Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
Moravan Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Martin1982reg. muži 36.cizinec 
2.Svoboda Michal1985reg. muži 43. 
3.Bobrzyk David1975reg. muži 51.-60. 
4.Baťka Stanislav1983reg. muži 51.-60. 
5.Hejmala Karel1952reg. muži 101.-110. 
6.Klenovec Josef1946reg. muži 101.-110. 
7.Jelínek Jaromír1952reg. muži 111.-120. 
8.Hruška Vlastimil1954reg. muži 121.-130. 
9.Mikuš Josef1975reg. muži 131.-140. 
10.Lunzar Ladislav1967reg. muži 131.-140. 
11.Šimon Peter1984reg. muži 131.-140Ncizinec 
12.Kováč Josef1966reg. muži 151.-160. 
13.Gregor Miroslav1963reg. muži 151.-160. 
14.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Květoslav1981reg. muži 71-80 
2.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
3.Novotný Pavel1994reg. muži 101-110 
4.Strouhal Jiří1954reg. muži 131-140 
5.Papež Jan1955reg. muži 131-140 
6.Rubeš Jakub1994reg. muži 141-150 
7.Lang Jiří2000reg. muži 171-180 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koníček Marek1978reg. muži 29. 
2.Polášek Zdenek1959reg. muži 39. 
3.Polášek Michal1984reg. muži 44. 
4.Sláma Miroslav1958reg. muži 51. - 60. 
5.Tomek Jan1958reg. muži 51. - 60. 
6.Pfeffer Milan1958reg. muži 81. - 90. 
7.Polášek Miroslav1958reg. muži 101. - 110. 
8.Bartošek František1948reg. muži 121. - 130. 
9.Fojtík Jaroslav1960reg. muži 161. - 170. 
10.Král Václav2002reg. dci 31. - 40. 
11.Brada Michal1997reg. muži N 
12.Hošek Stanislav1987reg. muži N 
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971reg. muži 7 
2.Klabusay Martin1983reg. muži 36N 
3.Tetur Stanislav1970reg. muži 47 
4.Křivka Jan1976reg. muži 50 
5.Hanuš Michal1993reg. muži 61 - 70 
6.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91 - 100 
7.Šťastný Pavel1958reg. muži 111 - 120 
8.Goliáš Petr1955reg. muži 121 - 130N 
9.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 141 - 150 
10.Pavelka Daniel1996reg. muži 161 - 170 
11.Veselá Pavlína1996reg. muži 181 - 190 
12.Dvořáčková Nela1999reg. muži 181 - 190N 
13.Mach Radek1977nez.  
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Libor1976kraj. muži 101-110 
2.Šafařík Jan1978kraj. muži 131-140 
3.Hladký Rostislav1979kraj. muži 161-170 
4.Wirth Imrich1977kraj. muži 161-170 
5.Šlancar Jiří1961reg. muži 23 
6.Hušek Jan1982reg. muži 30 
7.Hušek Jindřich1981reg. muži 30 N 
8.Blažek Jiří1974reg. muži 35 N 
9.Kuchař Pavel1971reg. muži 38 
10.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 81 
11.Ebach Petr1972nez. muži  
12.Horák Ondřej1990nez. muži  
13.Matlach Jan1958nez. muži  
14.Pleskač Pavel1970nez. muži  
15.Preiss Marian1974nez. muži  
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halas Pavel st.1968reg. muži 61-70 
2.Slavík Jakub1997reg. muži 71-80 
3.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
4.Slavík Jiří1969reg. muži 91-100 
5.Slavík Ondřej2001reg. muži 111-120 
6.Lengál Ivo1967reg. muži 121-130N 
7.Bedřich Josef1957reg. muži 121-130N 
8.Vokál Radek1974reg. muži 151-160 
9.Halas Pavel ml.1999reg. muži 191-200N 
10.Halasová Anna1994kraj. ženy 41-50N 
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968reg. muži 13 
2.Suský Stanislav1967reg. muži 35 
3.Vala Vítězslav1976reg. muži 45 
4.Fridrich Bronislav1966reg. muži 71.-80. 
5.Valoušek František1988reg. muži 51.-60- 
6.Berka Petr1970reg. muži 71.-80. 
7.Pluháček Radek1970reg. mži 101.-110. 
8.Vala Jaroslav1947reg. muži 101.-110. 
9.Darmovzal Jan1995reg. muži 121.-130. 
10.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
11.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
TJ Sokol Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirbu Jakub1983reg. muži 32 
2.Pešek Oldřich1980reg. muži 33. 
3.Sirbu Jan1955reg. muži 71.-80. 
4.Lukša Břetislav1973reg. muži 71.-80. 
5.Vaculík František1973reg. muži 81.-90. 
6.Sýkora Marek1973nez. muži  
7.Novosad Jiří1951nez. muži  
TJ Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži 48 
2.Citterbard Oldřich1968reg. muži 71-80 
3.Fiala Jiří1967reg. muži 71-80 
4.Godany Milan1953reg. muži 81-90 
5.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 81-90 
6.Šafařík Václav st.1951reg. muži 91-100N 
7.Hlávka Stanislav1962reg. muži 101-110 
8.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 131-140 
9.Furch František1958reg. muži 131-140N 
10.Smetana Jaroslav1959reg. muži 141-150 
11.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 171-180 
12.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 171-180N 
13.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 191-200N 
TJ SPORT Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 25 
2.Stávek Radim1974reg. muži 28 
3.Pinkas Václav1961reg. muži 41 
4.Šalášek Jiří1996reg. muži 61. - 70. 
5.Hycl David1977reg. muži 61. - 70. 
6.Levčík Miroslav1963reg. muži 81. - 90. 
7.Ulica Jaromír1964reg. muži 81. - 90. 
8.Sláma Adam1994reg. muži 101. - 110. 
9.Blaško Květoslav1947reg. muži 111. - 120. 
10.Suský Josef1955reg. muži 121. - 130. 
11.Stávek Josef1949reg. muži 141. - 150. 
12.Šíblová Sára1999kraj. ženy 21-30Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
TJ Sokol Kobylí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajbar Antonín1955reg. muži 37 
2.Dufek Vladimír1960reg. muži 61-70 
3.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
4.Oslzlý Michal1992reg. muži 71-80N 
5.Studýnka Antonín1959reg. muži 141-150N 
6.Novák Jiří st.1973reg. muži 161-170N 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 21N 
2.Šťavík Ondřej1982reg. muži 30N 
3.Kubík Josef1999reg. muži 34 
4.Soukal Jiří st.1966reg. muži 42 
5.Hoch Vítek2000reg. muži 51-60 
6.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 51-60 
7.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy