Soupisky
Krajská soutěž II. třídy sk. B
SK Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 91.-100. 
2.Demek Matyáš1999kraj. muži 91-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
3.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 121-130N 
4.Jašek Milan1955kraj. muži 151-160N 
5.Martinák Lukáš1982kraj. muži 141-150 
6.Turay Tomáš1967kraj. muži 161-180 
7.Chovanec Pavel1970kraj. muži 201-215 
8.Zapletal František1987reg. muži 71-80 
9.Lang Tomáš1997reg. muži 91-100 
10.Theodor Filip1999reg. muži 101-110 
11.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 111-120 
12.Henžel Miroslav1968reg. muži 121-130N 
13.Barták Tomáš1973reg. muži 131-140 
14.Vicherková Šárka1995reg. muži 161-180 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121. -130. 
2.Kuře Jiří1962kraj. muži 181. - 200. 
3.Ribka Filip1995reg. muži 21.-25. 
4.Kozelský Martin1998reg. muži 26. - 30. 
5.Borunský Pavel1964reg. muži 31. -35. 
6.Radek Libor1971reg. muži 31. -35. 
7.Válek Jiří1974reg. muži 36. -40. 
8.Chalabala Aleš1953reg. muži 70,5 
9.Macháček Roman1964reg. muži 70,5 
10.Uvírová Nela2000reg. muži 81. -90. 
11.Šindler Emanuel1950reg. muži 110,5 
12.Bala Zdeněk1944reg. muži 158,5 
13.Hanel Patrik1973nez.  
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
2.Musiol Kamil1971kraj. muži 131-140 
3.Siebert Karel1962kraj. muži 161-180N 
4.Polák Jan1968kraj. muži 201-215 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
6.Rataj Jakub1984reg. muži 21-25 
7.Ricka Jiří1971reg. muži 31-35 
8.Kramář Petr1960reg. muži 31-35 
9.Harasim Rudolf1951reg. muži 31-35N 
10.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 36-40 
11.Kostřica Jan1960reg. muži 91-100 
12.Suchánek Michal1990reg. muži 91-100 
TJ Odry C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bača Jaroslav1972kraj. muži 121-130 
2.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 141-150 
3.Tyl Richard1974kraj. muži 151-160N 
4.Holemý Josef1970kraj. muži 201-215 
5.Král Petr1956kraj. muži 201-215 
6.Zelcová Hana1989reg. muži 46-50 
7.Jakubec Vladimír1962reg. muži 61-70 
8.Barša Michal1980reg. muži 71-80 
9.Hrachovec Jakub2003reg. muži 91-100 
10.Kubík Tomáš1989reg. muži 91-100 
11.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 101-110 
12.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 101-110 
13.Hendrych Radek1970reg. muži 101-110 
14.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 111-120 
15.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 111-120 
16.Lev Jiří2001reg. muži 131-140 
TJ Sokol Chvalíkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kružberský Lumír1970reg. muži 14 
2.Muroň Roman1972reg. muži 19 
3.Virág Alexandr1962reg. muži 36-40 
4.Gebek Evald1980reg. muži 41-45 
5.Lazecký Daniel1972reg. muži 46-50 
6.Bednář Roman1971reg. muži 51-60 
7.Muroň Richard1990reg. muži 60,5 
8.Krejčí Petr1989reg. muži 61-70 
9.Šnek Radim1967reg. muži 61-70 
10.Muroň Jiří1968reg. muži 81-90 
11.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 81-90 
12.Týn Miroslav1959reg. muži 81-90 
13.Rychlý Karel1943reg. muži 91-100 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 151-160 
2.Vitásek Adam2000kraj. muži 161-180 
3.Bednařík Miroslav1951reg. muži 21-25 
4.Dzida Martin2001reg. muži 36-40 
5.Vajda Marek1973reg. muži 41-45 
6.Černín Tomáš1964reg. muži 51-60 
7.Vykydal Tomáš1963reg. muži 51-60 
8.Vícha Radomír st.1954reg. muži 61-70 
9.Stania Jindřich1937reg. muži 101-110 
10.Onderka Radek1973kraj. muži 101-110 N 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151-160 
2.Štůsek Dušan1957kraj. muži 201-215 
3.Mokroš Jaromír1953kraj. muži 201-215N 
4.Olbricht Petr1978reg. muži 71-80 
5.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 101-110 
6.Kolář Michal1988reg. muži 111-120N 
7.Müller Dominik1999reg. muži 161-180 
8.Augustín Michal1994reg. muži 161-180 
9.Adamec Petr1968reg. muži 201-220 
Orel Stará Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupka František1977kraj. muži 71-80 
2.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 111-120 
3.Holaň Petr1969kraj. muži 111-120 
4.Molin Vojtěch1999reg. muži 71-80 
5.Štulík Michal1949reg. muži 201-220.N 
6.Mazůrek Matěj1999reg. muži 51-60Střídavý start z Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově
7.Beneš Radek1996reg. muži 81-90NStřídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 111-120 
2.Debald Pavel1964kraj. muži 201.-215. 
3.Pastrňák Jan1966reg. muži 61.-70. 
4.Hrstka Pavel1962reg. muži 71.-80. 
5.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 71.-80. 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 91.-100. 
7.Lodňan Josef1959reg. muži 91.-100. 
8.Chobot Miroslav1950reg. muži 101-110N 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 121-130 
10.Vicher Roman1976reg. muži 121-130N 
11.Hečko Jiří1958reg. muži 151-160 
12.Hrbáček Josef1960reg. muži 161-180N 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Ladislav1962kraj. muži 51-60 
2.Doležal Miroslav1987kraj. muži 81-90N 
3.Cabák Josef1949kraj. muži 91-100 
4.Sionkala Eduard1952kraj. muži 111-120 
5.Musil Milan1960kraj. muži 141-150 
6.Hašek Jan1971reg. muži 51-60 
7.Sikora Robert2000reg. muži 61-70 
8.Czolko Daniel2002reg. muži 101-110 
9.Czolková Adela1999reg. muži 111-130 
10.Galganák Adam2002reg. muži 111-130 
11.Blucha Tomáš2001reg. muži 111-130 
12.Kubíček Pavel2003reg. muži 111-130 
13.Jakubec Jan2001reg. muži 111-130 
14.Wilk Adam2005reg. muži 111-130 
15.Javůrek Jiří1969kraj. muži 81-90N 
TJ Sokol Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teichmann Zdeněk1966kraj. muži 181.-200 
2.Koral Michal1991kraj. muži 201.-215 
3.Plesník Lukáš1970reg. muži 71.-80. 
4.Novák Miloš1965reg. muži 111.-120. 
5.Kanclíř Roman1975reg. muži 121.-130. 
6.Kanclíř Dalibor1960reg. muži 261.-280N 
7.Novák Martin1997reg. muži 281.-300N 
8.Kanclíř Vítězslav ml.1973nez.  
9.Novák Michal2000reg. muži 101-110Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Vavrečka Michal1997reg. muži 115,5Střídavý start z Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava
T.J. Sokol Záblatí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 61-70 
2.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 201-215 
3.Tyrala Břetislav1951reg. muži 31-40 
4.Jochym David1979reg. muži 51-60 
5.Jochym Petr1956reg. muži 61-70 
6.Koch Petr1975reg. muži 61-70 
7.Palička Jiří1953reg. muži 61-70N 
8.Kolek Dalibor1971reg. muži 71-80 
9.Kocur Rostislav1963nez. muži  
10.Chlapek Josef1961kraj. muži 181-200 
11.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80Střídavý start z SK Slavia Orlová , z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy