Soupisky
5. třída B muži (RS-3B)
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblík Radek1969kraj. muži 501-600 
2.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501-600 
3.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
4.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
5.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
6.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
7.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
8.Král Jakub1988kraj. muži N 
9.Kopřiva Jan1947kraj. muži N 
10.Michalec Jiří1981kraj. muži N 
11.Skopal Tadeáš1981kraj. muži N 
12.Zelinka Václav1951kraj. muži N 
13.Kremla Tomáš1972kraj. muži N 
14.Vlach Jaroslav1949kraj. muži N 
15.Hájek Jan1998kraj. muži N 
16.Hájek Ondřej1998kraj. muži N 
17.Pollák Ondřej1997kraj. muži N 
18.Knížek Antonín1999kraj. muži N 
19.Hruška Jan1998kraj. muži N 
20.Hummelová Jarmila1944kraj. muži N 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
2.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401-500 
3.Dufek Stanislav1940kraj. muži 401-500 
4.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
5.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
6.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
7.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
8.Ibl Josef1945kraj. muži 501-600 
9.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
10.Vanka Petr1965kraj. muži 601-700 
11.Mareš Petr1981kraj. muži N 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Petr1956reg. muži 401 
2.Hezina Jiří1945reg. muži 501 
3.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
4.Dusbaba Miroslav1945reg. muži 601 
5.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
6.Stýblo Jaroslav1973nez. muži 601 
7.Ulrych Jiří1975nez. muži 601 
8.Laube David1999kraj. muži 701-800N 
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klindera Antonín1946reg. muži 401. - 500. 
2.Adámek Jiří1948reg. muži 501. - 600. 
3.Černý Ondřej1982reg. muži 501. - 600. 
4.Pešek Miroslav1986reg. muži 501. - 600. 
5.Erben Michal1982reg. muži 501. - 600. 
6.Jonák Přemysl1956reg. muži 501. - 600. 
7.Nováček Vladimír1954reg. muži 601. - 700. 
8.Litomiský Petr1982reg. muži 701. - 800. 
9.Fišera Petr1958reg. muži 701. - 800. 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963reg. muži 301-400 
2.Ťuík Jan1990reg. muži 401-500 
3.Baxa Karel1966reg. muži 501-600 
4.Šilar Bohuslav1960reg. muži 501-600 
5.Dalešický Tomáš1991reg. muži 601-700 
6.Vokál Jan1997reg. muži 601-700 
7.Vokál Roman1997reg. muži 601-700 
8.Sochor Adam2002reg. muži 601-700 
9.Krieger Jan1989reg. muži 601-700 
10.Najbertová Lucie1974reg. muži 601-700 
11.Šmolík Milan1971reg. muži N 
12.Bečan Martin1988reg. muži N 
13.Koutník Roman1974reg. muži N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Jiří1955kraj. muži 401 
2.Hrubý Jan1967kraj. muži 401 
3.Trnka Josef1952kraj. muži 501 
4.Vrba Karel1948kraj. muži 601 
5.Klouček Martin1973kraj. muži 701 
6.Hanke Tomáš1976nez. muži  
7.Dusílek Jaromír1948nez. muži  
8.Bartoňová Eva1958nez. muži  
9.Jursa David1987nez. muži  
10.Kubáň Tomáš1969nez. muži  
11.Kučera Dušan1976nez. muži  
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
2.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
3.Bauer Radek1965kraj. muži 601-700 
4.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
5.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701-800 
6.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
7.Peštuka Zdeněk1960nez. muži N 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-400 
2.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
3.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
4.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501N 
5.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
6.Kubišta Jan1958kraj. muži 501-600 
7.Lácha Petr1998kraj. muži 501-600 
8.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
9.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 601-700 
10.Fales Matyáš2001kraj. muži 701-800 
11.Fritsch Roland1999kraj. muži 701-800 
12.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
13.Hofman Jan2005kraj. muži 801N 
14.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-850 
15.Kuba Vojtěch2000kraj. muži 801-850 
16.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-850 
17.Šusta Petr2003kraj. muži 801-850 
18.Bartoň Tomáš2001nez.  
19.Mikšátko Martin1983nez.  
20.Zítek Martin2002nez.  
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
2.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 501 
3.Veselý Vladimír1974reg. muži 501 
4.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
5.Rejent Martin1968reg. muži 601 
6.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
7.Rezek Jan st.1962reg. mži 601 
8.Hobík Zdeněk1973reg. muži 701 
SF SKK EL Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Michal1958kraj. muži 601-700 
2.Rozkoš Michal1966kraj. muži 601-700 
3.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
4.Prokopenko Oleg1986kraj. muži N601-700cizinec 
5.Slepička David1978kraj. muži 701-800 
6.Lebeda Josef2004kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
8.Khozeuly Yedil1962kraj. muži N701-800cizinec 
9.Pastorek Lukáš2000kraj. muži N701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Kopecký Michael2005kraj. muži 801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Koběrský Matěj2004kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kubelka Martin2001kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Němec Filip2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Khalaila Adam2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 601Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
16.Beke Jiří1985kraj. muži N 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967reg. muži 501 
2.Skála Patrik1966reg. muži 501 
3.Kolařík Ivan1955reg. muži 501 
4.Záhorský Vladislav1960reg. muži 501 
5.Makal František1976reg. muži 601 
6.Zikl Petr1976reg. muži 601 
7.Dvořák Aleš1980reg. muži 601 
8.Jirásek Pavel1968reg. muži 601 
9.Klouda Rudolf1934kraj. muži 601 
10.Kulhánek Karel1929reg. muži 601 
11.Vaňo Lukáš1984reg. muži 601 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Ivan1955reg. muži 501-600 
2.Kachlík Jan1949reg. muži 501-600 
3.Frait František1955reg. muži 601-700 
4.Arsenjev Petr1976reg. muži 601-700 
5.Čítek Roman1965reg. muži 601-700 
6.Maršálek Petr1946reg. muži 701-800 
7.Kop František1959reg. muži 701-800 
8.Vobruba Aleš1959reg. muži 701-800 
9.Frančíková Markéta1980reg. muži N 
10.Svoboda Milan1951reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS