Soupisky
Krajský přebor II. třídy B
TJ Baník Březenecká Chomutov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůha Oldřich1958kraj. muži 225,5 
2.Faiglová Kamila1981kraj. muži 275,5 
3.Kroc Tomáš1976kraj. muži 275,5 
4.Šmíd Jiří1994kraj. muži 275,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
6.Apko Libor1968kraj. muži 275,5 
7.Pail Jáchym2001reg. muži 55,5 
8.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 65,5 
9.Kubík Martin2000reg. muži 75,5 
10.Dosedělová Michaela2005reg. muži 95,5 
11.Mandák Josef1994kraj. muži 275,5 
TJ Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 161-180 
2.Jícha Milan1961kraj. muži 201-250 
3.Hykyš Jiří1952kraj. muži 251-300 
4.Hlaváč Vít1984kraj. muži 251-300 
5.Voříšek Jan1958kraj. muži 251-300 
6.Větrovský Jan1985kraj. muži 251-300 
7.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 251-300 
8.Kraus Václav2000reg. muži 75.5 
9.Hlaváč František1963reg. muži 95,5 
10.Homolka Miroslav1960nez. muži  
11.Hřích Mojmír1952nez. muži  
KST Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruta Vladimír1969kraj. muži 200. 
2.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 223. 
3.Městka Petr1998kraj. muži 232. 
4.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 202. 
5.Zvolánek Pavel1964reg. muži 49. 
6.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 77. 
7.Beneš Jan1998reg. muži 91. 
8.Belancová Jitka1975reg. muži 100. 
9.Dvořák Michal1984nez. muži  
10.Hrdý Zdeněk1959nez. muži  
11.Sýkora Petr1962nez. muži  
12.Švantner Ivo1991nez. muži  
13.Kadlec David1989nez. muži  
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
2.Sirotek Václav1951kraj. muži 150,5 
3.Kadlec Zdeněk1968kraj. muži 170,5 
4.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 275,5 
5.Burš Ivan1943kraj. muži 275,5 
6.Babůrek Lukáš1985reg. muži 61-70 
7.Král Erich1943reg. muži 71-80 
8.Slivoň Miloš1945reg. muži 71-80 
9.Hejna Martin1980reg. muži 101-120 
10.Hocelík Viktor1938nez. muži  
11.Zralý Daniel1976reg. muži 101-120 
12.Celerin Karel1964nez. muži  
SKP Sever Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Petr1974kraj. muži 225,5 
2.Nováková Martina2002kraj. muži 275,5Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Novák Jiří1967reg. muži 28 
4.Starý Jiří ml.1987reg. muži 35 
5.Stárek Adam2003kraj. muži 225,5Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
6.Grubr Vojtěch2002reg. muži 35,5Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
7.Kadlec Matěj2003reg. muži 81-90.Střídavý start z TJ Sever Žatec, z.s.
8.Keller Filip2003reg. muži 181-200.Střídavý start z TJ Sever Žatec, z.s.
9.Matasová Tereza1995nez.  
10.Kmoníčková Petra2005nez.  
11.Vašíček Jiří2006nez.  
12.Fišer Kryštof2001nez.  
TJ Sokol Lenešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 85,5 
2.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 85,5 
3.Ledvina Vilém1961kraj. muži 110,5 
4.Vlček Jakub1985kraj. muži 190,5 
5.Obr Jaroslav1967kraj. muži 190,5 
6.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 190,5 
7.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 225,5 
8.Uldrich Milan1965kraj. muži 310 
9.Fiala Dušan1963nez. muži  
10.Ďuračka Milan1946nez. muži  
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 75 
2.Lhotský Milan1974kraj. muži 170 
3.Kalánek Josef1959kraj. muži 225 
4.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225 
5.Stütz Rainer1968kraj. muži 310 
6.Vápeník Jan1971kraj. muži 310 
7.Blažek Jan1953reg. muži 71.-80. 
8.Molnár Jiří1956reg. muži 121 
9.Zuzák Miroslav1969reg. muži 141 
10.Novobilský Jan1975reg. muži 91 
11.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 130 
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav st.1959kraj. muži 95,5 
2.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
3.Smrčka Jiří1955kraj. muži 190,5 
4.Váňa Hynek1969kraj. muži 225,5 
5.Pichová Martina1998reg. muži 65,5 
6.Žáčková Zdeňka2002reg. muži 75,5 
7.Glajc Jaroslav1966reg. muži 85,5 
8.Kšírová Vendula2001reg. muži 110,5 
9.Kubelka Jan1980kraj. muži N 
10.Brejška Roman1975reg. muži N 
11.Lála František1971reg. muži N 
12.Belák Dušan1958reg. muži N 
13.Pichová Dana1972reg. muži N 
14.Pich Jan st.1969reg. muži N 
15.Bervídová Lenka2004reg. muži N 
16.Hanka Dominik2001reg. muži N 
17.Jakešová Veronika2002reg. muži N 
18.Brejška Jan2004reg. muži N 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 35,5 
2.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 225,5 
4.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 225,5 
5.Hleba Vladyslav1970reg. muži 95,5 
6.Matějka Eduard1950reg. muži 110,5 
7.Vondráček Filip2004kraj. mži 7. 
8.Hrodek Šimon2004kraj. mži 19. 
9.Krejcar Jan1962nez.  
10.Faltys Zdeněk st.1961nez.  
11.Mandík Ladislav1974nez.  
TJ Spartak Lubenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
2.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 310 
3.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 61.-70. 
4.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 91.-100. 
5.Michal Jozef1944reg. muži 91.-100. 
6.Podařil Petr1995reg. muži 121.-140. 
7.Figa Norbert1978reg. muži 141.-160. 
8.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 201.-223. 
9.Zaspal Adolf1970reg. muži 161.-180. 
OÚ Blažim A Tygři
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartko Ondřej2002reg. muži 51-60 
2.Lakatoš Roman1976reg. muži 51-60 
3.Zámek Vladimír2001reg. muži 51-60 
4.Káninský Jaroslav1955reg. muži 61-70 
5.Uhlík Jiří1991reg. muži 61-70 
6.Bartko Pavel ml.1994reg. muži 91-100 
7.Říha Zdeněk1953reg. muži 101-120 
8.Lakatoš Robert1977reg. muži 101-120 
9.Gaži Radek1997reg. muži 121-140 
10.Lakatoš Alexander1997reg. muži 181-200 
11.Gabriš Milan1957reg. muži 181-200 
TJ Sokol Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 170,5 
2.Kalivoda Petr1961kraj. muži 170,5 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 225,5 
4.Šolar Milan1958kraj. muži 225,5 
5.Šolar Ladislav1962kraj. muži 275,5 
6.Maxa Zdeněk1960reg. muži 71-80 
7.Krug Antonín1963reg. muži 101-120 
8.Štokr Martin1965reg. muži 101-120 
9.Gertner Jiří1944reg. muži 121-140 
10.Mlynář Václav1999reg. dci 141-160 
11.Hřebačka Daniel1988nez. muži 0 
12.Hřebačka Ludvík1953nez. muži 0 
13.Kučera Miroslav1964nez. muži 0 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy