Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
TJ Sadská "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fedačka Michal1976kraj. muži 250N 
2.Motl Milan1975kraj. muži 250N 
3.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
4.Fiedler Michael1997reg. muži 31 - 50 
5.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31 - 50 
6.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
7.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
8.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
9.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
10.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
11.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
12.Špinar Rostislav1979reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 100N 
2.Randák Adam1975kraj. muži 151-202 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 203-250 
4.Klimek Tomáš1990reg. muži 21-30N 
5.Ouda Pavel1951reg. muži 31-40 
6.Semrád Petr1980reg. muži 31-40 
7.Maršál Petr1964reg. muži 61-80 
8.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
9.Doule Josef1972reg. muži 81-100 
10.Holub Pavel1974reg. muži 101-120 
11.Šiler Jiří1946reg. muži 101-120 
12.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
13.Hobzik Richard1963nez.  
14.Němec Tomáš1984nez.  
TJ Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Stanislav1971kraj. muži 203-250 
2.Lhoták Lubor1978reg. muži 11-30 
3.Vendl Jakub1985reg. muži 11-30 
4.Procházka Roman1979reg. muži 31-50 
5.Brunclík Marek1969reg. muži 31-50 
6.Čebiš Luboš1973reg. muži 31-50 
7.Čížek Martin1984reg. muži 31-50 
8.Doležal Martin1998reg. muži 31-50 
9.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 31-50 
10.Laštovička Jiří1952reg. muži 51-80 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 51-80 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erlich Luboš1963kraj. muži 151-202 
2.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
3.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
4.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
5.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
6.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
7.Stárek Karel ml.1979reg. muži 81-100 
8.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
9.Šmíd Miroslav2003reg. muži 81-100 NHostování z Association Club Sparta Praha z.s.
10.Kohout Jindřich1949reg. muži 101-120 
11.Riedl Martin1991reg. muži 101-120 
12.Šimůnek Josef1945reg. muži 121-140 
13.Uksa Tomáš1971nez.  
14.Šantavý Jan1980nez.  
15.Voráč Jiří1982nez.  
16.Černý Roman1980reg. muži 31-40 
TJ Lokomotiva Nymburk "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 203-250 
2.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 21-30 
3.Třešňák Josef1970reg. muži 31-50 
4.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
5.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
6.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
7.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
8.Stejskal Tomáš2002reg. muži 151-200 
9.Jansta David2001reg. muži 201-250 
10.Hájek Lukáš2005reg. muži 251-300 
11.Káninský Michal2001reg. muži 251-300 
12.Kemr Václav1956reg. muži 51-70 
Sokol Přezletice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
2.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
3.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
4.Hataš Martin1963reg. muži 31-40 
5.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
6.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
7.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
8.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
9.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 81-100 
10.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
11.Nováková Ivana1970reg. muži 81-100 
12.Ptáčník Luboš1959reg. muži 121-140 
13.Burša Martin1970reg. muži 141-160 
14.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
15.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
16.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-180 
17.Rabochová Hana1975nez.  
TJ Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 35.-46. 
2.Liberský Karel1974kraj. muži 151.-202. 
3.Majer Pavel1953kraj. muži 151.-202. 
4.Sosnovec Martin1973kraj. muži 202.N 
5.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
6.Faltín Antonín1955reg. muži 20.N 
7.Růžička Dušan1972reg. muži 20.N 
8.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
9.Kvíz Martin1982reg. muži 31.-40. 
10.Líbal Václav1993reg. muži 41.-50. 
11.Kořínek Milan1976reg. muži 50.N 
12.Líbal Tomáš1990reg. muži 51.-60. 
13.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 51.-60. 
14.Dusil Filip2000reg. muži 101.-110. 
15.Kolman Leon2003reg. muži 134.N 
16.Křenovský Štěpán2003reg. sži 9. 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964kraj. muži 151-202 
2.Pokorný Petr1978kraj. muži 151-202 
3.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 11-30 
4.Burda Roman1972reg. muži 11-30 
5.Vacek Miroslav1960reg. muži 31.-50. 
6.Röhrl Theodor1966reg. muži 31.-50. 
7.Skyva Milan1949reg. muži 31.-50. 
8.Moravec Václav1963reg. muži 51.-80. 
9.Chvojka Antonín1947reg. muži 51.-80. 
10.Rob Karel1967reg. muži 51.-80. 
11.Čihák Jaroslav1952reg. muži 51.-80. 
12.Pak Viktor1953reg. muži 81.-110. 
13.Kleibl Michal1979reg. muži 81.-110. 
14.Novák Petr1973reg. muži 81.-110. 
TJ Sokol Čáslav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Roman1981kraj. muži 150 N 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 151-202 
3.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 203-250 
4.Mucha Ondřej1974reg. muži 21-30 
5.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
6.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 41-50 
7.Mundil Robert1988reg. muži 51-60 
8.Faltýn Karel1955reg. muži 61-70 
9.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
10.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
TJ Sokol Čáslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefl Václav1979reg. muži 16-20 
2.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
3.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
4.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
6.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 41-50 
7.Beran Tomáš2000reg. muži 41-50 
8.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
9.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
10.Semerád David2000reg. muži 91-100 
11.Palát Dominik1998reg. muži 61.-70.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Starkoč
Stolní tenis Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Miroslav1951kraj. muži 203.-250. 
2.Zrcek Miroslav1952reg. muži 6. 
3.Povolný Aleš1968reg. muži 16. 
4.Šturc Jiří1989reg. muži 9. 
5.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 22. 
6.Srb Pavel1978reg. muži 31. 
7.Košař Pavel1952reg. muži 34. 
8.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 54. 
9.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
10.Barta Ivan1977reg. muži N. 
11.Betuštiak Petr1977reg. muži N. 
12.Pěnkavová Kristýna2002reg. muži 18.Střídavý start z SKST Vlašim
TTC Brandýs nad Labem "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležalová Pavlína1979reg. muži 41-60 
2.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
3.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
4.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
5.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
6.Mitka Kryštof2002reg. muži 61-80N 
7.Zatřepálek Petr1995reg. muži 61-80 
8.Sysel Vojtěch2000reg. muži 81-100 
9.Pelant Jiří1979reg. muži 101-120 
10.Lang Petr1971reg. muži 121-140 
11.Jirotka Bohuslav1945reg. muži 161-180 
12.Koliandr Vladimír1946reg. muži 181-198 
13.Copák Juraj1946nez.  
14.Kliment Martin1971nez.  
15.Adámek Zdeněk1961nez.  
16.Blažek Jan1998nez.  
17.Hliněnský Martin2005nez.  
18.Nekola Tomáš ml.2001nez.  
19.Ottl Karel2000nez.  
20.Holub Zdeněk1954reg. muži 21-30 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy