Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž II. třídy
OÚ Polerady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarcová Janetta1979nez.  
2.Šefl Václav1972nez.  
3.Kněžek Ivan1964nez.  
4.Sirotek Zdeněk1955nez.  
5.Rath Jakub2000nez.  
6.Šefl Daniel1997nez.  
TJ Baník Meziboří C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hocelík Viktor1938reg. muži 43,9 
2.Hejna Martin1980nez. muži 0 
3.Hejna Marek1978nez. muži 0 
4.Zralý Daniel1976nez. muži 0 
5.Smolová Martina2002nez. muži 0 
6.Peška Jan2002nez. muži 0 
7.Hubová Soňa1973nez. muži 0 
KST Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvolánek Pavel1964kraj. muži 306 
2.Belancová Jitka1975reg. muži 105 
3.Popelka Zdeněk1952reg. muži 107 
4.Skopec Karel1953reg. muži 109 
5.Beneš Jan1998reg. muži 112 
6.Feix Jiří1962reg. muži 118 
7.Městková Milada1975reg. muži 130 
8.Schmoranz Pavel2002kraj. mži 8 
9.Kadlec David1989nez. muži  
10.Hudec Jiří1978nez. muži  
11.Kašpar Miroslav1937nez. muži  
12.Mašek Miroslav1961nez. muži  
13.Marinič Vojtěch1999nez. muži  
TTC Litvínov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974reg. muži 55 
2.Plzák Jindřich1994reg. muži 85 
3.Glajc Jaroslav1966reg. muži 95 
4.Rytich Milan1964reg. muži 95 
5.Štěpán Jiří1995reg. muži 95 
6.Fencl Radek1968reg. muži 130,5 
7.Fencl Jakub2004reg. muži N 
8.Bervídová Lenka2004reg. muži N 
9.Fleišerová Lucie2001reg. muži N 
10.Jakešová Veronika2002reg. muži N 
11.Bánský Lumír1966nez. muži N 
12.Brejška Roman1975nez. muži N 
TTC Litvínov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pichová Martina1998reg. muži 85 
2.Lasík Jiří2001reg. muži 110 
3.Kšírová Vendula2001reg. muži 125 
4.Žáčková Zdeňka2002reg. muži N 
5.Pichová Dana1972reg. muži N 
6.Belák Dušan1958reg. muži N 
7.Čmerda Ondřej2005reg. muži N 
8.Záruba David2002reg. muži N 
9.Meisel David2001reg. muži N 
Sokol Horní Jiřetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Martin2000reg. muži 95,5 
2.Antalecz Michal1995reg. muži 95,5 
3.Antalecz Vojtěch1999reg. muži 121.-138. 
4.Trnka Petr st.1976nez. muži  
5.Pech Adam2005nez.  
6.Domkář Miroslav1947nez.  
7.Piskáček Ondřej2004nez.  
8.Paulus Hynek2002nez.  
9.Trnka Petr ml.2003nez.  
10.Horáček Jindřich1953nez.  
ST Kopisty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Jan1952reg. muži 51-60 
2.Cibulka Josef1948reg. muži 101-120 
3.Dvořák Václav1950reg. muži 101-120 
4.Franc Petr1963reg. muži 121-138 
5.Pribuš Michal1997reg. muži 121-138 
6.Hájek Vladislav2002reg. sži 121-138 
7.Hájková Marie2000reg. dky 121-138 
8.Karez Jindřich1946reg. muži nez. 
9.Roud František1945reg. muži nez. 
10.Smolka Pavel1963reg. muži nez. 
TJ Sokol Obrnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hotový Martin1970reg. muži 75,5 
2.Bambas Jiří1965reg. muži 75,5 
3.Šlapák Martin1967reg. muži 110,5 
4.Struhovský Jiří1973reg. muži 121.-138. 
5.Bednář Pavel1969reg. muži 121.-138. 
6.Čermák Petr1981nez. muži  
7.Hlavatý Jakub1989nez. muži  
8.Zvára Oldřich1982nez. muži  
9.Strouhal Radim1978nez.  
OÚ Polerady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej2004nez.  
2.Fiala Václav1974nez.  
3.Kadlec Jan1974nez.  
4.Křen Bohumil1977nez.  
5.Muhl Radek2002nez.  
6.Muhl Radek st.1973nez.  
SKST Baník Most H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltys Zdeněk st.1961kraj. muži 311 
2.Basák Josef1947reg. muži 65,5 
3.Pospíšil Petr1979reg. muži 75,5 
4.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
5.Ublanič Pavel1958reg. muži 110,5 
6.Vokřál Zdeněk1951reg. muži 110,5 
7.Houdková Helena1996reg. muži 110,5 
8.Hleba Vladyslav1970reg. muži 110,5 
9.Pačes Josef1980reg. muži 110,5 
10.Klempt Otakar1948reg. muži 121.-138. 
11.Matějka Eduard1950reg. muži 121.-138. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy