Soupisky
4. třída A muži (RS-2A)
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 401 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401 
3.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 501 
4.Joch Tomáš1998kraj. muži 501 
5.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
7.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701 
8.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
9.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratka Arnošt1950reg. muži 301 
2.Pospíšil Alois1957reg. muži 301 
3.Arsenjev Petr1976reg. muži 401 
4.Flídr Josef1960nez. muži 301 
5.Frait František1955reg. muži 501 
6.Hartmann Miroslav1959reg. muži 501 
7.Hrbek Ivan1955reg. muži 501 
8.Jůzek Karel1953reg. muži 501 
9.Třesohlavý Josef1956reg. muži 501 
10.Čítek Roman1965reg. muži 601 
11.Kop František1959reg. muži 601 
12.Přeučil Jiří1947reg. muži 601 
13.Šimánek Lubomír1943reg. muži 501 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301-400 
2.Diblík Radek1969reg. muži 401-500 
3.Čihák Josef ml.1992reg. muži 401-500 
4.Kopřiva Jan1947reg. muži 401-500 
5.Petira Martin1981reg. muži 401-500 
6.Zimmel Václav1978reg. muži 401-500 
7.Král Ludvík st.1961reg. muži 501-600 
8.Hložek Vojtěch1986reg. muži 601-700 
9.Skopal Tadeáš1981reg. muži 601-700 
10.Hlaváček Petr1972reg. muži 701-800 
11.Šimon Milan1959reg. muži 701-800 
12.Batík Lukáš1983reg. muži 701-800 N 
13.Kremla Tomáš1972reg. muži N 
14.Adamčíková Dana1956reg. muži 501-600 
15.Coubalová Martina1974reg. ženy 21-40 
16.Scheubová Jana1962reg. ženy 21-40 
17.Stočesová Silvie1976reg. ženy 21-40 
18.Hummelová Jarmila1944reg. ženy 41-60 
19.Nosál Martin1989reg. muži N 
20.Kotek Miloš1963reg. muži N 
21.Strudl Jiří1979reg. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401.-500. 
2.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401.-500. 
3.Kobras Ludvík1964reg. muži 401.-500. 
4.Vytisk Václav1950reg. muži 401.-500. 
5.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
6.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
7.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
8.Jonák Přemysl1956reg. muži 601.-700. 
9.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
10.Litomiský Petr1982reg. muži 601.-700. 
11.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
2.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 N 
3.Satrapa Jan1968kraj. muži 501-600 
4.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
5.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Hájek Karel1953kraj. muži 501-600 
8.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
9.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
10.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
2.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
3.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
4.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501-600 
5.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
6.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
7.Novotný Vladimír1953kraj. muži N 
8.Mareš Petr1981kraj. muži N 
9.Juriček Daniel2004kraj. mži 53Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1995kraj. muži 301-400 
2.Fausek Jiří1971kraj. muži 301-400 
3.Sága Marián1985kraj. muži 301-400 
4.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
5.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
6.Kadlec Vít2005kraj. muži 501-600 
7.Průša Ondřej2002kraj. muži 501-600 
8.Groh Alexander1997kraj. muži 601-700 
9.Kocánek Jiří1980kraj. muži 601-700 
10.Luňová Zuzana1970kraj. muži 601-700 
11.Bendzák Jakub2003kraj. muži 701-800 
12.Burka Václav1998kraj. muži 701-800 
13.Kratochvíl David2002kraj. muži 701-800 
14.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
15.Špinar Michal1998kraj. muži 701-800 
16.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701-800 
17.Benák Vít2005kraj. mži 20 
18.Benák Jan2005kraj. mži 26 
19.Rochowanski Jan2005kraj. mži 46 
Avia Čakovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
2.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
3.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
4.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 501-600N 
7.Havlíková Jana1976kraj. muži 601-700N 
8.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
9.Černý Jakub1984kraj. muži 701-800 
10.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
11.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 701-800 
12.Štěpánek Tomáš1999kraj. dci 51 
13.Hájek Alexandr2000kraj. dci 57 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Milan1978reg. muži 401 
2.Brůčková Marie1971reg. muži 401 
3.Farář Petr1979reg. muži 501 
4.Chmelík David1969reg. muži 501 
5.Dvořák Petr1983reg. muži 501 
6.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
7.Rejent Martin1968reg. muži 501 
8.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
9.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
10.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
11.Brůček František1966reg. muži 601 
12.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
2.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
3.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
4.Kantor Jan1994kraj. muži 401-500 
5.Kubišta Jan1958kraj. muži 401-500 
6.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
7.Barna Izabela1989kraj. muži 501-600cizinec 
8.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
9.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600N 
10.Zítek Martin2002kraj. muži 601-700 
11.Podrazil Václav2005kraj. muži 601-700 
12.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 701-800 
13.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
14.Šusta Petr2003kraj. muži 701-800 
15.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 701-800 
16.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-900 
17.Kroupa Rudolf1949nez.  
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962kraj. muži 301 
2.Fabian Jiří1958kraj. muži 301 
3.Ulrych Jiří1975kraj. muži 401 
4.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
5.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
6.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
7.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501 
8.Totzauer Karel1941kraj. muži 601 
9.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
10.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 801 
11.Laube David1999kraj. muži N 
12.Hrubý Václav1944kraj. muži 501 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Miloslav1955reg. muži 401/500 
2.Turcmanovič František1961reg. muži 401/500 
3.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 401/500cizinec 
4.Navrátil Ladislav1985reg. muži 501-600 
5.Trnka Miloš1970reg. muži 501/600 
6.Rychtarik David1982reg. muži 601/700 
7.Hořínek Pavel1976reg. muži 601/700 
8.Trubl Vladimír1959reg. muži 701-800 
9.Jeřábek Michal1979reg. muži 701-800 
10.Kára Jiří1949reg. muži 701/800 
11.Žerava Miroslav1946reg. muži 701/800 
12.Fronk Václav1976nez. muži  
13.Gyori Gabriel1986nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy