Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
STAR Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Filip2000reg. muži 131-159 
2.Filip Josef2000reg. muži 131-159 
3.Pitro Lukáš1999reg. muži 131-159 
4.Brenner Radek1976kraj. muži 131-159 
5.Brenner Matěj2001reg. muži 131-159 
6.Haken Vojtěch2002nez.  
7.Zajíček Jan st.1943nez.  
8.Bříza Jakub2005nez.  
9.Sedláček Miroslav1952nez.  
10.Balada Jakub2003nez.  
11.Hájek Jan1997nez.  
TJ Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Adam1991reg. muži 61-100 
2.Zítko Martin1987reg. muži 61-100 
3.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
4.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
5.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
6.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
TJ Sokol Turnov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
2.Ouvín Josef1950reg. muži 61-100 
3.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
4.Kosař Václav2003nez.  
5.Fanta Oliver2005nez.  
6.Housa Aleš1977nez.  
7.Brož Kryštof2005nez.  
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jaromír1951reg. muži 61-100 
2.Hudský Libor1970kraj. muži 61-100 
3.Novotný Pavel1956reg. muži 101-130 
4.Holina Antonín1954reg. muži 131-159 
5.Jiříček Jan1964nez.  
6.Novák Jiří1946nez.  
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Martin1974reg. muži 101-130 
2.Lacina Radek1990reg. muži 101-130 
3.Václavík Miroslav1992reg. muži 101-130 
4.Holina Marek1991reg. muži 131-159 
5.Hykman Marek1992reg. muži 131-159 
6.Nejedlová Klára1992reg. muži 131-159 
7.Brandejs Jan1979nez.  
Sokol Víchová nad Jizerou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 61 
2.Hartig Petr1971reg. muži 61 
3.Klimenta Miroslav1964reg. muži 61 
4.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži 131 
5.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 131 
6.Klimenta Jakub1993reg. muži nezař. 
Orel Lomnice nad Popelkou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
2.Vacková Jitka1961reg. muži 61-100 
3.Hyková Šárka1984reg. muži 101-130 
4.Devátý Zdeněk1950reg. muži 101-130 
5.Hyka Karel1946reg. muži 131-159 
6.Bergrová Jarmila1954reg. muži 131-159 
7.Hošek Josef1965reg. muži 131-159 
8.Chalupa Jindřich1955nez.  
9.Hoření Radek1975nez.  
10.Jílek Miroslav1955nez.  
11.Morávek Pavel1969nez.  
TJ Sokol Nová Ves n. P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
2.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
3.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
4.Hegarová Monika1991reg. muži 131-159 
5.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-159 
6.Bláha David1987nez.  
7.Fejfar Zdeněk1986nez.  
8.Fotr Lukáš2000nez.  
9.Otmar Milan ml.1982nez.  
10.Otmar Milan st.1959nez.  
11.Prudič Matěj2001nez.  
12.Šubrt František2000nez.  
13.Zelenková Monika1994nez.  
TJ Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
2.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
3.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
4.Král Libor1971reg. muži 101-130 
5.David Lukáš2003reg. muži 101-130 
6.Jína Vladimír1967nez.  
7.Kos Martin1991nez.  
8.Kubík Tomáš1972nez.  
TT Benešov u Semil B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
2.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
3.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
4.Motejlek Jan1998reg. muži 101-130 
5.Mazánek Jan1970reg. muži 101-130 
6.Mazánek Eduard1975nez.  
7.Pastorek Ondřej1987nez.  
TT Benešov u Semil C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
2.Seidl Jan1973reg. muži 101-130 
3.Martinec Jan1951reg. muži 101-130 
4.Matěcha Miroslav1955reg. muži 131-159 
5.Matěcha Václav1998reg. muži 131-159 
6.Klikar Miloš1969nez.  
TJ Sokol Vesec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
2.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
3.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
4.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
5.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
6.Kůtek Milan1978reg. muži 131-159 
7.Čerňavská Renata1993kraj. muži 131-159cizinec 
8.Cee Zdeněk1961nez.  
9.Kocour Aleš1983nez.  
10.Kocour Oldřich1955nez.  
11.Pala Zdeněk1979nez.  
TTC Jilemnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Radek1992reg. muži 131-159 
2.Havel Petr1995reg. muži 131-159 
3.Hendrych Jakub1995reg. muži 131-159 
4.Šír Robin1997reg. muži 131-159 
5.Grzeš Vojtěch2000reg. muži 131-159 
6.Dlabola Filip1995nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy