Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
okresní soutěž 2. stupeň
Cvikováček Cvikov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Zdeněk1953reg. muži 61-100 
2.Madaraszová Klára1994kraj. ženy 8 
3.Tomek Jaroslav st.1963nez.  
4.Libichová Kateřina1984nez.  
5.Viktora Radek1976nez.  
6.Lupoměstský Martin1997nez.  
7.Német Martin1972nez.  
8.Šťastný Radek1995nez.  
9.Štemberk Miroslav1960nez.  
10.Macela Václav1951nez.  
ST Sloup v Čechách B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřeben David st.1974reg. muži 61-100 
2.Luxík Vratislav1959reg. muži 61-100 
3.Studnička Jaromír1972reg. muži 61-100 
4.Dragoun Luděk1968reg. muži 61-100 
5.Klíč Igor1960reg. muži ne 
6.Krok Ondřej1958reg. muži 61-100 
ST Sloup v Čechách C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencovský Michal1966reg. muži ne 
2.Jirotka Jindřich1984reg. muži ne 
3.Hrtánková Jana2002reg. sžy ne 
4.Bradová Magdaléna Marie2001reg. sžy ne 
5.Hřeben David ml.2000reg. dci ne 
6.Rumlenová Tereza2004reg. mžy ne 
7.Studničková Rozálie2004reg. mžy ne 
Tělovýchovná jednota Jiskra Svor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ladislavová Eva1961reg. ženy NEZ 
2.Svobodová Lucie1981reg. ženy NEZ 
3.Jaderný Miroslav1985reg. muži NEZ 
4.Kaiser Josef1959reg. muži NEZ 
5.Červinka Tomáš1989reg. muži NEZ 
6.Jonák Jan1977reg. muži NEZ 
7.Mikolášek Martin1975reg. muži NEZ 
Tělovýchovná jednota Jiskra Svor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kryl Vladimír1955reg. muži NEZ 
2.Drábek Milan1981reg. muži NEZ 
3.Pavlíček Martin1971reg. muži NEZ 
4.Taller René1960reg. muži NEZ 
5.Martínek Jaromír1946reg. muži NEZ 
TJ Jiskra Nový Bor E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brejcha Karel1952reg. muži 61-100 
2.Vitmajer Roman1967reg. muži 61-100 
3.Hofman Denis1999reg. muži 61-100 
4.Poláček Karel1940reg. muži 61-100 
5.Moudrý Bohuslav1942nez.  
6.Kučera Pavel1945nez.  
7.Kruschwitz Uwe1966nez.  
8.Novák Roman1962nez.  
9.Doutnáčová Jitka1964nez.  
10.Jozífek Stanislav1934nez.  
TJ Jiskra Nový Bor F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubásek Daniel1971nez.  
2.Kopecká Klára1979nez.  
3.Hepp Petr1977nez.  
4.Hudeček Evžen1956nez.  
5.Nykodýmová Natálie2002nez.  
6.Nováková Karolína2003nez.  
7.Valúch Ján1951nez.  
8.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
9.Sucharda Jan2001nez. muži  
TJ Lokomotiva Česká Lípa D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čech Milan1961reg. muži 41 - 60 
2.Reichl Radomír1951reg. muži 41 - 60 
3.Kopecký Luboš1966reg. muži 61 - 100 
4.Plachý Jiří1977reg. muži 61 - 100 
5.Kopecký Stanislav1963reg. muži 61-100 
6.Dědek Pavel1967nez.  
7.Pospíchal Jindřich1947nez.  
8.Kolda Jiří1951nez.  
TJ Lokomotiva Česká Lípa E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Václav st.1976nez.  
2.Gabriel Jan2007nez.  
3.Rek Matěj2001nez.  
4.Kroul David1997nez.  
5.Šimek Jan2005nez.  
6.Choma Ondřej2008nez.  
7.Holmajer Tomáš2002nez.  
8.Jakubek Matyáš2006nez.  
9.Tomek Jan2003nez.  
10.Fabíni Jakub2008nez.  
11.Kousal Vojtěch2006nez.  
Jiskra Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
2.Fišer Jiří1985nez. muži  
3.Fírer Jiří1966nez. muži  
4.Čermák Miloslav1967nez. muži  
5.Cháb Ladislav1952nez. muži  
6.Gregor David2003nez. muži  
7.Gregor Lukáš2007nez. muži  
8.Hanus Antonín ml.2008nez. muži  
9.Hanus Ondřej2010nez. muži  
10.Jindrák Lukáš2003nez. muži  
11.Jindráková Tereza2007nez. ženy  
12.Klofcová Adela2003nez. ženy  
13.Klofec Josef1946nez. muži  
14.Korp Julius ml.1997nez. muži  
15.Korpová Romana ml.2007nez. ženy  
16.Korpová Romana st.1984nez. ženy  
17.Král Martin ml.2007nez. muži  
18.Král Martin st.1979nez. muži  
19.Majcher Patrik2004nez. muži  
20.Němečková Lenka2005nez. ženy  
21.Sillerová Andrea2005nez. ženy  
22.Waldhauser Simon2004nez. muži  
23.Wedlich Vojtěch2007nez. muži  
TJ Zákupy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareček Antonín1965reg. muži 61-100 
2.Kuchař Tomáš1971reg. muži nezařazen 
3.Mareček František1959reg. muži nezařazen 
4.Komár Miroslav1957reg. muži nezařazen 
5.Makarov Štěpán1972reg. muži nezařazen 
6.Neumann Josef1967nez. muži nezařazen 
7.Chromý Václav1974reg. muži nezařazen 
8.Stainer Viktor1975reg. muži nezařazen 
9.Uzyiuk Ievgen1964reg. muži nezařazen 
10.Kutina Petr1972reg. muži nezařazen 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS