Soupisky
1. liga žen skupina A
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 49 
2.Jirásková Tereza2001ČR ženy 75Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Sazimová Terezie2000ČR ženy 76Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Štrofová Tereza1988kraj. ženy 14 N 
5.Klempererová Anna2003ČR sžy 25Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Kuličová Aneta2002ČR sžy 57Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Jakubcová Hana1994nez. ženy  
8.Jakubcová Blanka1994nez. ženy  
9.Bachurová Kateřina1989nez. ženy  
10.Nováková Martina2002ČR ženy 86Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 43 
2.Diblíková Klára1997ČR ženy 47 
3.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 52 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
5.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 41-60 
6.Šimonovská Blanka1989kraj. ženy 61-80 
7.Stránská Anna2002ČR ženy 95Střídavý start z Viktoria Radim
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR ženy 66Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Allertová Sára1999ČR ženy 72Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
3.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 97 
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 
5.Sommerová Helena2005kraj. ženy 21.-40.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984ČR ženy 54Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
2.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 58 
3.Vysocká Karolína1998kraj. ženy 61-80 
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
5.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
6.Luňová Veronika1997ČR ženy 83 
Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977ČR ženy 73 
2.Skříčková Ivana1987ČR ženy 98 
3.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21-40 
4.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
5.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
6.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
7.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
8.Scholleová Dana1961kraj. ženy 41-60N 
9.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 61-80 
10.Havlíková Jana1976kraj. ženy 61-80 
11.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
12.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
13.Charamzová Tereza2003kraj. mžy 7 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stará Kateřina1996ČR ženy 42. 
2.Bošinová Veronika1998ČR ženy 74. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 77. 
4.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 14.N 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 44. 
2.Polívková Barbora2000ČR ženy 67. 
3.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14. 
4.Míková Karolína1995nez.  
SKST Vlašim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 46. 
2.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 80. 
3.Beranová Sára1999kraj. ženy 13. 
4.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 15-16. 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagino Petra1974ČR ženy 84 
2.Kaucká Olga1975ČR ženy 85 
3.Hlaváčková Lenka1973ČR ženy 100 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
5.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
6.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-40 
7.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
8.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
9.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Slavoj Praha, spolek
10.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 81-100Hostování z TSM Kladno, z.s.
11.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 41-60Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 39 
2.Procházková Olga1978ČR ženy 68 
3.Škopková Věra1994kraj. ženy 11-20Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
4.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
5.Vajcová Kateřina1990ČR ženy NHostování z TTC Kladno, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy