Soupisky
Okresní přebor IV.třídy - B
TJ Dvory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Pavel1956reg. muži 151-200 
2.Polák Michal1978reg. muži 151-200 
3.Miškovský Jaroslav1953reg. muži 201-250 
4.Čermák Martin1968reg. muži 201-250 
5.Somr Oldřich1960nez. muži  
6.Břetenář Aleš1989reg. muži 201-250 
TJ Sokol Kostomlaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradníček Roman1983nez. muži  
2.Apjar Marek1974nez. muži  
3.Červený Jan1987nez. muži  
4.Kyncl Jan1976nez. muži  
5.Petráček Marek1988nez. muži  
6.Škornička Luboš1959nez. muži  
7.Rucki Martin1985nez. muži  
8.Vácha Petr1981nez. muži  
9.Vítek Pavel1949nez. muži  
TJ Lokomotiva Nymburk G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Tomáš2002reg. muži 151-200 
2.Jansta David2001reg. muži 201-250 
3.Hájek Lukáš2005reg. muži 251-300 
4.Káninský Michal2001reg. muži 251-300 
5.Svoboda Tomáš2004reg. muži 251-300 
6.Stejskal Filip2004nez.  
7.Plachá Barbora2000nez.  
TJ Sokol Poříčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Pavel1976reg. muži 201-250 
2.Vlček Jan1979reg. muži 201-250 
3.Vosecký Martin2003reg. muži 251-300 
4.Vosecký Petr1972reg. muži 251-300 
5.Šmejkal Tomáš1984reg. muži 251-300 
6.Hudec Petr1984reg. muži 251-300 
7.Melichová Barbora1978reg. muži 300 
TTC Žehuň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 151-200 
2.Konvalina Josef1949reg. muži 151-200 
3.Fiala Aleš2002reg. muži 251-300 
4.Konvalina Tomáš2002reg. muži 251-300 
5.Konvalina Zdeněk1973reg. muži 251-300 
6.Košnerová Alena1983nez.  
7.Gatyáš Jiří2004reg. muži 251-300 
8.Konvalina Štěpán2004reg. muži 251-300 
TJ Lokomotiva Nymburk I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ladislav1968nez.  
2.Veselý František2005nez.  
3.Hána Sebastián2003nez.  
4.Minařík Martin2004nez.  
5.Rajko Alexandr2003nez.  
TTC Poděbrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekárek František1999reg. muži 101-150 
2.Gebauer Lubomír1964reg. muži 101-150 
3.Omáčka David1992reg. muži nezařazen 
4.Pešek Jakub1989reg. muži nezařazen 
5.Vymazal Lukáš1990reg. muži nezařazen 
6.Vršovský Petr1963reg. muži nezařazen 
7.Černý Štěpán2002reg. muži nezařazen 
8.Maršon Vojtěch2002reg. muži nezařazen 
9.Hanuš Daniel2002reg. muži nezařazen 
10.Pešek Jan Ing.1964reg. muži 71-100 
ACS Přední Lhota
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Jan1945reg. muži 201 - 250 
2.Mašinda Ivan1966reg. muži 201 - 250 
3.Novotný Miroslav1947reg. muži 201 - 250 
4.Ulvr Petr1951reg. muži 251 - 300 
5.Váňová Marta1947reg. muži 251 - 300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline