Soupisky
5. třída A muži (RS-3A)
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
2.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
3.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
4.Jonák Přemysl1956reg. muži 601.-700. 
5.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
6.Litomiský Petr1982reg. muži 601.-700. 
7.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
8.Černý Martin1954reg. muži 701.-800. 
9.Kňažík Ondřej1993reg. muži N 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 201 - 250 
2.Fejks Michal1982kraj. muži 501 - 600 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
4.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601 - 700 
5.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
6.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
7.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
8.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
9.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 - 700 
10.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
11.Bárta Vít1956kraj. muži 601 - 700 
12.Farkaš Tibor1955kraj. muži 601 - 700 
13.Houček Jaroslav1968kraj. muži 601 - 700 
14.Ruzha Lumír1927kraj. muži 601 - 700 
15.Nedvěd Jiří1981kraj. muži 701 - 800 
16.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. nži 22Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
17.Listík Vít1991nez. muži  
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 401-500 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 501-600 
4.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501-600 
5.Makal František1976kraj. muži 501-600 
6.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
7.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701-800 
8.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701-800 
9.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701-800 
10.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
11.Vaňo Lukáš1984kraj. muži N 
12.Bicek Kryštof1989kraj. muži N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanke Tomáš1976kraj. muži 501 
2.Kučera Dušan1976kraj. muži 601 
3.Klouček Martin1973kraj. muži 601 
4.Jursa David1987kraj. muži 601 
5.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
6.Neskusil Josef1948kraj. muži 601 
7.Bartoňová Eva1958kraj. muži 701 
8.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701 
9.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faistaver Patrik1993reg. muži 301-400 
2.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 401-500 
3.Vencálek Jiří1969reg. muži 401-500 
4.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 401-500 
5.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
6.Krieger Karel1957reg. muži 501-600 
7.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 501-600 
8.Holštein Jaroslav1960reg. muži 501-600 
9.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
10.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
11.Mikšátko Roman1961reg. muži 701-800 
12.Samohejl Erich1935reg. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
2.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
3.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-500 
4.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-600 
5.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
6.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
7.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
8.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-700 
9.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
10.Čeleda Emil1965kraj. muži N 
11.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
12.Nesvačilová Petra1973kraj. muži N 
13.Pour Lukáš2000kraj. muži N 
14.Adámek Miroslav1953kraj. muži N 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
2.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
3.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501 
4.Totzauer Karel1941kraj. muži 601 
5.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
6.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 801 
7.Laube David1999kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1983reg. muži 501 
2.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
3.Rejent Martin1968reg. muži 501 
4.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
5.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
6.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
7.Brůček František1966reg. muži 601 
8.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
9.Nguyen Anh Hai1986nez. muži Ncizinec 
TJ Stadion Žižkov - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
2.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501-600 
3.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
4.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
5.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
6.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
7.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
8.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
9.Krieger Jan1989kraj. muži 601-700 
10.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
11.Bečan Martin1988kraj. muži 701-800 
12.Koutník Roman1974kraj. muži 701-800 
SF SKK EL Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Petr1958kraj. muži 401-500.N 
2.Ezr František2000kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kozel Rudolf1959kraj. muži 501-600 
4.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
5.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
6.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 601-700cizinec 
7.Svoboda Maxim2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Brož Patrik2002kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
2.Veselý Filip2001kraj. muži 501-600 
3.Havránek Jakub2002kraj. muži 501-600 
4.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 501-600 
5.Kuděj Petr1995kraj. muži 601-700 
6.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
7.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
8.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
9.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
10.Blažková Anežka2002kraj. muži 701-800 
11.Havránek Roman1975kraj. muži N 
12.Ruis Robin2003kraj. muži N 
13.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Jiří1963kraj. muži 501-600 
2.Maršíková Martina1973kraj. muži 501-600 
3.Šinákl Jan1975kraj. muži 501-600 
4.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
5.Joska Tomáš1967kraj. muži 601-700 
6.Courton Ivan1964kraj. muži 601-700 
7.Bruk Martin2002kraj. muži 701-800 
8.Doležel Vladimír1965nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS