Soupisky
Regionální přebor III. třídy
SK BUWOL METAL LUKA n.J B.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Matěj2001reg. sži 81-90 
2.Holub Ludvík1954reg. muži 81-90 
3.Zejda Ondřej1976reg. muži 91-100 
4.Vondrák Radim2005nez. sži  
5.Eliáš Adam2005nez. mži  
6.Polák Martin1977nez. muži  
7.Průša Dominik2002nez. sži  
8.Kružík Pavel2002nez. sži  
9.Součková Nikola2005nez. mžy  
10.Jelínek Miloš1968nez. muži  
11.Vrzáček Michal1983nez. muži  
12.Eliáš Martin1973nez. muži  
TJ Sokol Batelov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fraj František1975reg. muži ANO 
2.Hlaváček Jaroslav1956reg. muži ANO 
3.Frydrychovský Pavel1964reg. muži ANO 
4.Hlaváček Radek1982reg. muži ANO 
5.Šuhaj Ondřej1985reg. muži ANO 
6.Šlesinger Martin1984reg. muži ANO 
TJ Sokol Batelov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Vladimír1959reg. muži ANO 
2.Havlíček Ladislav1950reg. muži ANO 
3.Doležal Pavel1948reg. muži ANO 
4.Doležal Bohumír1952reg. muži ANO 
5.Milaberský Pavel1957reg. muži ANO 
6.Němeček Petr1952reg. muži ANO 
SK Bítovčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wejwoda Petr1969reg. muži 51 - 60 
2.Šťáva Miroslav1966reg. muži 91 - 100 
3.Doležal Pavel1965reg. muži 101 - 107 
4.Průcha Libor1969reg. muži 101 - 107 
5.Hron Jiří1981nez. muži  
6.Matula Daniel1968nez. muži  
7.Špaček Josef1952nez. muži  
8.Zimola Stanislav1974nez. muži  
TJ Sokol Kamenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jindřich1952reg. muži 91-100 
2.Solař Jan1948nez. muži  
3.Hrdlička Tomáš1969nez. muži  
4.Bajon Grzegorz1970nez. muži  
5.Pekárek Miloš1953nez. muži  
6.Bumbálek Miroslav1951nez. muži  
7.Kopečný Miroslav st.1951nez. muži  
8.Lély Jan2003nez. muži  
9.Peštál Matyáš2002nez. muži  
10.Večeřa Jaroslav2002nez. muži  
11.Čáp Radek1973nez. muži  
12.Pruša Pavel1957nez. muži  
13.Neuman Miroslav2003nez. muži  
14.Čápová Adéla2004nez. muži  
15.Böhmová Markéta2004nez. muži  
TJ Sokol Puklice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávník Milan1955reg. muži 61-70 
2.Povýšil Vladko1952reg. muži 81-90 
3.Vlach Jaroslav1956reg. muži N 
4.Thál Josef1951reg. muži N 
5.Šedivý Jiří1952reg. muži N 
6.Ecker Jiří1946reg. muži N 
7.Novák Kamil1983reg. muži N 
TJ Zhoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejcha Lukáš1986reg. muži 71-80 
2.Kunst Jiří1979reg. muži 91-100 
3.Pytlík Petr1977reg. muži 91-100 
4.Pavlíček Petr ml.1992reg. muži 101-107 
5.Zvolánek Petr1981reg. muži 107+ 
6.Klimeš Karel1986reg. muži 107+ 
7.Musilová Miluše1980reg. muži 107+ 
8.Klimeš Luboš1965reg. muži 107+ 
TJ Sokol Brtnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzal Matěj2002reg. muži 71.-80. 
2.Kosztolányi Pavel1964reg. muži 81.-90. 
3.Hos František1958nez. muži  
4.Hos Roman1984nez. muži  
5.Málek Milan st.1964nez. muži  
Sportovní klub Jihlava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Petr1964reg. muži 31-40N 
2.Homolka Tomáš st.2000reg. muži 61-70 
3.Viktora Miroslav1950reg. muži 51-60N 
4.Kolátor Tomáš2000reg. muži 71-80 
5.Cetl Josef2001reg. muži 81-90 
6.Uher Michal2000reg. muži 81-90 
7.Andrýsek Vít2004nez.  
8.Bartůšek Lukáš2006nez.  
9.Kolátor Karel1943nez.  
10.Pavlásková Soňa2002nez.  
11.Pospíchal Libor1962nez.  
12.Procházková Barbora2000nez.  
13.Pospíšil Roman1999nez.  
14.Cahová Zuzana2001nez. muži  
15.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
SKST Třešť F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palán Tomáš2005reg. muži 91-100 
2.Peštálová Klára2005nez. muži  
3.Bambula Michael2004nez. muži  
4.Vyhlídal Jan2004nez. muži  
5.Pittner Jakub1993nez. muži  
6.Rudolf Vincent2003nez. muži  
7.Křivánek Adam2001nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline