Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP III. třídy
Moravan Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejmala Karel1952reg. muži 101.-110. 
2.Klenovec Josef1946reg. muži 101.-110. 
3.Jelínek Jaromír1952reg. muži 111.-120. 
4.Hruška Vlastimil1954reg. muži 121.-130. 
5.Šimon Peter1984reg. muži 131.-140Ncizinec 
6.Juras Oldřich1955reg. muži 151.-160N 
7.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 161.-170N 
8.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 171.-180. 
9.Dostál Ladislav1955nez. muži  
10.Měřínský Jiří1990nez. muži  
TJ Sokol Křepice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Jan1955reg. muži 131-140 
2.Rubeš Jakub1994reg. muži 141-150 
3.Lang Jiří2000reg. muži 171-180 
4.Knöttig Ondřej1989nez. muži N 
5.Gojdič Bronislav1999nez. muži N 
6.Kolář Petr1978nez. muži N 
7.Strouhal Václav1998nez. muži N 
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Michal1993reg. muži 61 - 70 
2.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91 - 100 
3.Šťastný Pavel1958reg. muži 111 - 120 
4.Goliáš Petr1955reg. muži 121 - 130N 
5.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 141 - 150 
6.Pavelka Daniel1996reg. muži 161 - 170 
7.Veselá Pavlína1996reg. muži 181 - 190 
8.Dvořáčková Nela1999reg. muži 181 - 190N 
9.Mazuch Michal2003reg. mži 13 
10.Kříž Vojtěch2002reg. mži 14 
11.Furch Jan2003reg. mži 15 
12.Němeček Miloš1955nez.  
13.Faron Roman1964nez.  
14.Pavelka Ondřej1997nez.  
15.Hladík Jaroslav1966nez.  
16.Beneš Jakub2004nez.  
Moravan Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Josef1975reg. muži 131.-140. 
2.Lunzar Ladislav1967reg. muži 131.-140. 
3.Kováč Josef1966reg. muži 151.-160. 
4.Gregor Miroslav1963reg. muži 151.-160. 
5.Zechmeister Jan1984reg. muži 161.-170N 
6.Drobilič Zdeněk1970reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Velké Hostěrádky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Jan1971reg. muži 71-80 
2.Vacula Karel1958reg. muži 101-110N 
3.Libenský Svatoslav1964reg. muži 111-120 
4.Rišnovský Robert1981reg. muži 111-120N 
5.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 131-140 
6.Svoboda Bohuslav1968reg. muži 141-150 
7.Nováček Jaroslav1956reg. muži 151-160 
8.Klaška Jaroslav1979reg. muži 171-180N 
9.Čermák Ladislav1957reg. muži 181-190 
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ponížil David1976reg. muži 91. - 100. 
2.Geier Ivo1975reg. muži 131. - 140. 
3.Vybíral Zdeněk1955reg. muži 151. - 160. 
4.Halámek Zdeněk1964reg. muži 161. - 170. 
5.Halámek Radek1972reg. muži 171. - 180. 
6.Halámek Radek ml.1999reg. muži 191. - 200. 
7.Halámek Michal2003reg. muži 191. - 200. 
8.Adamčík Antonín1938reg. muži 191. - 200. 
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Ondřej2001reg. muži 111-120 
2.Lengál Ivo1967reg. muži 121-130N 
3.Vokál Radek1974reg. muži 151-160 
4.Halas Pavel ml.1999reg. muži 191-200N 
5.Halasová Anna1994kraj. ženy 41-50N 
6.Janko Dominik1994nez.  
7.Bedřich Josef1957reg. muži 121-130N 
8.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Klobouky u Brna, z.s.
9.Skála Marek2004reg. muži 281-290NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
10.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 31-40Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
2.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
3.Straka Dominik1995reg. muži 151.-160.N 
4.Pyskatý Roman1971reg. muži 161.-170. 
5.Cibulka Radek1991reg. muži 161.-170. 
6.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170.N 
7.Zlámal Vojtěch1998reg. muži 181.-190. 
8.Mrkvica Miloš1974reg. muži N 
TJ Sokol Velké Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 81-90 
2.Šafařík Václav st.1951reg. muži 91-100N 
3.Hlávka Stanislav1962reg. muži 101-110 
4.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 131-140 
5.Furch František1958reg. muži 131-140N 
6.Smetana Jaroslav1959reg. muži 141-150 
7.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 171-180 
8.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 171-180N 
9.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 191-200N 
TJ SPORT Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Květoslav1947reg. muži 111. - 120. 
2.Suský Josef1955reg. muži 121. - 130. 
3.Stávek Josef1949reg. muži 141. - 150. 
4.Stávek Filip1978nez. muži  
5.Antoš Petr1975nez. muži  
6.Hyclová Pavlína1972nez. ženy  
7.Stávek Pavel1972nez. muži  
8.Suský Jakub1991nez. muži  
TJ Jevišovka-Drnholec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
2.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
3.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190N 
4.Tomolová Anna1963reg. muži 191-200 
5.Mikulík Jan2003reg. dci 31-40 
6.Borovička Daniel2004kraj. mži 40 
7.Cvingráf Adam2004kraj. mži 47 
8.Tomola Vladimír1960nez.  
9.Soukup Dominik2001nez.  
10.Kovář Pavel1972nez.  
Sportovní klub Zaječí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák František1971reg. muži 121-130 
2.Šlancar Zbyněk1972reg. muži 141-150 
3.Zhejbal Jiří1969reg. muži 161-170 
4.Hasilík Milan1959reg. muži 161-170 
5.Radkovič Radek1967reg. muži 171-180 
6.Radkovič Zdeněk1960reg. muži 181-190 
7.Klein Kamil1977reg. muži 191-200 
8.Létal Dušan1972reg. muži 191-200 
9.Jarůšek Vladimír1973reg. muži 191-200 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy