Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž B
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálek Martin1975kraj. muži 71-80 
2.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101-120 
3.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 101-120 
4.Syrový Karel1994kraj. muži 141-160 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 45 
6.Valach Josef1958reg. muži 51-60 
7.Hylák Jiří1970reg. muži 72-80 
8.Marek Jakub1997reg. muži 101-120 
9.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
10.Slezáková Blanka1970reg. muži 101-120 
11.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121-140 
12.Harapátová Lucie1990reg. muži 161-180 
13.Dostál Jan2002kraj. muži 232 - 260Střídavý start z TTC Lhoty u Potštejna
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Jan1985kraj. muži 61-70 
2.Sourada Milan1963reg. muži 1 
3.Svoboda Leoš1974reg. muži 5N 
4.Svoboda Miloš1972reg. muži 6 
5.Provazník Pavel1963reg. muži 25 
6.Suchomel Michael1994reg. muži 37 
7.Duben Josef1971reg. muži 81-90 
8.Richtr Michal1995reg. muži 91-100 
9.Havel Břetislav1965reg. muži 91-100 
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wávra Petr1966kraj. muži 101-120 
2.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
3.Rybka Tomáš st.1964kraj. muži 121N 
4.Geldner Josef1947reg. muži 32 
5.Malina Milan1962reg. muži 42 
6.Řeháček Martin1970reg. muži 51-60 
7.Mikeš Pavel1960reg. muži 81-90 
8.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 81-90 
9.Vaňous Jan1981reg. muži 91-100 
10.Gregor Miroslav1945reg. muži 121-140 
11.Rypková Nada1952reg. muži 121-140 
12.Smolová Šárka1978reg. muži 121-140 
13.Adamský Miroslav1965reg. muži 220 
14.Rybka Martin1972reg. muži 220 
15.Štarman Emil1957reg. muži 220 
16.Beneš Stanislav1955reg. muži 220 
17.Horský Josef1959reg. muži 220 
TJ Jiskra Litomyšl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jiří1972kraj. muži 61.N 
2.Flodr Tomáš1978kraj. muži 71.-80. 
3.Sochor Martin1984kraj. muži 81.N 
4.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
5.Balský Karel1988kraj. muži 101.-120. 
6.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
7.Beneš Jiří1967reg. muži 51.-60. 
8.Syrová Lucie1993reg. muži 51.-60. 
9.Svatoš Petr1990reg. muži 51.-60. 
10.Šváb Adam1993reg. muži 91.-100. 
11.Syrová Vlasta1966reg. muži 106.-142. 
12.Burešová Kateřina1994reg. ženy 4. 
13.Špinar Jaroslav1969nez. muži NK 
14.Novák Michal1987nez. muži NK 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Richard1977kraj. muži 71-80 
2.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
3.Slavíček Martin2000kraj. muži 81-90 
4.Motl Daniel1991kraj. muži 101-120 
5.Doležal Tomáš1997kraj. muži 81N 
6.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
7.Šeda Václav1968kraj. muži 141N 
8.Svojanovský Radim2002kraj. muži 161N 
9.Pražák Zdeněk1964reg. muži 13 
10.Lamač Martin1962reg. muži 18 
11.Hortlík Tomáš1999reg. muži 24 
12.Doleček Libor1964reg. muži 27 
13.John Jiří1996reg. muži 61-70 
14.Novák Vladimír1953reg. muži 71-80 
15.Kadrman Miloslav1981reg. muži 71-80N 
16.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 1 
17.Šedová Eliška2001kraj. ženy 2 
18.Částková Eliška1991kraj. ženy 3 
19.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 5 
20.Zemková Barbora1988kraj. ženy 5N 
21.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Martin1973kraj. muži 101-120 
2.Pohl Pavel st.1975kraj. muži 121-140 
3.Vojnar Jiří1987kraj. muži 121-140 
4.Baťa Roman1969kraj. muži 141-160 
5.Jůza Václav1965reg. muži 14 
6.Kopecký Pavel1986reg. muži 15 
7.Zemek Jiří1957reg. muži 19 
8.Dvořák Martin1988reg. muži 22 
9.Krejsa Miroslav ml.1984reg. muži 31 
10.Herel Miroslav1982reg. muži 61-70 
11.Krejsa Miroslav1954reg. muži 81-90 
12.Mrkos Roman1977reg. muži 101-120 
TJ Sokol Borová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Jan1976kraj. muži 9 
2.Lorenc Milan1961kraj. muži 71-80 
3.Langr Lukáš1988kraj. muži 91-100 
4.Češka Roman1971kraj. muži 101-120 
5.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 101-120 
6.Schwedler Josef1968kraj. muži 141-160 
7.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 61-70 
8.Ulrich Ondřej2003reg. muži 71-80 
9.Ulrich Tadeáš2002reg. muži 81-90 
10.Chadima Tomáš1989nez. muži  
11.Češka Martin1974nez. muži 201N 
12.Štrofová Lenka1965reg. ženy N 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 51 
2.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 101 
3.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 121 
4.Kolomý Tomáš1992reg. muži 23 
5.Skalický Jiří1957reg. muži 51 
6.Krčál Jiří1956reg. muži 51 
7.Adamec Karel st.1957reg. muži 61 
8.Bednář Libor1947nez. muži  
9.Hubálek Jiří1999nez. dci Hostování z TJ Sokol Mistrovice,z.s.
10.Králík Daniel1961nez. muži  
11.Šubert Adam2003nez. sži  
12.Krejčí Robin1996reg. muži 10.Střídavý start z TJ Sokol Mistrovice,z.s.
TJ Slovan Moravská Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykydal Lubomír1995kraj. muži 141-146 
2.Riemer Tomáš1991kraj. muži 141-160 
3.Palatka Edward1954reg. muži N31-35 
4.Smetana Jaroslav1989reg. muži 36-40 
5.Durák Lubomír1977reg. muži 36-40 
6.Muselík Miroslav1962reg. muži 41-50 
7.Grepl Luboš1957reg. muži 51-60 
8.Grepl Lubomír1984reg. muži 106-142 
9.Konečný Pavel1961nez.  
10.Skácelík Jiří1986nez.  
11.Moravcová Kateřina1992reg. ženy 4 
12.Němečková Eva1976reg. ženy 6 
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Lukáš1980kraj. muži 71-80 
2.Sychra Václav1974kraj. muži 101-120 
3.Dušek Rudolf1978kraj. muži 121-140 
4.Kovář Dušan1974kraj. muži 121-140 
5.Bureš Lukáš1997reg. muži 61-70 
6.Rossler Milan1969reg. muži 71-80 
7.Fangl Jiří1974reg. muži 91-100 
8.Vilhelm Václav1951reg. muži 71-80 
9.Mužík Samuel2001nez. dci 0 
TJ Vidlatá Seč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osecký Lukáš1982kraj. muži 61.-70. 
2.Hubinka Jiří1971kraj. muži 81.-90. 
3.Famfulík Petr st.1964kraj. muži 121.-140. 
4.Osecký Josef1960kraj. muži 141.-160. 
5.Famfulík Petr ml.1989kraj. muži 141.-160. 
6.Famfulík Vladislav ml.1982reg. muži 41.-50. 
7.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 61.-70. 
8.Flídr Josef1962reg. muži 71.-80. 
9.Famfulík Vladislav st.1960reg. muži 81.-90. 
10.Hubinka Jan1989reg. muži 106.-142. 
11.Famfulík Pavel1994reg. muži 106.-142. 
12.Říha Michal1970reg. muži 106.-142. 
13.Kábrt Martin1980reg. muži 106.142. 
14.Rejent Marek1996reg. muži 51.-60.Střídavý start z TJ Sokol Proseč u Skutče
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 36N 
2.Mrva Milan1974kraj. muži 61N 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 91-100 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 91-100 
5.Vykydal Richard1973reg. muži 71-80 
6.Peša Luděk1956reg. muži 106-142 
7.Zahradník Daniel1996reg. muži 106-142 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS