Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP II. třídy
TJ SPORT Němčičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hycl David1977reg. muži 61. - 70. 
2.Levčík Miroslav1963reg. muži 81. - 90. 
3.Ulica Jaromír1964reg. muži 81. - 90. 
4.Sláma Adam1994reg. muži 101. - 110. 
5.Blaško Květoslav1947reg. muži 111. - 120. 
6.Suský Josef1955reg. muži 121. - 130. 
7.Stávek Josef1949reg. muži 141. - 150. 
8.Stávek Jaroslav1950nez. muži  
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek František1988reg. muži 51.-60. 
2.Berka Petr1970reg. muži 71.-80. 
3.Vala Jaroslav1947reg. muži 101.-110. 
4.Darmovzal Jan1995reg. muži 121.-130. 
5.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
6.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
7.Straka Dominik1995reg. muži 151.-160.N 
8.Pyskatý Roman1971reg. muži 161.-170. 
9.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170.N 
10.Pluháček Radek1970reg. mži N 
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1972reg. muži 51-60 
2.Šubík Jiří2001reg. muži 91-100 
3.Ryšavý Luděk1965reg. muži 91-100 
4.Pilát Jaroslav1960reg. muži 91-100N 
5.Páleník Jiří1969reg. muži 141-150N 
6.Klímek Ondřej2003reg. muži 151-160 
7.Matyáš Ivo1976reg. muži 151-160N 
8.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 161-170 
9.Blažek Petr1998reg. muži 181-190N 
10.Šubík Lubomír1964reg. muži 181-190N 
11.Dostál Dominik2002reg. muži 191-200 
12.Dostál Daniel2002reg. muži 191-200 
TJ Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Vladimír1967reg. muži 81-90 
2.Čulen Vlastimil1962reg. muži 91-100 
3.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 111-120 
4.Kvěch Jan1971reg. muži 111-120 
5.Bačovský David1974reg. muži 151-160 
6.Kopecký Jaroslav1967nez. muži  
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Arnošt1962reg. muži 111-120 
2.Filusztek Marek1990reg. muži 111-120N 
3.Hoffmann Dušan1961reg. muži 121-130 
4.Smejkal Oldřich1948reg. muži 131-140 
5.Horák Radek1963nez. muži  
TJ Jevišovka-Drnholec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lisý Jaroslav1976reg. muži 101-110 
2.Soukup Michal1966reg. muži 141-150 
3.Lisý Tomáš2002reg. muži 151-160 
4.Benešová Zuzana1984reg. muži 161-170 
5.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
6.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
7.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190N 
8.Tomolová Anna1963reg. muži 191-200 
9.Mikulík Jan2003reg. dci 31-40 
10.Borovička Daniel2004kraj. mži 40 
11.Cvingráf Adam2004kraj. mži 47 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruckner Tomáš2002reg. muži 40. 
2.Vacek Jan2000reg. muži 61.-70. 
3.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 111.-120. 
4.Cerovská Nikol1998reg. muži 121.-130.N 
5.Jaroš Tomáš2002reg. muži 131.-140. 
6.Maněk Marek2003reg. muži 151.-160. 
7.Koberová Klára2003reg. muži 181.-190. 
8.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-190. 
9.Němeček Radek2003reg. muži 181.-190.N 
10.Janoušková Nikola2005reg. dci 31.-40. 
11.Vlachová Leona2005reg. dci 51.-55. 
12.Opluštil Richard2004kraj. mži 71. 
13.Janoušek Radek1968nez.  
14.Kober Milan1975nez.  
TJ Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostoupil Jiří1991reg. muži 61.-70. 
2.Smutek Pavel1986reg. muži 121.-130. 
3.Charoušek Richard1973reg. muži 141.-150.N 
4.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 171.-180.N 
5.Šafařík Roman1980nez.  
6.Jakubčík Jiří1960nez.  
7.Novotný Miroslav1987nez.  
8.Smutek Květoslav1954nez.  
9.Šafaříková Jindřiška2002nez.  
10.Jusko Andrej1971nez.  
TJ Pálava Mikulov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyrčíková Lucie1988reg. muži 51-60N 
2.Adámek Radek1962reg. muži 61-70N 
3.Gajan Pavel ml.1992reg. muži 71-80N 
4.Josef Jaroslav1986reg. muži 81-90N 
5.Caban Peter1963reg. muži 111-120Ncizinec 
6.Gajan Pavel st.1965reg. muži 131-140N 
7.Mikulinec Roman1977reg. muži 141-150N 
8.Mikulinec Matěj2004nez.  
9.Minařík David2005nez.  
10.Dohnálek Zbyněk2003nez.  
SK Boleradice 1935 A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pregrt Jiří1966reg. muži 81-90 
2.Novotňák František ml.1982reg. muži 91-100 
3.Hos Tomáš1993reg. muži 91-100 
4.Vojtěšek Tomáš1990reg. muži 121-130 
5.Demela Jindřich2000reg. muži 151-160 
6.Novotňák František st.1953nez.  
TJ Sokol Brumovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Štěpán1974reg. muži 61.-70. 
2.Krátký Milan1971reg. muži 91.-100. 
3.Ševela František1971reg. muži 111.-120. 
4.Halm Josef1970reg. muži 111.-120. 
5.Miklík Pavel1974reg. muži 151.-160. 
6.Galousek Ivo1962nez.  
7.Hanák Vít1971nez.  
8.Jakubčík Ivo1971nez.  
TJ Sokol Brumovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valný Vladimír1950reg. muži 121.-130. 
2.Fidor Marek1973reg. muži 121.-130. 
3.Jakubčík František1972reg. muži 121.-130. 
4.Lossel Martin1978reg. muži 141.-150. 
5.Zítka Karel1972reg. muži 161.-170. 
6.Polák Milan1945reg. muži 171.-180. 
7.Weiss Lukáš1982reg. muži 181.-190. 
8.Haüsler Karel1951reg. muži 191.-200. 
9.Miklík Pavel ml.2003reg. muži 191.-200. 
10.Šemora Stanislav1966reg. muži 191.-200. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy