Soupisky
RP1
TTC Kostelec nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilar Petr1969kraj. muži 232-260 
2.Dušek Josef1965reg. muži 50 
3.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
4.Myšák Luděk1967reg. muži 71-80 
5.Malík Jakub2001reg. muži 81-90 
6.Merganc Tomáš1969reg. muži 81-90 
7.Beran Jan1964reg. muži 121-140 
8.Sláma Vladimír1952reg. muži N 121-140 
9.Malý František1958reg. muži 141-160 
10.Čermák Josef1999reg. muži 141-160 
11.Procházka Stanislav1963reg. muži 141-160 
12.Ďoubek Josef1965reg. muži 161-180 
13.Schmied Daniel2002reg. muži 181-200 
14.Šimon Petr1974nez.  
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinec Pavel1970reg. muži 61-70 
2.Sarwa Mieczyslaw1968reg. muži 71-80 
3.Provazník Josef1943reg. muži 91-100 
4.Petelík Pavel st.1954reg. muži 101-120 
5.Tauer Jan1944nez. muži 91-100 
6.Forche Karel1957reg. muži 161-180 
7.Karhan Zdeněk1945reg. muži 181-200 
8.Tichý Josef1963reg. muži 181-200 
9.Lakomý Richard1967reg. muži neklasifikován 
10.Petelík Pavel ml.1982reg. muži neklasifikován 
TJ Baník Vamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melkes Vítězslav ml.1971kraj. muži 232-260 
2.Kosek Jan1973kraj. muži N 260 
3.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 51-60 
4.Podolka Jan1947reg. muži N 51-60 
5.Jedlinský Jiří1974reg. muži 91-100 
6.Novotný Ladislav1944reg. muži 91-100 
7.Novák Radovan1962reg. muži 101-120 
8.Riesner Karel1959reg. muži 161-180 
9.Martinek Josef1949reg. muži 161-180 
10.Pavel Petr1967reg. muži 181-200 
11.Souhrada Vladimír1949nez. muži  
KPST Záhornice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovaříček Josef1950reg. muži 18. 
2.Kovaříček Jiří1962reg. muži 33. 
3.Jarkovský Petr1975reg. muži 61.-70. 
4.Rathouský Lukáš1998reg. muži 101.-120. 
5.Kovaříček Ondřej1980reg. muži 141.-160. 
6.Vaněčková Jana1980reg. muži 141.-160. 
7.Chmelař Marek1964reg. muži N. 141.-160. 
8.Rathouský Jan1995reg. muži N 141.-160. 
9.Kovaříček Roman1987reg. muži N. 
10.Pícha Aleš1992reg. muži N. 
11.Kubica Milan1959reg. muži N. 
12.Burket Josef1961reg. muži 141.-160. 
TJ Start Olešnice v Orlických horách
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínek Jiří st.1967reg. muži 29 
2.Ksandr Jan ml.1988reg. muži 47 
3.Mencl Jan1958reg. muži 48 
4.Ksandr Jan st.1969reg. muži 51-60 
5.Krivčík Anton1960reg. muži 101-120 
6.Tamáš Lukáš1990reg. muži 101-120 
7.Komůrka Václav ml.1990reg. muži 121-140 
8.Sedláček Josef1981reg. muži 161-180 
9.Dufek Daniel1975reg. muži 181-200 
10.Sedláčková Veronika1984reg. muži 181-200 
11.Pola Jiří1972reg. muži N181-200 
12.Pola Dominik2000reg. muži N181-200 
13.Ksandr Jiří1967reg. muži 201-216 
14.Gottwald Radek1998reg. muži N201-216 
15.Dohnanský Pavel1975nez.  
16.Mareš Vratislav1964nez.  
17.Pařízek Jan1993nez.  
18.Rudolf Petr1974nez.  
19.Škoda Milan1968nez.  
20.Pařízek Marcel1971nez. muži  
TJ Sokol Častolovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Martin1978kraj. muži 171-200 
2.Ešpandr Pavel1992kraj. muži 232-260 
3.Kunčar Michal1978kraj. muži 232-260 
4.Podolský Tomáš1980reg. muži 51-60 
5.Čižinský Pavel1972reg. muži 61-70 
6.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
7.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži N61-70 
8.Myšák Radek1982reg. muži 91-100 
9.Koblása Luboš1959reg. muži 101-120 
10.Kubrt Petr1943reg. muži 101-120 
11.Hlásek Jan1962reg. muži N101-120 
12.Zemánek Petr1991reg. muži 121-140 
13.Štauber Jiří1971reg. muži 121-140 
14.Podolský Martin1971reg. muži N141-160 
15.Ešpandr Jan1991reg. muži 181-200 
16.Kašpar Jiří1971reg. muži N51-60 
TJ Peklo nad Zdobnicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotyza Ondřej1973reg. muži 37 
2.Frejvald Josef1974reg. muži 38 
3.Pavlišta Milan1974reg. muži 61-70 
4.Krsek Oldřich1951reg. muži 71-80 
5.Zeman Petr1976reg. muži 81-90 
6.Krsek Václav1953reg. muži 91-100 
7.Harbich František1957reg. muži 101-120 
8.Seibert Josef1953reg. muži 141-160 
9.Sedláček Miroslav1948reg. muži 181-200 
10.Kalců Jiří1972reg. muži N 
11.Mizera Zdeněk1953reg. muži N 
12.Mikyska Alan1971reg. muži N 
Sportovní klub Solnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybka Ivan1961reg. muži 34 
2.Kubec Martin1978reg. muži 51-60 
3.Holoubek Václav1973reg. muži 61-70 
4.Zářecký Vladimír1945reg. muži 61-70 
5.Kubec Jiří ml.1976reg. muži 71-80 
6.Novák Petr1977reg. muži 121-140 
7.Hrubý Milan1943reg. muži 141-160 
8.Brich Jiří1974reg. muži 181-200 
9.Kubec Jiří st.1954reg. muži 181-200 
10.Kříčenský Richard1970reg. muži 201-216 
11.Zezulka Kamil1977reg. muži 201-216 
12.Tomáš Josef1961reg. muži 201-216 
13.Medvec František1955reg. muži 201-216 
14.Rohlena Jaroslav1956reg. muži nez. 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Oldřich1963kraj. muži 171-200 
2.Krystlík Michal1976kraj. muži 232-260 
3.Sekyra Pavel1960reg. muži 49 
4.Matějů Jan1972reg. muži 71-80 
5.Berger Jiří1954reg. muži 61-70 
6.Jura Pavel1955reg. muži 91-100 
7.Štefanides Petr1966reg. muži 101-120 
8.Matějů Petr1952reg. muži 121-140 
9.Hylas Pavel1972reg. muži 161-180 
10.Krystlík Vladimír1946reg. muži 161-180 
11.Korman Jan1949reg. muži N161-180 
12.Mazánek Josef1950reg. muži N161-180 
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sadloň Michal1984kraj. muži 171-200 
2.Sadloň Jozef st.1958kraj. muži 232-260 
3.Vojtíšek Radek1979kraj. muži 232-260 
4.Krystlík Aleš1974reg. muži 81-90 
5.Rozum Martin1977reg. muži 81-90 
6.Richter Václav1949reg. muži 141-160 
7.Vašata Stanislav1971reg. muži 141-160 
8.Jasanský Jiří1972reg. muži 161-180 
9.Čermák Libor1973reg. muži 161-180 
10.Unger Jaroslav1967reg. muži N181-200 
11.Palla Rostislav1948reg. muži 201-216 
TTC Lhoty u Potštejna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vevjora Rostislav1954reg. muži 51 - 60 
2.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
3.Junek Dušan1968reg. muži 121 - 140 
4.Hájek Libor1977reg. muži N 121 - 140 
5.Tesař Miroslav1970reg. muži N 121 - 140 
TTC Lhoty u Potštejna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahoš Zdeněk1971kraj. muži 171 - 200 
2.Jireš Miloslav1973kraj. muži N 200 
3.Trnka Jan1969kraj. muži 201 - 231 
4.Dostál Jan2002kraj. muži 232 - 260 
5.Marek Jiří1992reg. muži 71 - 80 
6.Jakubec Vojtěch1997nez. muži  
7.Michl Jakub2003reg. muži N201-216Hostování z SK Dobré, z.s.
8.Beneš Václav ml.1998reg. muži 81-90Střídavý start z Sk Skořenice,z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS