Soupisky
3. třída A muži (RS-1A)
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952reg. muži 301 
2.Kohout Pavel1976kraj. muži 301 
3.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
4.Procházka Radek1970kraj. muži 301 
5.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401 
6.Mára Karel1966kraj. muži 401 
7.Vojta Martin1968kraj. muži 401 
8.Randáček Miroslav1980kraj. muži 501 
9.Habrych Richard1960kraj. muži 601 
10.Vojta Libor1971kraj. muži N 
11.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži N 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962reg. muži 301 
2.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
3.Kačinetz Alan1965reg. muži 301 
4.Koubek Arnošt1956reg. muži 301 
5.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
6.Brenner Zdeněk1956reg. muži 401 
7.Fabian Jiří1958reg. muži 401 
8.Stočes Petr1956reg. muži 401 
9.Hezina Jiří1945reg. muži 501 
10.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
11.Stýblo Jaroslav1973nez. muži 601 
12.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
13.Hrubý Václav1944nez. muži 501 
14.Ulrych Jiří1975nez. muži 601 
15.Laube David1999kraj. muži 701-800N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
2.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 301 
3.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401 
4.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
5.Botoněk Ivo1973kraj. muži 401 
6.Herrmann Vít1973kraj. muži N/A 
7.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
8.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
9.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
10.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
11.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
12.Čebiš Petr1971kraj. muži N/601 
13.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
14.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
15.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
16.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N/801 
17.Plošek Lukáš1987kraj. muži N/A 
18.Holub Roman1965kraj. muži N/A 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
2.Čečák Milan1978kraj. muži 401-500 
3.Lipták Ondřej1956kraj. muži 401-500 
4.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
5.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
6.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
7.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
8.Hruban Vladimír1953kraj. muži 601-700 
9.Slatinská Nataša1954kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
2.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
3.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
4.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 301-400 
5.Lexa Karel1945kraj. muži 301-400 
6.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
7.Železný Miroslav1967kraj. muži 401-500 
8.Pekárek Václav1995kraj. muži 401-500 
9.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
10.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
11.Středa Martin1972kraj. muži 401-500 
12.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401-500 
13.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
14.Krameš Jan st.1975kraj. muži 601-700 
15.Vu Duy Tiep1987kraj. muži Ncizinec 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Alois1957reg. muži 401-500 
2.Šimánek Lubomír1943reg. muži 401-500 
3.Klofanda Ladislav1951reg. muži 501-600 
4.Urban Miloš1949reg. muži 501-600 
5.Beneš Milan1954reg. muži 501-600 
6.Jůzek Karel1953reg. muži 501-600 
7.Hartmann Miroslav1959reg. muži 501-600 
8.Bratka Arnošt1950reg. muži 501-600 
9.Přeučil Jiří1947reg. muži 501-600 
10.Hrbek Ivan1955reg. muži 501-600 
11.Kachlík Jan1949reg. muži 501-600 
12.Arsenjev Petr1976reg. muži 601-700 
13.Čítek Roman1965reg. muži 601-700 
14.Frait František1955reg. muži 601-700 
15.Kop František1959reg. muži 701-800 
16.Maršálek Petr1946reg. muži 701-800 
17.Ondráček Petr1979reg. muži 701-800 
18.Vobruba Aleš1959reg. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Erich1971kraj. muži 401-500 
2.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
3.Pilný Pavel1944kraj. muži 501-600 
4.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
5.Cankař Radek1978kraj. muži 501-600 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. muži N 601-700 
7.Maršíková Jitka1947kraj. muži 601-700 
8.Cihlář Matěj2000kraj. muži 701-800 
9.Kouba Jan1999kraj. muži 701-800 
10.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
11.Novotný Marek1976kraj. muži 801-850 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štencek Jiří1987reg. muži 301-400 
2.Kotrč Pavel1977reg. muži 301-400 
3.Hadrava Petr1965reg. muži 301-400 
4.Šmolík Jindřich1942reg. muži 301-400 
5.Dalešický Josef1963reg. muži 301-400 
6.Ťuík Jan1990reg. muži 401-500 
7.Baxa Karel1966reg. muži 501-600 
8.Šilar Bohuslav1960reg. muži 501-600 
9.Dalešický Tomáš1991reg. muži 601-700 
10.Najbertová Lucie1974reg. muži 601-700 
11.Sochor Adam2002reg. muži 601-700 
12.Vokál Jan1997reg. muži 601-700 
13.Vokál Roman1997reg. muži 601-700 
14.Koutník Roman1974reg. muži N 
15.Lösterová Anna1951reg. muži N 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
2.Fišer Martin1959kraj. muži 251-300 
3.Fišer Petr1983kraj. muži 301-400 
4.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
5.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
6.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
7.Bauer Radek1965kraj. muži 601-700 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
9.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701-800 
10.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
11.Peštuka Zdeněk1960nez. muži N 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatroch Ondrej1983reg. muži 301cizinec 
2.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 301cizinec 
3.Richter Jan1973reg. muži 401 
4.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 401 
5.Vítek Milan1978reg. muži 401 
6.Sejpka Ladislav1938reg. muži 401 
7.Farář Petr1979reg. muži 501 
8.Brůčková Marie1971reg. muži 501 
9.Chmelík David1969reg. muži 501 
10.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
11.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 501 
12.Veselý Vladimír1974reg. muži 501 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 300 
2.Semián Richard1973kraj. muži 300 
3.Marko Jiří1961kraj. muži 300 
4.Boštíková Věra1958kraj. muži 300 
5.Ouroda František1955kraj. muži 400 
6.Korec Ladislav1945kraj. muži 400 
7.Bukovský Petr1947kraj. muži 500 
8.Matoušek Jiří1942kraj. muži 500 
9.Toman Bedřich1946kraj. muži 500 
10.Tvrdík Petr1953kraj. muži 500 
11.Černý Pavel1973kraj. muži 600 
12.Peller Marek1973kraj. muži 600 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Michal1955kraj. muži 301-400 
2.Růžička Václav1945kraj. muži 301-400 
3.Zúbrik Mário1969kraj. muži 301-400 
4.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 401-500 
5.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401-500 
6.Klatovský Karel1939kraj. muži 401-500 
7.Oppitz Karel1951kraj. muži 401-500 
8.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
9.Honek Jan st.1964kraj. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS