Soupisky
Krajský přebor 2A
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
3.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
4.Korda Jiří1962kraj. muži 201-244 
5.Lužný Petr1977kraj. muži 201-244 
6.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 31-40 
7.Hrůza Pavel1971reg. muži 51-70 
8.Běhal Jiří ml.2000reg. dci 51-70 
9.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
2.Řehulka Michal1986kraj. muži 101.-150.N 
3.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
4.Zich Petr st.1961reg. muži 21.-30. 
5.Dostál Jaromír1951reg. muži 21.-30. 
6.Cetkovský Martin1986reg. muži 31.-40. 
7.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
8.Navrátil Antonín1954reg. muži 51.-70. 
9.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
10.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
11.Zouhar Miloš1978reg. muži 71.-100. 
12.Říha Luděk1958reg. muži 71.-100. 
13.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
14.Matoušek Michal1989reg. muži 151.-211. 
15.Gečnuk Adam2001reg. dci 101-150Střídavý start z TJ OP Prostějov
16.Jeřábek Jakub2001reg. dci 101-150Střídavý start z TJ OP Prostějov
17.Janík Michal ml.2002reg. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
TJ Granitol Moravský Beroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jan1971reg. muži 37 
2.Glück Roman1974reg. muži 39 
3.Trbušek Jiří1957reg. muži 41 
4.Rádek Ivo1959nez. mži  
5.Kusmič Vlastimil1961reg. muži 38 
6.Chaloupka Tomáš1975nez. muži  
7.Švanda Radovan1961nez. muži  
8.Bršťák František1962nez. muži  
9.Kocián Martin1982nez. muži  
10.Plichta Lubomír1957nez. muži  
11.Polnar Jaroslav1957reg. muži 44 
12.Vydržel Milan1964nez. muži  
13.Glücková Lenka2003ČR mžy 30 
14.Pavela Ondřej2005nez. nži  
15.Bouzek František2005nez. nži  
16.Daňo Pavel2005nez. nži  
TJ Chropyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
2.Topič Petr1964kraj. muži 31-50N 
3.Schovanec Zdeněk1976kraj. muži 51-70N 
4.Nesvadba David1977reg. muži 51-70 
5.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-70 
6.Chrastina Jiří1972reg. muži 51-70 
7.Křižan Tomáš1991reg. muži 71-100 
8.Konečný Radim2002reg. muži 101-150 
9.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 101-150 
10.Tesař Antonín1965reg. muži 101-150 
11.Konečný Roman1973reg. muži 151-200 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988kraj. muži 101_150 
2.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 150_200 
3.Odehnal Jakub1982kraj. muži 150_200 
4.Zítka Tomáš1977kraj. muži 150_200 
5.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151_200 
6.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 201_244 
7.Malý Bohdan1972reg. muži 71_100 
8.Pištělák Martin1981reg. muži 71_100 
9.Vrtěl Luděk1954reg. muži 71-100 
10.Kilhof Jiří1950reg. muži 71_100 
11.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
12.Horák Zdeněk1959reg. muži 101_150 
13.Nguyen Thanh Tung1994reg. muži nez 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 21-30 
2.Vyhnálek Tomáš1995kraj. mži 71-100 
3.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
4.Čapčuch Josef1968kraj. muži 101-150 
5.Vémola Martin1985kraj. muži 101-150 
6.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
7.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
8.Černoch Alois st.1962kraj. muži 151-200 
9.Sedlář Michal1973kraj. muži 151-200N 
10.Kučera Ivan1994kraj. muži 151-200 
11.Gabrhel Ladislav1949kraj. muži 201-243N 
12.Prázdný Pavel ml.2004reg. mži 49Střídavý start z T.J. Sokol Náklo z.s.
13.Suchý Filip2001nez.  
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Jaromír1962kraj. muži 151.-200. 
2.Válek Vít1970kraj. muži 151.-200. 
3.Benek Tomáš1995kraj. muži 151.-200. 
4.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-244. 
5.Zemánek Petr1983kraj. muži 151.-200.N 
6.Palásek Martin1991reg. muži 51.-70. 
7.Vlach Zdeněk1967reg. muži 51.-70. 
8.Kadlík Vladimír1977reg. muži 51.-70. 
9.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
10.Meixner Petr1983reg. muži 71.-100. 
11.Přidal Petr st.1967reg. muži 71.-100. 
12.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
TJ Sokol Otaslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971kraj. muži 71.-100. 
2.Mikuš Michal1969kraj. muži 151.-200. 
3.Daněček Zdeněk1962kraj. muži 201.-244. 
4.Krátký Jan1994kraj. muži 201.-244. 
5.Kadlčík Vlastimil1976kraj. muži 201.-244. 
6.Krátký Jaroslav1958reg. muži 51.-70. 
7.Dofek Luboš1967reg. muži 51.-70. 
8.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
9.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
10.Daněček Lukáš1990reg. muži 101.-150. 
11.Patková Markéta1973reg. ženy 2. 
12.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-212. 
13.Jansa Martin1999reg. muži 151.-212. 
14.Fiala Tomáš1984reg. muži 151.-212. 
15.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-212. 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži 73 
2.Holiš Roman1972kraj. muži 81 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 86 
4.Mišun Miroslav1950kraj. muži 175 
5.Chytil Miroslav1949kraj. muži 180 
6.Procházka Zdeněk1952kraj. muži 190 
7.Piták Alexander1959nez. muži  
8.Zhuravljev George1988nez. muži cizinec 
9.Běhal Jeroným1966nez. muži  
10.Vojtěch Bryks2002nez.  
11.Mynařík Alfons1969nez. muži  
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekař René1972kraj. muži 101-150 
2.Richter David1973kraj. muži 101-150 
3.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
4.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200N 
5.Velešík Josef1967kraj. muži 201-244 
6.Kolík Petr1965kraj. muži 201-244 
7.Kroupa Lukáš1987kraj. muži 201-244 
8.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-244N 
9.Gottwald Tomáš1972kraj. muži 201-244N 
10.Fréhar Jan1983kraj. muži 201-244N 
11.Novák Dominik2001reg. muži 41-50 
12.Šťastný Pavel1972reg. muži 101-150 
13.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
TJ Sigma Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965kraj. muži 101-150 
2.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
3.Klos Otto1944kraj. muži 151-200 
4.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-244 
5.Zobaník Jaroslav1951kraj. muži 201-244 
6.Vítek Zdeněk1954reg. muži 71-100 
7.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150 
8.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
9.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
10.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
11.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
12.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
13.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
14.Doubravová Halka1973reg. muži 201-250 
15.Vitoul Pavel1967reg. muži 201-250 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 101-150 
2.Halfar Václav1980kraj. muži 101-150 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151-200 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151-200 
5.Hampl Jiří1963nez. muži 151-200 
6.Mikulka Miroslav1969nez. muži  
7.Ošťádal Rostislav1945nez. muži 201-244 
8.Chmelař Ondřej1986nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy