Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor II muži
SK Pedagog ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bruckmüller Josef1946reg. muži 71-100 
2.Prskavec Petr1943reg. muži 71-100N 
3.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-130 
4.Smažík David2004reg. muži 101-130 
5.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-130 
6.Adam Jan2001reg. muži 131-170 
7.Adam Václav1998reg. muži 131-170 
8.Nestroj Jan1943reg. muži 131-170 
9.Kučerová Barbora2000reg. muži 131-170N 
10.Lojka Ladislav1944reg. muži 131-170N 
11.Major Marián1962reg. muži 131-170N 
12.Škopek Jindřich1958reg. muži 131-170N 
13.Kučera Václav2003reg. muži 171-208N 
TJ Sokol Nová Ves u ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
2.Troják Jan1975reg. muži 131-170 
3.Tripes Milan st.1961reg. muži 131-170N 
4.Šafář František1950reg. muži 131-170N 
5.Vrábek Otto1980reg. muži 131-170N 
6.Bartyzal Josef1959nez. muži nez 
7.Hnilička Jiří1985reg. muži nez 
8.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
TJ Sokol Nová Ves u ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návara Filip2000reg. muži 101-130 
2.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
3.Joun Luděk1947reg. muži 131-170 
4.Prokop Václav1947reg. muži 131-170 
5.Hošna Jiří1999reg. muži 171-208N 
6.Jirák Jakub1999nez. muži nez 
7.Jirák Radek1991nez. muži nez 
8.Čapek Petr1999reg. muži 171-208Střídavý start z TJ Sokol České Budějovice
TJ Slovan Černý Dub C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočer Jiří1947reg. muži 101-130 
2.Ludačka Josef1945reg. muži 101-130 
3.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-130 
4.Jenerál Ivo1973reg. muži 101-130N 
5.Blahovec Milan1963reg. muži 131-170 
6.Varyš Milan1971reg. muži 131-170 
7.Babouček František1950reg. muži 131-170 N 
8.Honsa Petr1987reg. muži 131-170 N 
9.Zaibl Miroslav1991reg. muži 131-170 N 
10.Welser Jiří1949reg. muži 171-208 
11.Vorbis Jan1960reg. muži 171-208 
12.Bromová Jana1975reg. muži 171-208 
13.Kubíček Petr st.1967reg. muži 171-208 
14.Larisch Heinrich1942reg. muži 171-208 
15.Tetenka Stanislav1962reg. muži 171-208 
16.Kaše Milan1956reg. muži 171-208 
17.Moudrý Filip2001nez. muži N 
18.Ihrová Stanislava1963reg. muži N 
TJ Calofrig Borovany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek František1949reg. muži 101-130 
2.Janoch Jiří1959reg. muži 131-170 
3.Krýsl Jiří1969reg. muži 131-170 
4.Pršín Karel1961reg. muži 131-170 
5.Bartoš František1960reg. muži 131-170 
6.Frolíková Yvona1975reg. muži 131-170 N 
7.Svoboda Josef1961reg. muži 131-170 
8.Bravenec Vojtěch1998reg. muži 171-208 
9.Ferda Zdeněk1972reg. muži 171-208 
10.Mach Petr1965nez. muži N 
TJ Sokol Hluboká nad Vltavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Ondřej1986reg. muži 71-100 
2.Vichérek Libor1953reg. muži 131-170 
3.Trávníček Miroslav1968reg. muži 131-170 N 
4.Sigmund Tomáš1998reg. muži 171-208 
5.Rychlík Josef1977nez. muži  
6.Řeháková Vlasta1988nez. ženy N 
KST Orel ČB E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřmánková Andrea1998reg. muži 131-170N 
2.Vondrys Ondřej1999reg. muži 131-170N 
3.Nedvěd Matyáš2001reg. muži 171-208N 
4.Šmejkalová Jana2001reg. muži 171-208N 
5.Zeis Vladimír1965reg. muži 171-208N 
6.Gabriel Jiří2001reg. muži 171-208N 
7.Michl Alex1998reg. muži 171-208N 
8.Blažek Bohumír1956reg. muži -- 
9.Nešpol Zdeněk1975reg. muži -- 
10.Nedvěd Tomáš2005reg. muži -- 
11.Melmer Zbyněk2002reg. muži -- 
12.Míka Filip2003reg. muži -- 
13.Tupý Vojtěch2003reg. muži -- 
14.Vojta Michal2002reg. muži -- 
TJ Start ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Zdeněk1964kraj. muži 51-70 
2.Horák Václav1948reg. muži 71-100 
3.Vicek Miloslav1949reg. muži 101-130 
4.Doležel Miroslav1946reg. muži 131-170 
5.Rosol Věroslav1954reg. muži 131-170 
6.Luxa Josef1954reg. muži 131-170 
7.Stašek Rudolf1943reg. muži 131-170 
8.Šulc Vladimír1942reg. muži 131-170 
9.Fousek Pavel1950reg. muži 170-208 
10.Havel Milan1946reg. muži 131-170 
11.Ondr Pavel1960reg. muži 131-170 
12.Hlaváček Daniel1966nez. muži  
13.Škoda Petr2004nez. nži  
SKST Týn nad Vltavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Radek1987reg. muži 101-130 
2.Skaláková Denisa1995reg. muži 101-130N 
3.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130N 
4.Bartoš Stanislav1959reg. muži 131-170 
5.Hrůza Jan2002reg. muži 131-170 
6.Slepička Jan1950reg. muži 131-170 
7.Mlsek Jiří1998reg. muži 131-170N 
8.Volková Marcela2004reg. muži 131-170N 
9.Moravec Stanislav1960reg. muži 171-208 
10.Hrůza Pavel1971reg. muži NEZ 
11.Hrubý Michal1999nez. muži NEZ 
12.Šálený Zdeněk1971nez. muži NEZ 
SK Eso Doubravice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Filip1994reg. muži 51-70 
2.Diviš Roman1970reg. muži 71-100 
3.Šulda Petr1967reg. muži 101-130 
4.Prchal Jiří1954reg. muži 101-130 
5.Červený Rudolf st.1963reg. muži 131-170 
6.Erhart Zdeněk ml.1997reg. muži 171-208 
7.Hanzalová Eva1959reg. muži 171-208 
8.Hrubý Petr1990reg. muži 101-130 
9.Jungwirth Jan st.1970reg. muži 171-208 
10.Marek Josef1947reg. muži 171-208 
11.Štěcha Josef1962reg. muži 131-170 
12.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 171-208 
13.Suchý Tomáš1994reg. muži 101-130 
14.Vančura Stanislav1973reg. muži 131-170 
KST Štěpánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtník Miroslav1952reg. muži 101.-130. 
2.Němec Miroslav1957reg. muži 131.-170. 
3.Ondič Marian1975reg. muži 131.-170. 
4.Hájek Radek1967reg. muži 171.-208. 
5.Klásek Miroslav1974nez. muži  
6.Kosař Petr1975nez. muži  
7.Mračková Veronika1985nez. muži  
8.Nyiri Filip1992nez. muži  
9.Šícha Martin1970nez. muži  
SK Dasný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Vlastimil1967reg. muži 101.-130. 
2.Bárta Vlastimil ml.1998reg. muži 101.-130. 
3.Matouš Václav1963reg. muži 101.-130. 
4.Florián Antonín1957reg. muži 171.-208. 
5.Kukla Aleš1974reg. muži 131.-170.N 
6.Pátý Vladimír1981reg. muži 171.-208.N 
7.Pazderová Klára2001kraj. ženy 241-270NStřídavý start z TJ Sokol České Budějovice
TJ Spartak Trhové Sviny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břicháček Martin1977reg. muži 41.-50.N 
2.Marek Luboš st.1967reg. muži 71.-100. 
3.Tomek Zdeněk1965reg. muži 101.-130. 
4.Marek Luboš ml.1996reg. muži 101.-130.N 
5.Pavel Miloš1980reg. muži 101.-130. 
6.Pavel František1944reg. muži 131.-170. 
7.Plachý Dušan1973reg. muži 131.-170. 
8.Korčák David1971reg. muži 131.-170. 
9.Levý Roman1962reg. muži 131.-170.N 
10.Pokorný Marek1975reg. muži 131.-170.N 
11.Jiskra Josef1945reg. muži 131.-170.N 
12.Jindra Lubomír1954reg. muži 171.-208. 
13.Ježek Radek1997reg. muži 171.-208.N 
14.Bulant Marek2003nez. muži  
15.Čajan Pavel1968nez. muži  
16.Korec Dominik2001nez. muži  
17.Lenz Jakub2003nez. muži  
TJ Sokol Lišov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Václav1953reg. muži 101.-130. 
2.Pešel Martin1991reg. muži 131.-170.N 
3.Bicková Lucie1981reg. muži 131.-170. 
4.Šachl Jiří1968reg. muži 171.-208. 
5.Šachlová Hana1989reg. muži 17.-208.N 
6.Šibřina Zdeněk1979reg. muži 171.-208.N 
7.Víta Jan1982reg. muži 131.-170. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy