Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulecký Jan1968kraj. muži 31. - 35. 
2.Patka Václav1982kraj. muži 31. - 35. 
3.Wávra Pavel1966kraj. muži 36. - 40. 
4.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 71. - 80. 
5.Steinmetz Roman1969kraj. muži 121. - 140. 
6.Wávra Petr1966kraj. muži 121. -140. 
7.Plíva Roman1982kraj. muži 121. - 140. 
8.Rybka Martin1972kraj. muži 161. - 172. 
9.Rybka Tomáš ml.1994kraj. muži 161. - 172. 
10.Řeháček Martin1970reg. muži 20. 
11.Malina Milan1962reg. muži 26. 
12.Kadlečík Michal1969reg. muži 61. - 70. 
13.Geldner Josef1947reg. muži 240. 
14.Mikeš Pavel1960reg. muži 240. 
15.Vaňous Jan1981reg. muži 240. 
16.Rybka Tomáš st.1964reg. muži 240. 
17.Beneš Stanislav1955reg. muži 240. 
18.Štarman Emil1957reg. muži 240. 
KST SK US Steinerová Choceň z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7 
2.Slavík Miroslav1971kraj. muži 91 
3.Šťastný Daniel1996kraj. muži 101 
4.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 141 
5.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
6.Beneš Václav1969kraj. muži 161 
7.Dostál Jan2002kraj. muži N161 
8.Absolon Martin1975reg. muži 7 
9.Trkal Jaroslav1964reg. muži 25 
10.Oliva Vladimír1954reg. muži 49 
11.Průcha Vladimír1953nez. muži  
12.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 81Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava,z.s.
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jan1990kraj. muži 36-40 
2.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
3.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
4.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
5.Svojanovský Radim2002kraj. muži 91-100 
6.Slavíček Martin2000kraj. muži 91-100 
7.Jedlička Richard1977kraj. muži 101-120 
8.Lamač Martin1962kraj. muži 101-120 
9.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 141-160 
10.Pražák Zdeněk1964reg. muži 5 
11.Hortlík Tomáš1999reg. muži 9 
12.Šeda Václav1968reg. muži 13 
13.Doležal Tomáš1997reg. muži 18 
14.Doleček Libor1964reg. muži 34 
15.John Jiří1996reg. muži 71-80 
16.Šedová Eliška2001nez. muži  
17.Svojanovská Jana1977nez. muži  
18.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
19.Částková Eliška1991nez. muži  
20.Zemková Barbora1988nez. muži  
21.Motlová Jitka1967nez. muži  
TTC Hlinsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 36-40 
3.Polanský Jiří1973kraj. muži 51-60 
4.Řezníček David1983kraj. muži 71-80 
5.Kosek Petr1986kraj. muži 101-120 
6.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 121-140 
7.Černý Stanislav1976kraj. muži 141-160 
8.Bříza Martin1993kraj. muži 141-160 
9.Smékal Petr1974reg. muži 31-40N 
10.Boháč Milan1985reg. muži 41-51N 
11.Saifr Vladimír1963reg. muži 51-60N 
12.Zíb Petr1986reg. muži 61-70N 
13.Černý Radek1975nez. muži  
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 41 - 50 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 51 - 60 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 91 - 100 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 141 - 160 
5.Neufinger Petr1972reg. muži 41 - 50 
6.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
7.Neufinger Ivo1975reg. muži 51 - 60 
8.Pavlík Stanislav1964reg. muži 61 - 70 
9.Friedl Jan1983reg. muži 61 - 70 
10.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81 - 90 
11.Křičenský Pavel1996reg. muži 81 - 90 
12.Tesner Rostislav1942reg. muži 101 - 110 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
2.Kudýn Petr1987kraj. muži 41.-50. 
3.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50. 
4.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 81.-90.N 
5.Novotný Luboš1979kraj. muži 61.-70. 
6.Karcol Martin1992kraj. muži 91.-100. 
7.Petřík Tomáš1973kraj. muži 91.-100. 
8.Zajíček Martin1998kraj. muži 101.-120. 
9.Štěpánek Petr1977reg. muži 41.-60. 
10.Pánek Libor1959nez. muži N 
11.Loudil Jan1959nez. muži N 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Pavel1965kraj. muži 31.-35. 
2.Stehlík Milan1960kraj. muži 41.-50. 
3.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 41-50N 
4.Rulík Jiří1972kraj. muži 71.-80. 
5.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71.-80. 
6.Steklý Tibor1964kraj. muži 71.-80. 
7.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81. - 90. 
8.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81.-90. 
9.Tajovský Václav1952kraj. muži 101.-120. 
10.Sourada Petr1961kraj. muži 141.-160. 
11.Hort Miloš1964kraj. muži 141.-160. 
12.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160N 
13.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 89 
TJ Lokomotiva Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962kraj. muži 16 
2.Bělohlav Karel1973kraj. muži 20 
3.Pytlík Jiří1969kraj. muži N36.-40. 
4.Drvota Miroslav1963kraj. muži 41.-50. 
5.Ecler Michal1973kraj. muži 61.-70. 
6.Špaňůr Josef1966kraj. muži 61.-70. 
7.Licek Radim1973kraj. muži 81.-90. 
8.Kolář Michal1965kraj. muži 121.-140. 
9.Kortus Petr1967kraj. muži N141.-160. 
10.Rázek František1956reg. muži 41.-60. 
11.Václavek Michal1975reg. muži 41.-60. 
12.Nová Věra1954reg. muži 41.-60. 
13.Mandys Ota1963reg. muži 41.-60. 
14.Hemerka Jiří1961reg. muži 41.-60. 
15.Horáková Eva1948reg. muži 61.-80. 
16.Valenta Petr1953reg. muži 61.-80. 
17.Novák Karel1947reg. muži 61.-80. 
18.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 81.-100. 
19.Hošek Petr1960reg. muži 81.-100. 
20.Šimůnek Michal1979reg. muži 81-100. 
21.Košťál Jiří1961reg. muži 101.-120. 
22.Voženílek Martin1975nez. muži NKL. 
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Lukáš1975kraj. muži 26-30 
2.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 36-40 
3.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 41-50 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 51-60 
5.Zelinka Robert1966kraj. muži 61-70 
6.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 81-90 
7.Beránek Michal1975kraj. muži 141-160 
8.Vyčichl Michal1995kraj. muži 141-160 
9.Krupka Jan1998kraj. muži 161-172N 
10.Doležal Marek1973reg. muži 71-80 
11.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
12.Novák Vojtěch1996reg. muži 101-111 
TJ Slovan Moravská Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrva Milan1974kraj. muži 51-60 
2.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 51-60 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 71-80 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 91-100 
5.Riemer Tomáš1991kraj. muži 121-140 
6.Palatka Edward1954kraj. muži 121-140 
7.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 141-160 
8.Muselík Miroslav1962kraj. muži 141-160 
9.Konečný Pavel1961kraj. muži 161-172 
10.Skácelík Jiří1986kraj. muži 161-172 
11.Vykydal Richard1973reg. muži 51-60 
12.Durák Lubomír1977reg. muži 83-114 
13.Vykydal Lubomír1995reg. muži 83-114 
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Tomáš1984kraj. muži 26-30 
2.Malinský Tomáš1982kraj. muži 31-35 
3.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 51-60 
4.Netolický Jan1982kraj. muži 71-80 
5.Michek Jakub1996kraj. muži 71-80 
6.Polach Miroslav1988kraj. muži 81-90 
7.Procházka Petr1977kraj. muži 91-100 
8.Chlebeček Marek1991kraj. muži 101-120 
9.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 141-160 
10.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 161-172 
11.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
12.Flídr Bohdan1961reg. muži 41-50 
13.Procházková Jana1986nez. muži  
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974kraj. muži 14. 
2.Hladík Miroslav1955kraj. muži 41.-50. 
3.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61.-70. 
4.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 91.-100. 
5.Švec Jan1952kraj. muži 121.-140. 
6.Košťál Jiří1962kraj. muži 121.-140. 
7.Theodor Daniel1993kraj. muži 141.-160. 
8.Theodor Jiří1963kraj. muži 161.-172. 
9.Sedlák Vítězslav1962kraj. muži N161.-172. 
10.Murdych Tomáš1970reg. muži 61.-80. 
11.Málek Jiří nejml.2002reg. muži 81.-100. 
12.Krejčík Libor1973reg. muži 81.-100. 
13.Bako Adam1999kraj. muži 141.-160.NStřídavý start z TJ Lanškroun,z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS