Soupisky
Krajský přebor I. třídy
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 101 
2.Ferraj Miroslav1975kraj. muži 141 
3.Stareček Martin1970kraj. muži 201 
4.Klimeš Petr1960kraj. muži 251 
5.Gabriel Josef1977kraj. muži 251 
6.Brand Roman st.1964kraj. muži 251 
7.Svoboda Petr1972reg. muži 45 
8.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 55 
9.Rokyta Jan1983reg. muži 55 
10.Procházka Oldřich1976reg. muži 65 
11.Šafář František1954reg. muži 65 
12.Svoboda Pavel1966nez.  
13.Magna Stanislav1951nez.  
14.Kočí Radek1974nez.  
15.Červenka Lucie1994nez. muži  
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádka Martin1970kraj. muži 75,5 
2.Vlasák Radek1981kraj. muži 110,5 
3.Krejčí Karel1966kraj. muži 130,5 
4.Bayer Jiří1963kraj. muži 130,5 
5.Blažek Jan1999kraj. dci 130,5 
6.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
7.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
8.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
9.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
10.Mach František2001kraj. dci 275,5 
11.Ajdini Tereza2003reg. sžy 115,5 
12.Bukovský Miloslav1948reg. muži 55,5 
13.Demeter Jan1961reg. muži 85,5 
14.Švarc Vojtěch1993nez. muži  
TJ Pevato Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 95,5 
2.Filín Jan1961kraj. muži 110,5 
3.Pidrman Petr1969kraj. muži 170,5 
4.Petržilka Jiří1962reg. muži 51-60 
5.Pechal Roman1966reg. muži 51-60 
6.Petrlík Josef1964reg. muži 51-60 
7.Zapletal Bohumil1960reg. muži 61-70 
8.Bartoš Filip1993reg. muži 61-70 
9.Kabourek Vladimír st.1958reg. muži 61-70 
10.Dlouhý Václav1977reg. muži 81-90 
11.Kusáková Milada1961reg. ženy 81-90 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Jiří1998kraj. muži 61-70. 
2.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 101-120. 
3.Gono Milan1971kraj. muži 121-140. 
4.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 121-140 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 181-200. 
6.Leska Vojtěch1957kraj. muži 181-200. 
7.Čaja Stanislav1997reg. muži 50. 
8.Plečinda Jiří1953reg. muži 51-60. 
9.Suško Michal1951reg. muži 71-80. 
10.Kadlec Matěj2003reg. muži 81-90. 
11.Pek Pavel1996nez. muži nez. 
12.Průša Dominik1994nez. muži nez. 
13.Pejša Otto ml.1967nez. muži nez. 
14.Karbula Filip2001kraj. muži nenastopilv I.pol. 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindřich Vít1982kraj. muži 31-40 
2.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
3.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
4.Skokan Viktor2003kraj. muži 141-160 
5.Kopecký Filip2002kraj. muži 201-250 
6.Chuchel Martin2000kraj. muži 201-250 
7.Landa Josef1962reg. muži 101-120 
8.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
9.Červenka Zdeněk1943reg. muži 121-140 
10.Krupka Martin2001reg. muži 161-180 
11.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
12.Šnajdr Jiří2003reg. muži 181-200 
13.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
14.Váša Ladislav1955reg. muži 181-200 
15.Skokan Jiří1968reg. muži 181-200 
16.Rokoš Jan1995reg. muži 181-200 
17.Eisnerová Heda1983nez.  
18.Prášilová Petra1980nez.  
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Karel1959kraj. muži 130,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
3.Hrivňák Petr1967kraj. muži 150,5 
4.Čáp Milan1998kraj. muži 190,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 190,5 
6.Mládek Petr1990kraj. muži 275,5 
7.Beran Jakub1995reg. muži 40,5 
8.Černý Tomáš1980reg. muži nez. 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975kraj. muži 95,5 
2.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 130,5 
3.Janeček Marek1997kraj. muži 170,5 
4.Schneiderová Jana1995kraj. muži 190,5 
5.Polanská Jana1970kraj. muži 225,5 
6.Stárek Adam2003kraj. muži 225,5 
7.Hojková Eva1956reg. muži 35,5 
8.Povejšil Bohumil1959reg. muži 35,5 
9.Grubr Vojtěch2002reg. muži 35,5 
10.Himko Jaroslav1950reg. muži 45,5 
11.Kacálková Kristýna2003reg. muži 65,5 
12.Hojková Tereza1984reg. muži nez 
TJ Sokol Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Pavel1994kraj. muži 55,5 
2.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 55,5 
3.Verner David1991kraj. muži 75,5 
4.Srkal Pavel1967kraj. muži 225,5 
5.Baláž Josef1955kraj. muži 150,5 
6.Beckert Zdeněk1966reg. muži 36 
7.Polanecký Miroslav1963reg. muži 61-70 
8.Polanecký Lukáš1989reg. muži 101-120 
9.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 81-90 
10.Hruška Miroslav1953reg. muži 181-200 
11.Hruška Martin1979reg. muži nez 
12.Princ Petr1999reg. dci 121.-140. 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Michal1980kraj. muži 85,5 
2.Smolka Michael1993kraj. muži 95,5 N 
3.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
4.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
5.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 N 
6.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
7.Smrčka Jiří1955kraj. muži 190,5 
8.Váňa Hynek1969kraj. muži 225,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 225,5 
10.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
11.Fencl Jakub2004kraj. muži 310 
12.Kubelka Jan1980kraj. muži N 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrba Luděk1972kraj. muži 75,5 
2.Prchal Jan1987kraj. muži 75,5 
3.Jelínek Šimon1996kraj. muži 130,5 
4.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
5.Šístek Pavel1966kraj. muži 225,5 
6.Leitnerová Eva st.1947reg. muži 25,5 
7.Majoroš Alexandr1958reg. muži 35,5 
8.Obracaník Štefan1952reg. muži 55,5 
9.Valach Josef1950reg. muži 55,5 
10.Stašek Petr1999reg. muži 105,5 
11.Demjanová Eliška1996nez. muži  
12.Fürst Ladislav1973nez. muži  
13.Havlátko Miroslav1964nez.  
14.Koutská Marie1992nez. muži  
15.Horáček Jaromír1931reg. muži 85,5 
16.Franc Zdeněk1947nez. muži  
17.Malý Michal1999kraj. muži 110,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
18.Fürst Jan1953nez. muži  
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 35,5 
2.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 85,5 
3.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
4.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
5.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
6.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 150,5 
7.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
8.Nosek Jan1982kraj. muži 190,5 
9.Judák Jiří1949reg. muži 45,5 
10.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
11.Pazderníková Veronika1997reg. muži 55,5 
12.Tejml Jan1985reg. muži 75,5 
13.Tejml Bohumil1948reg. muži 75,5 
14.Traspe Jan st.1961nez. muži  
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 65,5 
2.Görner Darin1968kraj. muži 121.-140.N 
3.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 170,5 
4.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 170,5 
5.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
6.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 310 
7.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 61.-70. 
8.Podařil Petr1995reg. muži 121.-140. 
9.Figa Norbert1978reg. muži 141.-160. 
10.Zaspal Adolf1970reg. muži 161.-180. 
11.Michal Jozef1944reg. muži 91.-100. 
12.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 91.-100. 
13.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 201.-223. 
KST Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 104. 
2.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 126. 
3.Marinič Štefan1966kraj. muži 128. 
4.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 178. 
5.Ruta Vladimír1969kraj. muži 200. 
6.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 223. 
7.Městka Petr1998kraj. muži 232. 
8.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 202. 
9.Zvolánek Pavel1964reg. muži 49. 
10.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 77. 
11.Dvořák Michal1984nez. muži  
12.Kadlec Daniel2000kraj. muži 275,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 45,5 
2.Steif Richard1965kraj. muži 110,5 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 150,5 
4.Stein Petr1967kraj. muži 275,5 
5.Lehký Milan1951kraj. muži 310 
6.Lehký Milan ml.1979reg. muži 91 - 100 
7.Skopec Petr1977reg. muži 101 - 120 
8.Mego Pavel1944reg. muži 101 - 120 
9.Santo Petr1980reg. muži 141 - 160 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy