Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP IV. třídy
Moravan Lednice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimon Peter1984reg. muži 131.-140Ncizinec 
2.Juras Oldřich1955reg. muži 151.-160N 
3.Zechmeister Jan1984reg. muži 161.-170N 
4.Hrnčiar Stanislav1948reg. muži 161.-170N 
5.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 171.-180. 
6.Drobilič Zdeněk1970reg. muži 171.-180. 
7.Lebloch Pavel1975nez. muži  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 131-140 
2.Svoboda Bohuslav1968reg. muži 141-150 
3.Nováček Jaroslav1956reg. muži 151-160 
4.Klaška Jaroslav1979reg. muži 171-180N 
5.Čermák Ladislav1957reg. muži 181-190 
6.Kolínský Michal1973nez.  
7.Krýsa Daniel1978nez.  
8.Vlach Petr1969nez.  
9.Vávra Tomáš1989nez.  
TJ Sokol Pouzdřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Radek1972reg. muži 171. - 180. 
2.Halámek Radek ml.1999reg. muži 191. - 200. 
3.Halámek Michal2003reg. muži 191. - 200. 
4.Geier Jiří1974nez. muži  
5.Adamčík Antonín1938reg. muži 191. - 200. 
6.Svoboda Robert1973nez. muži  
7.Geier Josef2005nez. muži  
8.Křížek Tomáš2004nez. muži  
9.Geier David2008nez. muži  
10.Kudláček Petr1973nez. muži  
TJ Sokol Rakvice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibulka Radek1991reg. muži 161.-170. 
2.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170.N 
3.Straka Daniel1998reg. muži 171.-180- 
4.Zlámal Vojtěch1998reg. muži 181.-190. 
5.Krásný Matěj2001reg. dci 30 
6.Vymazal Vít2002reg. dci 31.-40- 
7.Pohanka Vojtěch2001reg. dci 41.-50. 
8.Cibulka Tomáš1991reg. muži N 
TJ Sokol Klobouky u Brna C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodáková Aneta2000reg. muži 141-150 
2.Klímek Ondřej2003reg. muži 151-160 
3.Lesovský Tadeáš2003reg. muži 161-170 
4.Blažek Petr1998reg. muži 181-190N 
5.Šubík Lubomír1964reg. muži 181-190N 
6.Dostál Dominik2002reg. muži 191-200 
7.Dostál Daniel2002reg. muži 191-200 
8.Knappeová Aneta2004kraj. mži 41 
9.Pilátová Lucie2003kraj. sži 31 
10.Pilát Ondřej2006kraj. nži 13 
11.Blažek David1998nez.  
12.Matyáš Ivo1976nez.  
13.Páleník Jiří1969nez.  
14.Baturný Jindřich2001nez.  
15.Baturný Tomáš2004nez.  
16.Špaček Štěpán2002nez.  
TJ Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Furch František1958reg. muži 131-140N 
2.Smetana Jaroslav1959reg. muži 141-150 
3.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 171-180 
4.Hrnčíř Leoš1956reg. muži 171-180N 
5.Hrnčíř Dominik1994reg. muži 191-200N 
6.Sedláček Petr1949reg. muži Nezařazen 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maněk Marek2003reg. muži 151.-160. 
2.Koberová Klára2003reg. muži 181.-190. 
3.Klenovec Ondřej2005reg. muži 181.-190. 
4.Němeček Radek2003reg. muži 181.-190.N 
5.Janoušková Nikola2005reg. dci 31.-40. 
6.Vlachová Leona2005reg. dci 51.-55. 
7.Beneš Lukáš2007kraj. mži 75. 
8.Ratajský Vít1963nez.  
9.Poliak Vladimír1951nez.  
10.Janoušek Radek1968nez.  
11.Kober Milan1975nez.  
12.Vlach Marcel1973nez.  
13.Zálešák David2008nez.  
14.Baránek Petr2006nez.  
15.Tichý Filip2006nez.  
16.Jaroš Tomáš2002reg. muži 131.-140. 
17.Garčicová Karolína2005nez.  
TJ Sokol Kobylí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 
2.Studýnka Antonín1959reg. muži 141-150N 
3.Novák Jiří st.1973reg. muži 161-170N 
4.Matějovič David2002nez.  
5.Mrázek Petr2004nez.  
6.Vajbar Pavel1956nez.  
7.Nevřivý Rudolf1999nez.  
8.Poulík Jan1998nez.  
9.Hoch Miroslav1968nez.  
TJ Pálava Mikulov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Caban Peter1963reg. muži 111-120Ncizinec 
2.Gajan Pavel st.1965reg. muži 131-140N 
3.Mikulinec Roman1977reg. muži 141-150N 
4.Sobota Luděk1978nez.  
5.Mach Ludvík1974nez.  
6.Gogolka Karel1952nez.  
7.Gembický Václav1954nez.  
8.Kubíček Tomáš2001nez.  
9.Černý Mikuláš2001nez.  
10.Huserek Lukáš2006nez.  
11.Čech Tadeáš2004nez.  
Sportovní klub Zaječí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radkovič Radek1967reg. muži 171-180 
2.Radkovič Zdeněk1960reg. muži 181-190 
3.Klein Kamil1977reg. muži 191-200 
4.Jarůšek Vladimír1973reg. muži 191-200 
5.Létal Dušan1972reg. muži 191-200 
6.Barvíř Tomáš1974reg. muži 191-200N 
7.Kleinová Klára2002reg. dci 41-50 
8.Hanák František2002reg. dci 41-50 
9.Krčka Matěj2002reg. dci 41-50 
10.Babáčková Klára2002reg. dci 51-55 
11.Prokop Zdeněk1961nez. muži  
TJ Sokol Brumovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miklík Pavel1974reg. muži 151.-160. 
2.Zítka Karel1972reg. muži 161.-170. 
3.Polák Milan1945reg. muži 171.-180. 
4.Weiss Lukáš1982reg. muži 181.-190. 
5.Šemora Stanislav1966reg. muži 191.-200. 
6.Haüsler Karel1951reg. muži 191.-200. 
7.Miklík Pavel ml.2003reg. muži 191.-200. 
8.Mydlo Slavomír1973nez.  
9.Kunický Antonín1953nez.  
10.Pohorský Patrik2000nez.  
11.Šišma Marek2006nez.  
12.Šišma Ondřej2006nez.  
13.Zítka Lukáš2006nez.  
14.Zítková Emily2004nez.  
15.Caturegli Filip2000nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy