Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor III muži
SK Pedagog ČB E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešl Ladislav1941reg. muži 101-130 
2.Adam Jan2001reg. muži 131-170 
3.Adam Václav1998reg. muži 131-170 
4.Nestroj Jan1943reg. muži 131-170 
5.Kučerová Barbora2000reg. muži 131-170N 
6.Lojka Ladislav1944reg. muži 131-170N 
7.Major Marián1962reg. muži 131-170N 
8.Škopek Jindřich1958reg. muži 131-170N 
9.Kučera Václav2003reg. muži 171-208N 
TJ Sokol České Budějovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháček Lukáš2001reg. muži 131-170N 
2.Boháček Stanislav1948reg. muži 131-170N 
3.Fišer Radek1969reg. muži 131-170N 
4.Hučík Eduard1973reg. muži 131-170N 
5.Šauerová Adéla2002reg. ženy 131-170N 
6.Čapek Petr1999reg. muži 171-208 
7.Myler Matěj2004reg. muži 171-208 
8.Tušl Mikuláš2003kraj. dci 47 
9.Pechoč Šimon2001nez. dci N 
10.Supová Táňa1985reg. ženy N 
TJ Sokol České Budějovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy 101-130 
2.Truhlář Jiří1951reg. muži 101-130 
3.Vazač Miloslav1955reg. muži 101-130 
4.Havránek Ladislav1960reg. muži 101-130 
5.Suda Stanislav1968nez. muži N 
6.Kučera Vít1993nez. muži N 
7.Mráz Petr1993nez. muži N 
8.Škoda Miroslav1976nez. muži N 
TJ Sokol Nová Ves E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrábek Otto1980reg. muži 131-170N 
2.Hošna Jiří1999reg. muži 171-208N 
3.Bartyzal Josef1959nez. muži nez 
4.Jirák Radek1991nez. muži nez 
5.Jirák Jakub1999nez. muži nez 
6.Hnilička Jiří1985reg. muži nez 
TJ Slovan Černý Dub D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blahovec Milan1963reg. muži 131-170 
2.Zaibl Miroslav1991reg. muži 131-170 N 
3.Honsa Petr1987reg. muži 131-170 N 
4.Welser Jiří1949reg. muži 171-208 
5.Kubíček Petr st.1967reg. muži 171-208 
6.Kaše Milan1956reg. muži 171-208 
7.Vorbis Jan1960reg. muži 171-208 
TJ Slovan Černý Dub E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varyš Milan1971reg. muži 131-170 
2.Babouček František1950reg. muži 131-170 N 
3.Bromová Jana1975reg. muži 171-208 
4.Larisch Heinrich1942reg. muži 171-208 
5.Tetenka Stanislav1962reg. muži 171-208 
6.Moudrý Filip2001nez. muži N 
7.Ihrová Stanislava1963reg. muži N 
TJ Start ČB C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxa Josef1954reg. muži 131-170 
2.Smrž Josef1955reg. muži 131-170 
3.Ondr Pavel1960reg. muži 131-170 
4.Fousek Pavel1950reg. muži 170-208 
5.Smrž Tomáš1976reg. muži 71-100 
TJ Start ČB D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stašek Rudolf1943reg. muži 131-170 
2.Šulc Vladimír1942reg. muži 131-170 
3.Havel Milan1946reg. muži 131-170 
4.Hančl Pavel1970reg. muži 171-208 
5.Hlaváček Daniel1966nez. muži  
6.Konečný Tomáš1997kraj. muži 51-70 
7.Škoda Petr2004nez. nži  
SKST Týn nad Vltavou E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Jan2002reg. muži 131-170 
2.Slepička Jan1950reg. muži 131-170 
3.Mlsek Jiří1998reg. muži 131-170N 
4.Volková Marcela2004reg. muži 131-170N 
5.Moravec Stanislav1960reg. muži 171-208 
6.Hrůza Pavel1971reg. muži NEZ 
7.Hrubý Michal1999nez. muži NEZ 
8.Vyhnal Přemysl2002nez. muži NEZ 
9.Šálená Nikola2003nez. muži NEZ 
10.Trnka Tomáš1999nez. muži NEZ 
11.Šálený Zdeněk1971nez. muži NEZ 
TJ Sokol Zliv B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čipera Jiří1960reg. muži 101-130 
2.Michálek Jiří1951reg. muži 131-170 
3.Hovorka Zdeněk1943reg. muži 171-208 
4.Kučera Ladislav1954reg. muži 171-208 
5.Pumpr Petr1968nez. muži 131-170 
6.Urban Pavel1945nez. muži 131-170 
7.Vobr Václav1956nez. muži 131-170 
TJ Sokol Kněžské Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávka Jiří1964reg. muži 71-100Z 
2.Vik Daniel1977reg. muži 101-130N 
3.Bonuš Karel1947reg. muži 131-170Z 
4.Burian Václav1937reg. muži 171-208Z 
5.Hrdina Karel1975reg. muži 171-208Z 
6.Pokorný Jiří1966reg. muži 171-208Z 
7.Mašek Rudolf1958reg. muži nehrál 
8.Zeman Jan1967reg. muži nehrál 
9.Zeman Tomáš1991reg. muži nehrál 
SK Eso Doubravice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Petr1990reg. muži 101-130 
2.Suchý Tomáš1994reg. muži 101-130 
3.Červený Rudolf st.1963reg. muži 131-170 
4.Vančura Stanislav1973reg. muži 131-170 
5.Štěcha Josef1962reg. muži 131-170 
6.Erhart Zdeněk ml.1997reg. muži 171-208 
7.Hanzalová Eva1959reg. muži 171-208 
8.Marek Josef1947reg. muži 171-208 
9.Jungwirth Jan st.1970reg. muži 171-208 
10.Suchý Marcel ml.1997reg. muži 171-208 
TJ Motor České Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešel Jan1949reg. muži 131-170 
2.Bečvář Václav1941reg. muži 171-208 
3.Kuliš Karel1947reg. muži 171-208 
4.Pavlík Zdeněk1944reg. muži 171-208 
5.Klobušník Lubomír1958reg. muži 131-170 
6.Mühlstein Ludvík1932reg. muži 171-208N 
7.Vondrák Zdeněk st.1942reg. muži N 
8.Kalinics Michael1978reg. muži 101-130 
TJ Spartak Trhové Sviny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Miloš1980reg. muži 101.-130. 
2.Pavel František1944reg. muži 131.-170. 
3.Plachý Dušan1973reg. muži 131.-170. 
4.Korčák David1971reg. muži 131.-170. 
5.Levý Roman1962reg. muži 131.-170.N 
6.Pokorný Marek1975reg. muži 131.-170.N 
7.Jiskra Josef1945reg. muži 131.-170.N 
8.Jindra Lubomír1954reg. muži 171.-208. 
9.Ježek Radek1997reg. muži 171.-208.N 
10.Bulant Marek2003nez. muži  
11.Čajan Pavel1968nez. muži  
12.Korec Dominik2001nez. muži  
13.Lenz Jakub2003nez. muži  
KST Štěpánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mračková Veronika1985nez. muži  
2.Šícha Martin1970nez. muži  
3.Klásek Miroslav1974nez. muži  
4.Veber Miroslav1958nez. muži  
5.Kosař Petr1975nez. muži  
6.Nyiri Filip1992nez. muži  
7.Papaj Miroslav1966nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy