Soupisky
Krajská soutěž I. třídy
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
2.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
3.Lorenc Martin1998reg. muži 61-70 
4.Fešar Tom1999reg. muži 71-80 
5.Juroška Radan1969reg. muži 61-70 
6.Turek Jindřich1969reg. muži 71-80 
7.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
8.Hüttl Marian1978reg. muži 71-80 
9.Skapka Jiří1980reg. muži 111-120 
10.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 131-140 
11.Tichavský Filip2004reg. muži 141-150 
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Siwiec Matěj2001kraj. muži 26-30 
2.Boháč Jan1994kraj. muži 41-45N 
3.Číž Rostislav1977kraj. muži 61-70N 
4.Horut Daniel1981kraj. muži 71-80N 
5.Rusnák Aleš2002kraj. muži 131-140 
6.Harenčák Jakub2000kraj. muži 131-140N 
7.Bednář Otakar1962kraj. muži 155-160 
8.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180N 
9.Branný Tomáš2002reg. muži 31-40 
10.Bednářová Bronislava1969reg. muži 41-50 
11.Macurák Michal2002reg. muži 51-60 
12.Hrabicová Klára2003reg. muži 51-60 
VSK VŠB - TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Peter1983kraj. muži 170,5 
2.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 65,5 
3.Zeman Karel1983reg. muži 65,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 105,5N 
5.Václavík Vojtěch1978reg. muži 115,5 
6.Vavrečka Michal1997reg. muži 115,5 
7.Zíka Milan1976reg. muži 145,5 
8.Malík David1998reg. muži 145,5 
9.Dokoupil Jiří1984reg. muži 170,5 
10.Čornyjová Daniela1993kraj. muži 135,5 
11.Demek Matyáš1999kraj. muži 91-100Střídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
12.Adamčík Jiří1997kraj. muži 161-180NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
13.Moravec Michal1998reg. muži 26Střídavý start z Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poloch Roman1977kraj. muži 101-110 
2.Filípek Ondřej1987kraj. muži 111-120 
3.Řeha Adam1989kraj. muži 131-140 
4.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 161-180 
5.Valenta Daniel1966kraj. muži 181-200 
6.Michna Petr1975reg. muži 71-80 
7.Němčík Pavel1976reg. muži 71-80 
8.Taichman Ivo1960reg. muži 71-80 
9.Matýsek Aleš1969reg. muži 161-180 
10.Mička Petr1970reg. muži 161-180 
11.Michna Ivo1978reg. muži 181-200 
12.Slaný Vojtěch2005reg. muži nez301-350 
13.Slaný Martin2008reg. muži nez350-400 
14.Kunát Martin2003reg. muži nez350-400 
15.Michna Viktor2004reg. muži nez350-400 
16.Pohanka Marek2001reg. muži nez350-400 
17.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
18.Pustka Matouš2001reg. muži 91-100Střídavý start z Stolní tenis Kozlovice z.s.
TTC Poruba Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 71-80 
2.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 71-80 
3.Vilč Martin1978kraj. muži 101-110 
4.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 111-120 
5.Kolář Martin1973kraj. muži 131-140 
6.Danko Petr1966kraj. muži 161-180 
7.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 161-180 
8.Muroň Petr1973nez.  
9.Pospíšil Zdeněk1979nez.  
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Michal1985kraj. muži 101-110 
2.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 111-120N 
3.Orság Pavel1981kraj. muži 121-130 
4.Hendrych Daniel1998kraj. muži 131-140 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 141-150 
6.Tyl Richard1974kraj. muži 151-160N 
7.Holemý Josef1970kraj. muži 201-215 
8.Král Petr1956kraj. muži 201-215 
9.Zelcová Hana1989reg. muži 46-50 
10.Jakubec Vladimír1962reg. muži 61-70 
11.Barša Michal1980reg. muži 71-80 
12.Hrachovec Jakub2003reg. muži 91-100 
13.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 101-110 
14.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 101-110 
15.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 111-120 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 81-90 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 141-150 
3.Cieslar Radek1967kraj. muži 151-160N 
4.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 161-180 
5.Mitrenga Josef1986kraj. muži 161-180 
6.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
7.Glos Michal1999kraj. muži 161-180 n 
8.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 201-215N 
9.Galuszka Weronika1992reg. muži 81-90Ncizinec 
10.Mitrega Roman1990reg. muži 91-100 
11.Weber Milan1956reg. muži 91-100N 
12.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
13.Makara Nico2000reg. muži 181-200 
14.Urbanczyk Jiří1965nez. muži 0 
ASK Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Ota1995kraj. muži 61-70 
2.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 71-80 
3.Merenda Ladislav1968kraj. muži 91-100 
4.Randis Vilém1977kraj. muži 181-200 
5.Bělík Jakub2001reg. muži 51-60 
6.Mezera Matěj2000reg. muži 71-80 
7.Borovský Michal1993reg. muži 71-80 
8.Schwarz Vladimír1965reg. muži 101-110 
9.Pavič Marcel1999reg. muži 111-120 
10.Michálek Pavel1975kraj. muži 161-180 
TTC FRÝDLANT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňous Jiří1981kraj. muži 115,5 
2.Kotek Dominik1999kraj. muži 115,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
3.Židek Jiří1988kraj. muži 150,5 
4.Sedláček Michael2003kraj. muži 150,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
5.Skotnica Martin2004kraj. muži 180,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
7.Maršálek Patrik1994kraj. muži 190,5 
8.Židek Miloslav1962kraj. muži 215,5 
9.Herec Lukáš2000reg. muži 85,5Hostování z BSK Malenovice
10.Blahut Daniel1994reg. muži 120,5 
11.Novák Lukáš1999reg. muži 130,5Hostování z BSK Malenovice
12.Kubát Jan1989reg. muži 140,5 
13.Papřok Martin1963reg. muži 150,5 
14.Kubát Miroslav1967reg. muži 170,5 
15.Zahrádka Jiří1966reg. muži 200,5 
16.Vantuch Ivo1967reg. muži 225,5 
17.Hofman Adrian2001reg. muži 225,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
18.Záškodný Otakar1966reg. muži 300,5 
19.Štalzer Adam2003kraj. muži 141-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Vento Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 91-100 
2.Machander Dalimil1971kraj. muži 121-130 
3.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 161-180 N 
4.Čechál Marek1986kraj. muži 161-180 N 
5.Branny Daniel1981kraj. muži 181-200 
6.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 181-200 
7.Kroupa Aleš1965kraj. muži 201-215 
8.Kroupa Pavel1992reg. muži 91-100 
9.Macura Roman1973reg. muži 91-100 N 
10.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
11.Chylek Rostislav1970reg. muži 101-120 
12.Přibyl Jan2000reg. muži 121-140 
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zářický Petr1978kraj. muži 101-110 
2.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101-110 
3.Swaczyna Radek1988kraj. muži 101-110 
4.Adamczyk Vladimír1975kraj. muži 181-200 
5.Škerko Milan1974reg. muži 41-50 
6.Grandič Jan1989reg. muži 51-60 
7.Pelikán Antonín1968reg. muži 61-70 
8.Miškolci Ivo1962reg. muži 61-70 N 
9.Jarkovský Tomáš1994reg. muži 61-70 N 
10.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
11.Valčák Petr1985reg. muži 71-80 
12.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 71-80 N 
13.Balica Lukáš1979reg. muži 101-110 N 
14.Sychra Martin1993reg. muži 111-130 
15.Swaczyna Bruno1958reg. muži 111-130 N 
16.Namyslo Tomáš2000reg. muži 111-130 N 
Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík Richard1968kraj. muži 81-90 
2.Niedoba Roman1967kraj. muži 141- 150 
3.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 141-150 
4.Lupinski Milan1967kraj. muži 201-215 
5.Buchta Andrzej1960kraj. muži 161-180cizinec 
6.Siuda Tomáš1984reg. muži 41-50N 
7.Heczko Kazimierz1958reg. muži 51-60cizinec 
8.Daníšek Richard1973reg. muži 71-80N 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 81-90 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy