Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 2. třídy
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Anton Petr1981reg. muži 61-80 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 61-80 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-80 
5.Rýgl Lukáš1987reg. muži 81-100 
6.Cmunt Martin1982reg. muži 101-120 
7.Janoušek Milan1988reg. muži 101-120 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Václav1966reg. muži 20 
2.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
3.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
4.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
5.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
6.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
7.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
8.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
9.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
10.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
11.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
12.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
13.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
14.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
2.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
3.Hofman Denis1999reg. muži 31-40 
4.Šákr Josef1956reg. muži 31-40 
5.Pěnkava Pavel1950reg. muži 41-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 41-60 
7.Brejcha Karel1952reg. muži 41-60 
8.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
9.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
10.Nolová Markéta1972reg. muži 61-100 
11.Nykodýmová Natálie2002reg. muži 61-100 
12.Lepšík Jan1995nez. muži  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971kraj. muži 81-100 
2.Pavelka Radim1971reg. muži 19 
3.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 28 
4.Směšný Milan1957reg. muži 30 
5.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 31-60 
6.Slavík Jaroslav1966reg. muži 31-60 
7.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
8.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
9.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
10.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
11.Marousek Vladimír1961reg. muži 91-120 
12.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
13.Ander Ota1948reg. muži 121 a výše 
14.Berka Oldřich1952reg. muži 121 a výše 
15.Erlebach Jiří1940reg. muži 121 a výše 
16.Vonka Ladislav1944reg. muži 121 a výše 
17.Anderová Dita1977reg. muži 121 a výše 
18.Koucký Vladimír1970nez. muži  
19.Štěpánek Jaroslav1978nez. muži  
20.Dolozim Ján1974nez. muži  
21.Kocourek Ivo1969nez. muži  
22.Gregor Radim1975reg. muži 27 
Sokol Benešov u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudský Jiří1963kraj. muži 101-130 
2.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
3.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
4.Svaček Igor1976reg. muži 21-60 
5.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
6.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
7.Strnad Pavel1974reg. muži 101-130 
8.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-130 
9.Kopal Aleš1992reg. muži 101-130 
10.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
11.Martinec Jan1951reg. muži 131-165 
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longin Milan1954kraj. muži 101-130 
2.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
3.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
6.Matoušková Stanislava1956reg. muži 61-100 
7.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
8.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
9.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
10.Véle Bohumil1957nez.  
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec Jakub1988kraj. muži 81-100 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
3.Šonský Patrik1992reg. muži 21-60 
4.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 21-60 
6.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
7.Zítko Martin1987reg. muži 21-60 
8.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
9.Krauter Gunar1992reg. muži 61-100 
10.Varcl Jan ml.1990reg. muži 61-100 
11.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
12.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
13.Kosař Václav2003reg. muži 131-165 
14.Pitro Lukáš1999reg. muži 61-100Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Jan st.1966reg. muži 21-60 
2.Kobrle Zdeněk1958reg. muži 21-60 
3.Kuřík Martin1997reg. muži 61-100 
4.Suja Jan1960reg. muži 61-100 
5.Kuřík Matěj1993reg. muži 61-100 
6.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 61-100 
7.Tesař Miloš1963reg. muži 131-165 
8.Exner Tomáš2000reg. muži 131-165 
9.Šubrt Tomáš1997reg. muži 131-165 
10.Kuřík František2001reg. sži 20 
11.Zahradník Leoš1968nez.  
12.Kuřík Lukáš2000nez.  
13.Klejch Adam2002reg. muži 86.Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad z.s.
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 41-60 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Lindner Ladislav1953reg. muži 21-30 
4.Lučan Ladislav1962reg. muži 41-60 
5.Bukovec Radek1966reg. muži 41-60 
6.Motl Ladislav1952reg. muži 41-60 
7.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
8.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
9.Urban Ivo1955reg. muži 61-100 
10.Fečuš Jan1963nez. muži  
11.Franěk Josef1969nez. muži  
12.Kočí Pavel1971nez. muži  
13.Pobuda Josef1969nez. muži  
14.Smetáček Jiří1971nez. muži  
15.Švec Josef1984nez. muži  
16.Vrba Josef1959nez. muži  
17.Židlický Martin1967nez. muži  
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Jan1985kraj. muži 81. - 100. 
2.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
3.Boháč Vladimír1951reg. muži 61. - 80. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 81. - 100. 
5.Pikous Marsel1975reg. muži 121. - 180. 
6.Horák David1998reg. muži 121. - 180. 
7.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 180. 
8.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 180. 
9.Sršeň Jiří1948nez. muži  
10.Ryšavý Milan1967nez. muži  
11.Čapek Josef1948nez. muži  
12.Pichrt Petr1984nez. muži  
13.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
14.Schiller Miroslav1935nez. muži  
15.Štětina Tomáš2000nez. dci  
16.Vondráček Luboš2001nez. dci  
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Petr1962kraj. muži 101,-130, 
2.Průša Pavel1956reg. muži 61.-80. 
3.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-80. 
4.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-80. 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-80. 
6.Lipenský Robert1972nez. - 
7.Palušová Jana1967nez. cizinec 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 81.-100. 
2.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
3.Knot Jan1994reg. muži 61.-80. 
4.Jemelka Ivan1980reg. muži 80N 
5.Žid Jaromír1962reg. muži 81.-100. 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 81.-100. 
7.Absolonová Marie2000reg. muži 81.-100. 
8.Mikula Oldřich1935reg. muži 81.-100. 
9.Pařízková Monika2005reg. muži 101.-120. 
10.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-120. 
11.Misař Daniel1999reg. muži 101.-120. 
12.Horák Patrik2002reg. muži 121.-180. 
13.Hlavatý Martin1998reg. muži 121.-180. 
14.Tauchman Denis2002reg. muži 121.-180. 
15.Matějčík Jan2003reg. muži 121.-180. 
16.Pusch František2002reg. muži 121.-180. 
17.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121.-180. 
18.Holík Tomáš2002reg. muži 121.-180. 
19.Nevery Filip2001reg. muži 121.-180. 
20.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 121.-180. 
21.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži xxx 
22.Žid Čeněk1997reg. muži xxx 
23.Berger Jan1984nez. muži xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy