Soupisky
1. liga žen skupina B
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 1 
2.Šedová Eliška2001kraj. ženy 2 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 5 
4.Částková Eliška1991kraj. ženy 3 
5.Zemková Barbora1988kraj. ženy 5N 
6.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
7.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 6-10 
8.Motlová Monika1994kraj. ženy 6-10 
9.Rebejová Karla1959kraj. ženy 18N 
10.Nováková Šárka1959kraj. ženy 18N 
11.Krupová Soňa2005kraj. ženy 18N 
CDU SPORT - ST Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981ČR ženy 57 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 59 
3.Daňová Andrea1997kraj. ženy 11.-15. 
4.Daňová Barbora1999kraj. ženy 16.-20.Střídavý start z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.
5.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 31-35Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 35 NStřídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 32 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 41 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 51 
4.Macurová Andrea1978ČR ženy 70 
5.Hlávková Hana1976ČR ženy 71 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy 12 
7.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 16 
8.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N17 
9.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 30 
10.Bačinová Lucie2004kraj. ženy 35 
11.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 44 
12.Ulrychová Hana1988nez. ženy  
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 36Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Sokolnice
2.Babáková Radka1972ČR ženy 63 
3.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
4.Pikolonová Šárka1997kraj. ženy 21-30 NHostování z Tělocvičná jednota Sokol Brtnice
5.Lanová Renata1969nez. ženy Hostování z TJ Jiskra Strážnice z.s.
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Lenka1991ČR ženy 64 
2.Záděrová Linda2003ČR ženy 82 
3.Pozníková Veronika1988kraj. ženy 21-30ncizinecHostování z DTJ Hradec Králové
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 21-30 
5.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 21-30n 
6.Stejskalová Nikol2004ČR mžy 62 
7.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 21-30nStřídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Děhylov, z.s.
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovová Nikita1999ČR ženy 18 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 34 
3.Sikorová Kamila1997ČR ženy 65 
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 10 
5.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 11-15 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23 
2.Telecká Jana1980ČR ženy 69 
3.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 81Hostování z TJ Agrotec Hustopeče z.s.
4.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
5.Havlová Zuzana1992nez. ženy Hostování z TJ Třebíč
6.Kišková Jana1982nez. ženy  
KST Omega UP Olomouc GRM Systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 99.Hostování z KST Zlín, z.s.
2.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 1.Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
3.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 2.Hostování z GRM Systems Olomouc
4.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
5.Pokorná Alena1976nez.  
6.Wittmannová Julie Anna2007nez.  
7.Kubíková Daniela2008nez.  
8.Zapletalová Natálie2009nez.  
9.Zhang Ye1995nez. cizinec 
10.Vašendová Jana2003ČR dky 30.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
11.Tušlová Veronika1998ČR ženy 50.Hostování z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 33 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 38 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 87 
4.Trávníčková Karla1973nez.  
5.Suková Petra1994nez.  
6.Zemánková Veronika1998nez.  
SKST Mart Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 21 
2.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 47 Ncizinec 
3.Novotná Lucie1997ČR ženy 53 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 55 
5.Blechová Barbora1998ČR ženy 60 
6.Šíblová Sára1999kraj. ženy 21-30 
7.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 21-30 
8.Pyskatá Denisa1998nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy