. muži 51-70 
7.Bádal Radek1969reg. muži N51-70 
8.Mišurec Tomáš1982reg. muži 71-114 
9.Tilšer Josef1955reg. muži 71-114 
10.Hanáček Lubomír1960reg. muži 71-114 
11.Hrabčík Květoslav1949reg. muži 71-114 
12.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-114 
13.Malá Lenka1990reg. muži N71-114 
14.Kapounek Jaroslav1966nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy