Soupisky
Krajský přebor II. třídy C
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špička Zbyněk1962kraj. muži 150,5 
2.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 150,5 
3.Chabr Filip1990kraj. muži 225,5 
4.Smíšková Martina1979kraj. muži 225,5 
5.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
6.Vašinová Karina1977reg. muži 38 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
2.Brhovský Václav1967kraj. muži 170,5 
3.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 170,5 
4.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 190,5 
5.Medáček Jaroslav1997kraj. muži 275,5 
6.Jaroš Václav1959kraj. muži 310 
7.Mejzr Radek1971reg. muži 130,5 
8.Červenka Marek1978reg. muži 22 N 
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Karel1955kraj. muži 170,5 
2.Mrázek Michal1980kraj. muži 170,5 
3.Honzík Stanislav1959kraj. muži 190,5 
4.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 190,5 
5.Polák Pavel1960kraj. muži 225,5 
6.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
7.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
8.Šimek Karel1946kraj. muži nez 
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Pavel1975kraj. muži 150,5 
2.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 190,5 
3.Hrádek Tomáš1983kraj. muži 225,5 
4.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
5.Laube Robert1974kraj. muži 275,5 
6.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 65,5 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 65,5 
8.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 121 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 101-120 N 
2.Brdlík František1979kraj. muži 130,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 150,5 
4.Munková Irena1972kraj. muži 170,5 
5.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
6.Stranka Pavel1962reg. muži 81-90 
7.Skokan Tomáš1989reg. muži 101-120 
8.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
9.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Michal1976kraj. muži 110,5 
2.Nedoma Jiří1958kraj. muži 170,5 
3.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
4.Jurista Josef1951kraj. muži 275,5 
5.Novotný Petr1982reg. muži 55,5 
6.Glaser Arnošt1936reg. muži 95,5 
7.Havran Michal1977reg. muži 110,5 
8.Kučerák Václav1946reg. muži 130,5 
9.Dvořák Milan st.1960reg. muži 130,5 
10.Balogová Andrea1977reg. ženy 130,5 
11.Karel Daniel2000reg. dci 130,5 
12.Burda Petr1970reg. muži 150,5 
13.Novák Vladislav1952nez. muži  
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 90,5 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 110,5 
3.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 150,5 
4.Svrček Petr1947kraj. muži 150,5 
5.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 225,5 
6.Navarra Mirko1948kraj. muži 225,5 
7.Karásek Jiří1961kraj. muži 275,5 
8.Duplinský Milan1987reg. muži 90 
9.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 98 
10.Barták Tomáš1979reg. muži 110 
11.Pospíšil Pavel1971reg. muži 117 
12.Balská Karolína1972nez.  
13.Culek Igor1965kraj. muži 225,5 
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babička Michal st.1972kraj. muži 190,5 
2.Štípek Martin1975kraj. muži 190,5 
3.Babička Lukáš1989kraj. muži 225,5 
4.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 275,5 
5.Brabencová Pavlína1975kraj. muži 275,5 
6.Nebohý František1949reg. muži 55,5 
7.Lažanský Zdenek1978nez. muži  
SK Markvartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971reg. muži 35,5 
2.Hanuš Petr1974reg. muži 35,5 
3.Karlovský Tomáš1973reg. muži 35,5 
4.Matušek Petr1988reg. muži 35,5 
5.Lopušan Milan1951reg. muži 85,5 
6.Komárek Filip2005reg. mži 125,5 
7.Linzmayer Václav1999nez.  
INPEKO Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schneider Lubor1951kraj. muži 121-140 
2.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 251-300 
3.Mašek Lubomír1965reg. muži 32 
4.Zach Vladimír1954reg. muži 34 
5.Plutnar Stanislav1957reg. muži 56 
6.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 73 
7.Novák Jiří1956reg. muži 73 
8.Brázda Petr1958reg. muži 73 
9.Kubín Miroslav1956nez. muži  
10.Mašek Jan2005nez. mži  
11.Muller Pavel1956nez. muži  
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Dominik1992reg. muži 25,5 
2.Málek Josef1951reg. muži 45,5 
3.Bartošek Ivo1959reg. muži 45,5 
4.Borecký Vlastimil1955reg. muži 55,5 
5.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
6.Jonáš Stanislav1956reg. muži 85,5 
7.Sekyra Jiří1949reg. muži 95,5 
8.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
9.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
10.Zeman Vladimír1964reg. muži 110,5 
11.Nedbal Václav1947reg. muži 130,5 
12.Kaválek Ondřej1962reg. muži 130,5 
13.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
14.Mühlfeit Vladimír1950reg. muži 150,5 
15.Chuchel Martin2000kraj. muži 225,5Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
16.Kopecký Filip2002kraj. muži 225,5Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 225,5 
2.Slavík Petr1972kraj. muži 225,5 
3.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
4.Hájková Jana1980kraj. muži 310 
5.Pospíšil Petr1979reg. muži 101-120 
6.Skokan Jaroslav1955reg. muži 61-70 
7.Gräf Jan1933reg. muži 121-140 
8.Pavelková Lenka1981reg. muži 71-80 
9.Hrabač Martin1967reg. muži 181-200 
10.Franz Jan1985reg. muži 181-200 
11.Marousek Jaroslav1953nez. muži  
12.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
13.Kuře Pavel1971nez. muži  
14.Králíček Radim1976nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy