Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
DDM Soběslav BANES A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1975kraj. muži 41-50 
2.Novotný Petr2000kraj. muži 41-50 
3.Hložek Tomáš2000kraj. muži 71-100 
4.Šimota Dominik1998kraj. muži 101-130 
5.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160N 
6.Klabík Vilém1979kraj. muži 131-160N 
7.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 161-200 
8.Novotný Martin1958kraj. muži 201-240 
9.Holub Josef1972kraj. muži 201-240 
10.Dobiáš Ladislav2004reg. muži 41-60 
11.Hložek Pavel1956reg. muži 61-80 
12.Pánek Antonín1973nez. muži  
13.Sechovec Vít1964nez. muži  
14.Pešek Ondřej2003kraj. muži 51-70Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
15.Zeman Lukáš2001reg. muži 51-70Střídavý start z KST Orel ČB
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 15 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 21.-30.N 
3.Pučégl Pavel1976kraj. muži 31.-40. 
4.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41.-50. 
5.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101.-130.N 
6.Fáber Miloš1970reg. muži 35.-40. 
7.Brhel František1956reg. muži 41.-60. 
8.Kovářík Tomáš1992reg. muži 81.-100. 
9.Panský Ondřej1994nez. muži  
10.Syrovátka Jan2000kraj. muži 131-160Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jiří1990kraj. muži 21-30 
2.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 21-30 
3.Maňhal Daniel1993kraj. muži 31-40 
4.Langer Aleš1981kraj. muži 31-40N 
5.Ounický Pavel1981kraj. muži 101-130 
6.Mls Pavel1965kraj. muži 71-100N 
7.Vonášek Jan2003kraj. muži 131-160N 
8.Kostner Jiří1955kraj. muži 161-200N 
9.Šišková Věra1946reg. muži 61-70 
10.Sedláček Michal2000reg. muži 101Nek. 
Hluboká n. Vlt. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 21-30 
2.Dvořák Martin1978kraj. muži 41-50 
3.Hornych Jiří1956kraj. muži 51-70 
4.Soucha Jan1970kraj. muži 51-70 
5.Duspiva Martin1972kraj. muži 71-100 
6.Jan Jabůrek1982kraj. muži 131-160 
7.Valenta Miroslav1952kraj. muži 131-160 N 
8.Vojta František1973kraj. muži 161-200 N 
9.Palivec Zdeněk1979reg. muži 51-70 
10.Tischler Petr1964reg. muži 51-70 N 
11.Rychlík Josef1977nez. muži  
12.Böhm František1959kraj. muži 20 N 
13.Böhm Pavel1964kraj. muži 31-40 
14.Krejčí Ondřej2001nez. dci Střídavý start z TJ ČZ Strakonice , spolek
Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špeta Michal1982kraj. muži 41-50 
2.Trefný Jan1971kraj. muži 71-100 
3.Rojík Marek1993kraj. muži 71-100 
4.Fleissig Jan1988kraj. muži 101-130 
5.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 131-160 
6.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
7.Mach Ladislav1972kraj. muži 161-200 
8.Mls Jiří1970reg. muži 37 
9.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41 
10.Limberk David1991reg. muži 70.N 
11.Sedláčková Helena st.1959reg. muži NEZ. 
TTC Libín Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Josef1992kraj. muži 31-40 
2.Žák František1962kraj. muži 41-50(N) 
3.Liška Marek1994kraj. muži 51-70 
4.Krotký Marek1994kraj. muži 51-70(N) 
5.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 51-70 
6.Janoud Jan1969kraj. muži 101-130 
7.Vejvoda Jiří1971kraj. muži 131-160 
8.Blaško Ivo1961reg. muži 7N 
9.Bauer Jan st.1969reg. muži 10N 
10.Nitrianský Igor1961reg. muži 10N 
11.Kadlec Pavel1998reg. muži 10NStřídavý start z SK MARTYNA MALOVICE
12.Bauer Jan ml.1993reg. muži 11N 
OST Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Tomáš1989kraj. muži 71-100 
2.Smolík Jan1996kraj. muži 71-100 
3.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 101-130 
4.Peterka Vladimír1964kraj. muži 101-130 
5.Vodáková Táňa2000reg. muži 81-100Střídavý start z DDM Soběslav
Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamera Josef1964kraj. muži 21-30 
2.Škopek Stanislav1956kraj. muži 31-40 
3.Vochozka Roman1979kraj. muži 51-70 
4.Strapek Josef1966kraj. muži 31-40 
5.Betka Kamil1980kraj. muži 161-200 
OST Velešín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30 N 
2.Vraspír Roman1991kraj. muži 31-40 
3.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 51-70 
4.Blaženec Dušan1961kraj. muži 71-100 
5.Chromeček Vladimír1955reg. muži 21-30 
6.Ferenčík František1982reg. muži 21-30 
7.Grznárik Jakub1995reg. muži 41-50N 
8.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70N 
9.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 161-200Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
10.Tran Martin2001kraj. muži 241-270Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
11.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 131-160 NStřídavý start z TJ Spartak Kaplice
KST Orel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 20N 
2.Štědrý Jan1991kraj. muži 31-40 
3.Sassmann Jakub1992kraj. muži 31-40 
4.Vlk Jan1987kraj. muži 41-50 
5.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 51-70 
6.Fencl Tomáš2000kraj. muži 71-100 
7.Šilhavý Petr1965kraj. muži 71-100 
8.Vrzal Pavel1969kraj. muži 71-100 
9.Janouš Ivan1961kraj. muži 71-100 
10.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
11.Doležal Josef2000kraj. muži 201-240 
Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jakub1991kraj. muži 14 
2.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
3.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
4.Hubáček Filip1998kraj. muži 21-30 N 
5.Svoboda David1992kraj. muži 21-30 N 
6.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
7.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 71-100 
9.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
10.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
11.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubčák Patrik1975kraj. muži 31-40N 
2.Strouhal Jiří1991kraj. muži 51-70 
3.Procházka Petr1964kraj. muži 51-70 
4.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 51-70 
5.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 71-100 
6.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
7.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
8.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 161-200 
9.Čada Jiří1982reg. muži 35-40 
10.Kos Marcel1998reg. muži 35-40N 
11.Horka Jan1952nez.  
12.Děd Lukáš1999kraj. muži 71-100Střídavý start z SK ZD Pojbuky, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy