Soupisky
Krajská soutěž II. třídy C
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 141-150 
2.Kolář David1984kraj. muži 191-200 
3.Malošek Radek1979kraj. muži 201-210 
4.Drábek Milan1985reg. muži 71-80 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 91-100 
6.Chvátal Tomáš1996reg. muži 101-110 
7.Luzum Jaroslav1951reg. muži 121-130 
8.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
9.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 131-140 
10.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
11.Valuch Michal1992reg. muži 141-150 
12.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži N 111 - 120 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži N 131 - 140 
3.Chludil Radek1979kraj. muži 141 - 150 
4.Jakubíček Vlastimil1960kraj. muži 171 - 180 
5.Dohnálek Adam1997kraj. muži 181 - 190 
6.Dohnálek Petr1971kraj. muži 201 - 210 
7.Horák Pavel1983reg. muži N 111 - 120 
8.Budiš Tomáš1985reg. muži 161 - 170 
9.Mlynár Radoslav1968reg. muži 171 - 180 
10.Ráček Ladislav1968reg. muži 211 - 220 
11.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 211 - 220 
12.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 231 - 240 
13.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271 - 280 
14.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži N 111 - 120 
15.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 21 - 30 
16.Kotásková Petra2000kraj. ženy N 21 - 30 
17.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 31 - 40 
18.Juras Martin1999reg. muži 161-170Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
19.Látal Roman2002reg. muži 181-190Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Radek1984reg. muži 41.-50. 
2.Bábíček Josef1971reg. muži 51.-60, 
3.Hrbáček Milan1970reg. muži 61.-70. 
4.Kuchařič Jiří st.1969reg. muži 61.-70. 
5.Charvát Vít ml.1997reg. muži 71.-80. 
6.Kordula Jiří1984reg. muži 81.-90. 
7.Kordula Petr1983reg. muži 111.-120. 
8.Charvát Vít st.1975reg. muži 111.-120. 
9.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 121.-130. 
10.Skočík Lukáš1989reg. muži 141.-150. 
11.Šupálek Milan1985reg. muži 191.-200. 
12.Hradil Kryštof2000reg. muži 231.-240. 
13.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 231.-240. 
14.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 231.-240. 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91-100 
2.Koutný František1962kraj. muži 171-180 
3.Rachunek Martin1997kraj. muži 191-200 
4.Kouřil Přemysl1969reg. muži 26 
5.Studnička Ondřej1997reg. muži 51-60 
6.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
7.Vašík Michal1998reg. muži 81-90 
8.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
9.Petrželka Tomáš1992reg. muži 91-100 
10.Valko Jan1999reg. muži 91-100 
11.Šnajdr Radomír1963reg. muži 111-120 
12.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 71. - 80. Ncizinec 
2.Brozák Radomír1970kraj. muži 111. - 120. 
3.Bařina Leoš1974kraj. muži 171. - 180. 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 181. - 190. 
5.Koníček Marek1978reg. muži 29. 
6.Polášek Zdenek1959reg. muži 39. 
7.Polášek Michal1984reg. muži 44. 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 51. - 60. 
9.Tomek Jan1958reg. muži 51. - 60. 
10.Polášek Miroslav1958reg. muži 101. - 110. 
11.Bruckner Tomáš2002reg. muži 40.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaur Ivo1964kraj. muži 121-130 
2.Mocek Milan1987reg. muži 21N 
3.Charvát Vavřinec1963reg. muži 22 
4.Jangl Marek1981reg. muži 27 
5.Šťavík Ondřej1982reg. muži 30N 
6.Kubík Josef1999reg. muži 34 
7.Vajbar Antonín1955reg. muži 37 
8.Soukal Jiří st.1966reg. muži 42 
9.Hoch Vítek2000reg. muži 51-60 
10.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 51-60 
11.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 
12.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
13.Dufek Vladimír1960reg. muži 61-70 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švejda Alois1955reg. muži 42N 
2.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 81-90 
3.Hanák Zdeněk1963reg. muži 91-100 
4.Stibor Tomáš1975reg. muži 101-110 
5.Soukup Michal1966reg. muži 141-150 
6.Lisý Tomáš2002reg. muži 151-160 
7.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
8.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190N 
9.Vutov Ivan1971nez. muži  
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973kraj. muži 71-80 
2.Morávek Radim2003kraj. muži 191-200 
3.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 201-210 
4.Vaverka Lubomír1988reg. muži 41-50 
5.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
6.Kamenský Petr1981reg. muži 61-70 
7.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
8.Sochor Dalibor1959reg. muži 101-110 
9.Sukup Karel1958reg. muži 141-150 
10.Marek Jan ml.2002reg. muži 161-170 
11.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
12.Bureš Martin2004reg. muži 211-220 
13.Pukl Ondřej2004reg. muži 211-220 
14.Frolek Radek1995reg. muži 221-230 
15.Martinek Tomáš1982kraj. muži 171-180 
16.Vránová Radana1994reg. ženy 13 
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
2.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 121-130 N 
3.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
4.Podrazil David2001kraj. muži 141-150 
5.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 N 
6.Malík Vladimír1968reg. muži 61-70 Ncizinec 
7.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
8.Kraus Jan1995reg. muži 71-80 
9.Šebesta Štefan1951reg. muži 71-80 Ncizinec 
10.Kokeš Lukáš1995reg. muži 91-100 
11.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 
12.Zaťko Karel1984reg. muži 101-110 
13.Zapala Michal1992reg. muži 191-200 
14.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
15.Novotná Lucie1997ČR ženy 53 
16.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 21-30 
SKST Hodonín G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Pavel1965reg. muži 51-60 
2.Mikulecký Marek1985reg. muži 61-70 
3.Kováč Šimon1998reg. muži 61-70 Ncizinec 
4.Lorenc David2002reg. muži 91-100 
5.Brhel Štěpán2006reg. muži 121-130 
6.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
7.Benda Vojtěch2004reg. muži 171-180 
8.Kosík Tomáš1975reg. muži 171-180 
9.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250 
10.Blechová Barbora1998ČR ženy 60 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brychta Eduard1962kraj. muži 151-160Ncizinec 
2.Jakubčík Roman1991kraj. muži 161-170 
3.Kalivoda Martin1983reg. muži 61-70 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 71-80 
5.Rančík Antonín1962reg. muži 81-90 
6.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
7.Hromek František st.1943reg. muži 151-160 
8.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
9.Brezina Ondřej1966reg. muži 161-170 
10.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
11.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 181-190 
12.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
13.Juras Pavel2001reg. muži 121-130Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacenovský Pavel1970kraj. muži K131-140 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. muži K151-160 
3.Mikeska Michal1988kraj. muži K181-190 
4.Salajka Milan1966kraj. muži K191-200 
5.Čechovský Martin1959reg. muži O31-40 
6.Král Jiří1969reg. muži O61-70 
7.Kočiš Radim1969reg. muži O81-90 
8.Čechovský Václav1960reg. muži O81-90N 
9.Hrubý Otto1999reg. muži O131-140 
10.Schenel David1971reg. muži O131-140 
11.Stašek Lubomír1946reg. muži O141-150 
12.Kmeť Milan1958reg. muži O151-160 
13.Bursík Antonín1961reg. muži O171-180 
14.Andrýsek Zbyněk1998reg. muži O191-200 
15.Drábek Ivo1958nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy