Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP dorostu
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáčková Nela1999reg. dci 27 
2.Mazuch Michal2003reg. mži 13 
3.Kříž Vojtěch2002reg. mži 14 
4.Furch Jan2003reg. mži 15 
5.Beneš Jakub2004nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průdek Filip1999reg. dci 12 
2.Krásný Matěj2001reg. dci 30 
3.Vymazal Vít2002reg. dci 31.-40. 
4.Vašek Václav2002reg. dci 31.-40. 
5.Pohanka Vojtěch2001reg. dci 41.-50. 
6.Drábek Filip2000reg. dci 51.-55. 
7.Martiník Jakub2004nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubík Jiří2001reg. dci 8 
2.Vodáková Aneta2000reg. dci 14 
3.Klímek Ondřej2003reg. dci 15 
4.Lesovský Tadeáš2003reg. dci 19 
5.Dostál Dominik2002reg. dci 29 
6.Dostál Daniel2002reg. dci 31-40 
7.Knappeová Aneta2004reg. dky 7 
8.Pilát Ondřej2006kraj. mži 41 
9.Pilátová Lucie2003kraj. sži 42 
10.Špaček Štěpán2002nez.  
11.Baturný Jindřich2001nez.  
12.Baturný Tomáš2004nez.  
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999reg. dci 1 
2.Lisý Tomáš2002reg. dci 18 
3.Mikulík Jan2003reg. dci 31-40 
4.Borovička Daniel2004kraj. mži 40 
5.Cvingráf Adam2004kraj. mži 47 
6.Soukup Dominik2001nez.  
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruckner Tomáš2002reg. dci 3. 
2.Vacek Jan2000reg. dci 6. 
3.Krejčiřík Stanislav2001reg. dci 9. 
4.Jaroš Tomáš2002reg. dci 13. 
5.Maněk Marek2003reg. dci 17. 
6.Koberová Klára2003reg. dci 24. 
7.Klenovec Ondřej2005reg. dci 26. 
8.Němeček Radek2003reg. dci 28. 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Josef1999reg. dci 2 
2.Hoch Vítek2000reg. dci 4 
3.Nevřivý Rudolf1999reg. dci 31-40 
4.Matějovič David2002reg. dci 41-50 
5.Mrázek Petr2004reg. dci 41-50 
Sportovní klub Zaječí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinová Klára2002reg. dci 41-50 
2.Hanák František2002reg. dci 41-50 
3.Krčka Matěj2002reg. dci 41-50 
4.Babáčková Klára2002reg. dci 51-55 
TJ Pálava Mikulov Šampioni
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulinec Matěj2004nez.  
2.Dohnálek Zbyněk2003nez.  
3.Burda Ibrahim2004nez.  
4.Minařík David2005nez.  
5.Šedivý Viktor2004nez.  
6.Kubíček Tomáš2001nez.  
7.Dačo Štěpán2008nez.  
TJ Pálava Mikulov Speedři
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalousová Sandra2004nez.  
2.Huserek Lukáš2006nez.  
3.Čech Tadeáš2004nez.  
4.Blaha David2006nez.  
5.Hoffmannová Lucie2005nez.  
6.Černý Mikuláš2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy