Soupisky
3. liga mužů skupina C
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 15 
2.Rose Radek1972kraj. muži 19 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 21-30 
4.Šír Milan1989kraj. muži 31-40 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
6.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
7.Louda Jiří1964kraj. muži 31-40 
8.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
9.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
10.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
11.Urban Milan1960kraj. muži 101-130 
12.Jirman Petr1977nez. muži  
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 7. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 24.-34. 
3.Loudín Petr1979kraj. muži 24.-34. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 35.-46. 
5.Herout Tomáš1985kraj. muži 101.-150. 
6.Bleha Lukáš1991kraj. muži 101.-150. 
7.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 150.N 
8.Hameta Oldřich1967kraj. muži 151.-202. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 202.N 
10.Slavík Radek2000reg. muži 20.N 
11.Němec Marek1995reg. muži 31.-40. 
12.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
TJ Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962kraj. muži 13 
2.Drvota Miroslav1963kraj. muži 19 
3.Bělohlav Karel1973kraj. muži 20 
4.Kortus Petr1967kraj. muži 71-80 
5.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 51-60 
6.Bachura Libor1964kraj. muži 91-100 
7.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
8.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
9.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
10.Ecler Michal1973reg. muži 31-40 
11.Rázek František1956reg. muži 41-60 
12.Valenta Petr1953reg. muži 61-80 
13.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-80 
14.Mandys Ota1963reg. muži 61-80 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Karel ml.1997kraj. muži 18 
2.Brož Petr1996kraj. muži 19 N 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 23 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 24 
5.Čepelka Jan1975kraj. muži 30 
6.Hrunka Jakub1992kraj. muži 39 N 
7.Hušek Adam2001kraj. muži 71-80 
8.Hýbl Jan1999kraj. muži 71-80 
9.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 90 N 
10.Kačer Radek1997kraj. muži 101-120 
11.Jakubský Filip2002kraj. muži 121-140 
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 13 
2.Pokorný Marcel1975kraj. muži 16 
3.Svatoš Roman1980kraj. muži 20N 
4.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
5.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
6.Batthyány Tibor1978kraj. muži 41-60 
7.Vinter Tomáš1976kraj. muži 41-60 
8.Zdvihal Radek1971kraj. muži 81-100 
9.Dvořák Petr1971kraj. muži 101-130 
10.Frýba Jiří1965nez.  
11.Regner Michal1978nez.  
12.Šilhán Pavel1984nez.  
TTC Kostelec nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubrt Martin1978kraj. muži 27 
2.Malík Karel1965kraj. muži 34 
3.Ježek Robert1969kraj. muži 41 
4.Brůna Petr1962kraj. muži 44 
5.Malík Lukáš1989kraj. muži 42 
6.Balous Milan1969kraj. muži 91-100 
7.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
8.Jakubec Martin1992kraj. muži 171-200 
9.Divíšek Dušan1971kraj. muži 171-200 
10.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži N 200 
11.Malínský Milan1956kraj. muži 232-260 
12.Šilar Petr1969kraj. muži 232-260 
13.Jenčík Ladislav1963reg. muži 36 
14.Dušek Josef1965reg. muži 50 
15.Dufek Lukáš1997kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
16.Šťastný Daniel1996kraj. muži 51Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
17.Kršiak Tomáš1997kraj. muži N61Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
DTJ - Slavia Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Libor1975kraj. muži 25. 
2.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 35. 
3.Šumpík Viktor1984kraj. muži 36. 
4.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 37. 
5.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51.-60. 
6.Trojan Luděk1966kraj. muži 60.N 
7.Píše Pavel1976kraj. muži 71.-80. 
8.Paclík Jiří1950kraj. muži 91.-100. 
9.Daněk Roman1976kraj. muži 101.-120. 
10.Chládek Martin1997kraj. muži 121.-140. 
11.Mates Michal1970kraj. muži 121.-140. 
12.Pozník David1985kraj. muži 140.N 
13.Málek Daniel1996kraj. muži 140.N 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 7 
2.Pytlík Jiří1969kraj. muži 26.-30. 
3.Kadleček Radomír1969kraj. muži 41.-50. 
4.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 41.-50. 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
6.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50.N 
7.Novotný Luboš1979kraj. muži 51.-60. 
8.Kudýn Petr1987kraj. muži 71.-80. 
9.Karcol Martin1992kraj. muži 101.-120. 
10.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7.NStřídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
11.Stránský Matěj1998kraj. muži 41.-50.Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 18.-23. 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 35. - 46. 
3.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 35. - 46. 
4.Jindra Josef1951kraj. muži 57. - 78. 
5.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 79.-100. 
6.Záboj Matěj2002kraj. muži 101, - 150.Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
7.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101, - 150. 
8.Šembera David1989kraj. muži 203. - 250. 
9.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 203. - 250. 
10.Holman Martin1967kraj. muži 250. N 
11.Šembera Karel1962reg. muži 11.-30. 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 14 
2.Charvát Ondřej1996kraj. muži 15 
3.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 18 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
5.Šindelář Pavel1965kraj. muži 26-30 
6.Rulík Jiří1972kraj. muži 51-60 
7.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71-80 
8.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
9.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
10.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
11.Tajovský Václav1952kraj. muži 81-90 
12.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mádlo Martin1986kraj. muži 10 
2.Jelínek Michal1986kraj. muži 11 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži 17 
4.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 22 
5.Koubek René1974kraj. muži 24 
6.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 61-70 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61-70 
8.Hladík Miroslav1955kraj. muži 141-160 
9.Švec Jan1952reg. muži 31-40 
10.Košťál Jiří1962reg. muži 41-60 
11.Theodor Jiří1963reg. muži 41-60 
12.Theodor Daniel1993reg. muži 61-80 
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1982kraj. muži 21 
2.Vajgl Pavel1976kraj. muži 22 
3.Dlabola Petr1977kraj. muži 26 
4.Šajner Lubomír1980kraj. muži 51-60 
5.Herber Jan1973kraj. muži 141-170 
6.Krtička Luboš1982kraj. muži 141-170 
7.Budina Martin1979reg. muži 52 
8.Pánek Tomáš1985reg. muži 54 
9.Kamler Ondřej1981reg. muži 67 
10.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 104 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy