Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout Tomáš1985kraj. muži 101.-150. 
2.Bleha Lukáš1991kraj. muži 101.-150. 
3.Hameta Oldřich1967kraj. muži 151.-202. 
4.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 150.N 
5.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 202.N 
6.Slavík Radek2000reg. muži 20.N 
7.Němec Marek1995reg. muži 31.-40. 
8.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
9.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
10.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
11.Procházka Jan2002reg. muži 121.-134. 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 121.-134. 
13.Kop Jaromír2002reg. muži 134.N 
14.Čekal Jan2006reg. sži 21.-30. 
15.Förster Vojtěch2006reg. mži 11.-15. 
16.Kučera Lukáš1994kraj. muži 101.-150. 
TJ Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Martin1975kraj. muži 79-100 
2.Švarc Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 101 - 150 
4.Vydra Milan1969kraj. muži 203-250 
5.Fedačka Michal1976kraj. muži 250N 
6.Motl Milan1975kraj. muži 250N 
7.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
8.Fiedler Michael1997reg. muži 31 - 50 
9.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31 - 50 
10.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
11.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
12.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
13.Vydrová Lucie2004reg. muži 201 - 250 
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 151-202 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 151-202 
3.Svoboda Pavel1976kraj. muži 203-250 
4.Ptáček František ml.1968kraj. muži 250N 
5.Moravec Stanislav1971kraj. muži 203-250 
6.Lhoták Lubor1978reg. muži 11-30 
7.Vendl Jakub1985reg. muži 11-30 
8.Brunclík Marek1969reg. muži 31-50 
9.Doležal Martin1998reg. muži 31-50 
10.Procházka Roman1979reg. muži 31-50 
11.Čížek Martin1984reg. muži 31-50 
ST EUROMASTER Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 79.-100. 
2.Záboj Matěj2002kraj. muži 101, - 150.Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101, - 150. 
4.Šembera David1989kraj. muži 203. - 250. 
5.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 203. - 250. 
6.Holman Martin1967kraj. muži 250. N 
7.Šembera Karel1962reg. muži 11.-30. 
8.Vokounová Adéla1982reg. muži 31.-50. 
9.Nekovář Petr1961reg. muži 81.-110. 
10.Heincl Jiří1952reg. muži 81.-110. 
11.Formánek Josef2002nez. muži  
12.Kalva Tomáš2001nez. muži  
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 151-202 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 203-250 
3.Tichý Jiří1975kraj. muži 203-250 
4.Slunéčko Radek1971kraj. muži 203-250 
5.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
6.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
7.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
8.Hataš Martin1963reg. muži 31-40 
9.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
10.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
11.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
12.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
13.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 701-800Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Martin1976kraj. muži 101.-150 
2.Štus Radek1977kraj. muži 101.-150. 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 101-150 
4.Tivodar Michal1964kraj. muži 150.N 
5.Majer Pavel1953kraj. muži 151.-202. 
6.Liberský Karel1974kraj. muži 151.-202. 
7.Sosnovec Martin1973kraj. muži 202.N 
8.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
9.Faltín Antonín1955reg. muži 20.N 
10.Růžička Dušan1972reg. muži 20.N 
11.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
12.Kvíz Martin1982reg. muži 31.-40. 
13.Líbal Václav1993reg. muži 41.-50. 
14.Kořínek Milan1976reg. muži 50.N 
15.Maruščák Tomáš1983nez. muži  
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. muži 101-150 
2.Kulíšek Marek1990kraj. muži 151-200 
3.Hendrych Jan1987kraj. muži 203-250 
4.Schmelz Richard1985reg. muži 10-21 
5.Berný Jan1977reg. muži 21-30 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41-60 
7.Topol Martin1973reg. muži 41-60 
8.Valenta Petr1960reg. muži 41-60 
9.Vyvial Pavel1975reg. muži 61-80 
10.David Jan1979reg. muži 61-80 
11.Hudečková Věra1962reg. muži 61-80 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81-100 
13.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 81-100 
14.Maryška Josef1962reg. muži 101-120 
15.Procházka Petr st.1971reg. muži 101-120 
16.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121-140 
17.Procházka Michal2002reg. muži 141-160 
18.Topol Filip nejml.2004nez. mži 0 
19.Bochňák David1995reg. muži nez 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 79.‐100. 
2.Paroulek Milan1962kraj. muži 151.‐202. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 151.‐202. 
4.Krásl Libor1980kraj. muži 202.N 
5.Trajhan Jaroslav1971nez.  
6.Heřmanský Miroslav1960nez.  
7.Pekárek František1999reg. muži 101-150Střídavý start z TTC Poděbrady z.s.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Petr1992kraj. muži 78N 
2.Hoďák Václav1990kraj. muži 101. - 150. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101. - 150. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 151. - 202. 
5.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 203. - 250. 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 21. - 30. 
7.Grill Josef1967reg. muži 21. - 30. 
8.Kroupa Milan1965reg. muži 21. - 30.N 
9.Dusil Petr1999reg. muži 31. - 40. 
10.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
11.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 31. - 40. 
12.Mareš Jan1983reg. muži 41. - 50. 
13.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 41. - 50. 
14.Knobloch Pavel1989reg. muži 41. - 50.N 
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 56. N 
2.Fuka Martin1984kraj. muži 79.-100. 
3.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 101.-150. 
4.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 151.-202. 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 151.-202. 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 203.-250. 
7.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
8.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. N 
9.Heilek Miroslav1951reg. muži 61.-80. 
10.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
11.Čeřovský Zdeněk1952reg. muži 81.-100. 
12.Botka Jan2001reg. muži 81.-100. 
13.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. 
14.Kupec Petr1977reg. muži 101.-120. 
15.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
16.Pácha Robin1992nez.  
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 79 - 100 
2.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 100 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Michal Jiří1963kraj. muži 101 - 150 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
5.Čubová Jana1988kraj. muži 203 - 250 
6.Čuba Milan1965reg. muži 13 
7.Kočiš Ludovít1970reg. muži 14 - 17 
8.Pekarovič David1998reg. muži 30 - 33 
9.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 34 - 36 
10.Novák Aleš1975reg. muži 39 - 42 
11.Hanák Jan1949reg. muži 47 - 50 
12.Salmon Ivan1961reg. muži 59 - 60 
13.Guth Michael1999reg. muži 91 - 95 
TJ Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 79-100 
2.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 79-100 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 101-150 
4.Kučera Pavel1971kraj. muži 101-150 
5.Břetenář Petr1961kraj. muži 151-202 
6.Sádlo Josef1973kraj. muži 151-202 
7.Táborský Luboš1969kraj. muži 151-202 
8.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
9.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
10.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
11.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
12.Táborský Štěpán1992reg. muži 71-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy