Soupisky
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš René1966kraj. muži 171-180N 
2.Škvařil Petr1997reg. muži 71-80 
3.Žilka Milan1963reg. muži 81-90 
4.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
5.Šturm Jan1992reg. muži 101-110 
6.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
7.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 111-120 
8.Harašta Petr1959reg. muži 151-160N 
9.Pospíšil Josef1956reg. muži 161-170N 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 141-150 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
3.Macek Ondřej1981reg. muži 71-80 
4.Robek Petr1968reg. muži 71-80 
5.Ječmínek Radek1964reg. muži 81-90 
6.Marcell Jan1962reg. muži 161-170 
7.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
8.Šindelář Pavel1958reg. muži 211-220 
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal Jiří1963reg. muži 51-60 
2.Šťastný Pavel1979reg. muži 61-70 
3.Štěpánek Luděk1978reg. muži 71-80 
4.Doležal Jiří1959reg. muži 81-90 
5.Štourač Milan1963reg. muži 91-100N 
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Radek1980reg. muži 14 
2.Zástěra Libor1982reg. muži 26 
3.Maška Roman1979reg. muži 46 
4.Sedláček Aleš1981reg. muži 51-60N 
5.Maška Květoslav1981reg. muži 71-80 
6.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
7.Novotný Pavel1994reg. muži 101-110 
8.Rubeš Jakub1994reg. muži 141-150 
9.Lang Jiří2000reg. muži 171-180 
10.Marada Tomáš1976nez. muži N 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 131-140 
2.Volek Pavel ml.1980reg. muži 24 
3.Svoboda Petr2002reg. muži 51-60Hostování z SKST Hodonín z.s.
4.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
5.Svoboda Aleš1972reg. muži 51-60 
6.Šubík Jiří2001reg. muži 91-100 
7.Ryšavý Luděk1965reg. muži 91-100 
8.Pilát Jaroslav1960reg. muži 91-100N 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Juraj1989kraj. muži 141-150cizinec 
2.Chlíbek David1988kraj. muži 201-210 
3.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
4.Henáč Ladislav1986reg. muži 91-100 
5.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
6.Trávníček Rudolf1952reg. muži 131-140 
7.Strmiska Tomáš1988reg. muži 131-140 
8.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 131-140 
9.Burda Radim1995reg. muži 171-180 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Karel1997kraj. muži 31-40N 
2.Svoboda Jan1991kraj. muži 111-120 
3.Černý Radek1997kraj. muži 141-150 
4.Mišejka Luboš1958reg. muži 47 
5.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
6.Šenkýř Jiří1960reg. muži 61-70 
7.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
8.Vrbacký Pavel1974reg. muži 71-80N 
9.Němec Stanislav1956reg. muži 81-90 
10.Sedláček Josef1984reg. muži 81-90 
11.Černý Libor1991reg. muži 141-150 
12.Sekanina Jiří1995reg. muži 151-160 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andorko Pavel1994kraj. muži 121-130 
2.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 151-160 
3.Ondra Milan1970kraj. muži 151-160 
4.Vybíral Matouš2001kraj. muži 161-170 
5.Adam Petr1989kraj. muži 171-180 
6.Šalomoun Ivo1984reg. muži 27N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 191.-200. 
3.Kazdera Pavel1955kraj. muži 201-210 
4.Goldmann Tomáš1977reg. muži 17. 
5.Zimek Jaroslav1963reg. muži 18. 
6.Koc František1963reg. muži 19 
7.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20. 
8.Kovář Josef st.1963reg. muži 21. 
9.Tuhý Roman1965reg. muži 22.N 
10.Durda Vojtěch2003reg. muži 34. 
11.Polák Jan2003reg. muži 35. 
12.Dočekal Petr1999kraj. muži 161-170nStřídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 151-160 
2.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
3.Himal Tomáš1999reg. muži 31 
4.Konečný Jaroslav1974reg. muži 49 
5.Lisý Jaroslav1976reg. muži 101-110 
6.Benešová Zuzana1984reg. muži 161-170 
7.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
8.Tomolová Anna1963reg. muži 191-200 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vališ Petr1974kraj. muži 161.-170. 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 171.-180. 
3.Kratochvíl Michal ml.1984kraj. muži 171.-180. 
4.Paták Zdeněk1981kraj. muži 181.-190. 
5.Vašulín Karel1960reg. muži 44. 
6.Pikula Tomáš1977reg. muži N61.-70. 
7.Slezák Petr1980reg. muži 121.-130. 
8.Záděra Josef1947reg. muži 131.-140. 
9.Záděrová Linda2003ČR ženy 82Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy