Soupisky
3. liga mužů skupina A
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří ml.1985kraj. muži 10 
2.Krahulec Petr1985kraj. muži 12 
3.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40N 
4.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40N 
5.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
7.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 71-100 
8.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
9.Poklop Kamil1986kraj. muži 101-130 
10.Havlík Vladimír1961kraj. muži 101-130 
11.Kápl Jan st.1962kraj. muži 161-200 
12.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240 
13.Slapnička Jakub2003nez.  
14.Krejčí Ondřej2001nez.  
15.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30 NStřídavý start z OST Velešín, z.s.
16.Novotný Petr2000kraj. muži 41-50Střídavý start z DDM Soběslav
17.Hložek Tomáš2000kraj. muži 71-100Střídavý start z DDM Soběslav
18.Fencl Tomáš2000kraj. muži 71-100Střídavý start z KST Orel ČB
19.Květon Ondřej2004nez. Střídavý start z Sportovní klub Jiskra Domažlice, z. s.
20.Kortus Filip1999kraj. muži 9Střídavý start z SK Pedagog ČB
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 17.N 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 18.-23. 
3.Kettner Martin1987kraj. muži 57.-78. 
4.Přibík Jan1974kraj. muži 79.-100. 
5.Mikeš Milan1976kraj. muži 57.-78. 
6.Andrt Tomáš1966kraj. muži 101.-150. 
7.Cír Radek1975kraj. muži 101.-150. 
8.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
9.Kos Zdeněk1966kraj. muži 151.-202. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 151.-202. 
11.Krůta Václav1987kraj. muži 151.-202. 
12.Brabec Stanislav1962kraj. muži 203.-250. 
13.Fabinger Vít1978kraj. muži 203.-250. 
14.Štepka Vladimír1987reg. muži 20.N 
15.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 20.N 
16.Pisár Jan2004reg. muži 51.-100. 
17.Vlček Jiří1963kraj. muži 57.-78. 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
3.Korbel Petr1984kraj. muži 31-40 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 41-50 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
6.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
7.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
8.Kunst Petr1981kraj. muži 101-120 
9.Šrámek Václav1967kraj. muži 101-120 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 9N 
2.Fiala Otakar1987kraj. muži 18 
3.Bakalář Daniel1970kraj. muži 19 
4.Houška Michal1986kraj. muži 21-30 
5.Staněk Petr1960kraj. muži 31-40 
6.Hronek Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Klečka Jiří1948kraj. muži 131-160 
8.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 241-270N 
9.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 241-270N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
2.Novotný Petr1977kraj. muži 21-30 
3.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
4.Slobodzian Adam1997kraj. muži 41-60 
5.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
6.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
7.Dušek Jan1976kraj. muži 81-100 
8.Lamr Martin1981kraj. muži 81-100 
9.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
10.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
11.Dvořák Petr2000kraj. muži 101-150 
12.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
13.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
14.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
15.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 41-60 
16.Pašek Dominik1998kraj. muži 81-100Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
17.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 101-150Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
18.Čenovský David2002kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
TJ Střížkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
2.Kočvara Martin1970kraj. muži 61-80 
3.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
4.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
5.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
6.Poncar Patrik1991kraj. muži 151-200 
7.Pour Tomáš1999kraj. muži 151-200 
8.Rulec Jakub1981kraj. muži 201-250 
9.Obraz Martin1966kraj. muži 201-250 
10.Provazník Petr1971kraj. muži 201-250 
11.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
12.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 57-78Střídavý start z TJ Sadská o.s.
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 9 
2.Hoch Jiří1962kraj. muži 11 
3.Franc Štěpán1995kraj. muži 14 
4.Reichert Tomáš1984kraj. muži 51-60 
5.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
6.Vladyka Jakub1999kraj. muži 51-60 
7.Říšský Pavel1992kraj. muži 61-70 
8.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
9.Končal Adam2002kraj. muži 81-100 
10.Auterský Václav1960kraj. muži 81-100 
11.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
12.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
13.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
19.Frühauf Filip1990kraj. muži 15 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuba Josef1972kraj. muži 41-60 
2.Kubík Jiří1993kraj. muži 41-60 
3.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži 81-100 
5.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
6.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
7.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 201-250 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faktor Radovan1977kraj. muži 9. 
2.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 11.-17. 
3.Kaucký Roman1973kraj. muži 17. N. 
4.Drechsler Dušan1973kraj. muži 24.-34. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 24.-34. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 101.-150. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 101.-150. 
8.Lesák Jakub1987reg. muži 21.-30. 
9.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
10.Šíp Martin1981reg. muži 51.-70. 
11.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 51.-70. 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klier Jakub1988kraj. muži 4 
2.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
3.Vaněček Petr1988kraj. muži 21-25 
4.Čech Roman1979kraj. muži 21-25 
5.Bistřický Marek1998kraj. muži 26-30 
6.Duchoň Antonín1974kraj. muži 31-40 
7.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
8.Legát Petr1999kraj. muži 41-50 
9.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
10.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
11.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
12.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
13.Duchoň Roman1972kraj. muži 61-70 
14.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejda Václav1974kraj. muži 11.-17. 
2.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 24.-34. 
3.Volák Martin1975kraj. muži 24.-34. 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 35.-46. 
5.Vaculík Petr1979nez. muži  
6.Cafourek Jan1988nez. muži  
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 250.NStřídavý start z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Jan1983kraj. muži 7 
2.Huleš Petr1971kraj. muži 9 
3.Noveský Leon1987kraj. muži 17 
4.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 18 
5.Minář Marek1985kraj. muži 20 
6.Kruliš David1994kraj. muži 21 
7.Malina Josef1972kraj. muži 30N 
8.Partyngl Tomáš1999kraj. muži 31-40 
9.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
10.Kovačič Pavel1992kraj. muži 45N 
11.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 51-60 
12.Brož Matěj2003reg. muži 78-86 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy